صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 269

نام تاپیک: ارسال SMS به وسیله گوشی ... مودم ... اینترنت

نقل قول: ارسال SMS به وسیله گوشی ... مودم ... اینترنت

این هم یک نمونه از GSM Communication .... با GSM مودم تونستم باهاش ارسال کنم اما دریافت ها رو نمایش نداد ... با گوشی نوکیا هم وصل نمیشه نه ارسال نه دریافت ... فارسی ساپورت میکنه ... اما دلیوری در کار نبود!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

دويتان من براي اينكار دو كامپونت خريداري كرد كه يكش KylixSMS و ديگريmCoreLib كه هر كدوم قابليت هاي خاص خود را داره و بنظر من اگه اصل اونهار تهين كنيد بهتراز كرك مي باشد اگه نگن تبليغ مكن من اين mCoreLib
    را به قيمت خيلي مناسب كسي خواست ميدم بهش

نقل قول نوشته شده توسط دل شكسته مشاهده تاپیک
    دويتان من براي اينكار دو كامپونت خريداري كرد كه يكش KylixSMS و ديگريmCoreLib كه هر كدوم قابليت هاي خاص خود را داره و بنظر من اگه اصل اونهار تهين كنيد بهتراز كرك مي باشد اگه نگن تبليغ مكن من اين mCoreLib
    را به قيمت خيلي مناسب كسي خواست ميدم بهش
    طبق صحبت دوستان و تجربه ای که خودم داشتم KylixSMS به مراتب قوی تر هست و استفاده ازش راحت تره نسبت به بقیه کامپوننت ها ... نسخه اصلی هم مطمئن تر هست اما مشکلی که من با این کامپوننت داشتم این بود که دو نوع ک.ر.ک در اینترنت بود یکی تو ارسال مشکل داشت یکی تو دریافت که با جستجو هایی که کردم تونستم یک ک.ر.ک مطمئن و درست پیدا کنم که تا الانم تو هیچ قسمتی مشکل و محدودیت نداشته ... من خرید mCoreLib رو اصلا توصیه نمیکنم حالا KylixSMS رو اگه خواستید حقوق تولید کننده رو رعایت کنید از سایت اصلیش بخرید ... در هر صورت ک.ر.ک شدش بدون مشکل هست ...

کاربر دائمی آواتار milad-fa
    محل زندگی
    گیلان

Post نقل قول: ارسال SMS به وسیله گوشی ... مودم ... اینترنت

نقل قول نوشته شده توسط ostovarit مشاهده تاپیک
    ارتباط بر قرار میکنه و در ارسال پیامک هیچ مشکلی نداره فقط پیام های دریافتی رو نمیتونه نمایش بده ولی در بقیه موارد بدون مشکل هست ...
    درسته کاملاً کانکت شد sms هم ارسال میکنه ولی پیام های دریافتی رو نشون نمیده.

کاربر دائمی آواتار mahmood_4246
    محل زندگی
    تهران - mahmoodnajafi.ir

سلام دوستان .. این درایور ، پورت موبایلهای نوکیا رو به سیستم میشناسونه .. شرکت نو کیا قبل از نصب برنامه PC Suite این فایل رو نصبش میکنه ..
    گوش هایی که من ازشون استفاده و جواب هم گرفتم : 6630..n73..6200..6680..7610..3250
    نهایتش دیگه باید از Pc Suite استفاده کنید.
    نکته : من با mcore این کارو کردم..مشکلی نداشت
    http://up.iranblog.com/Files73/a949deba8d6e4c9da919.rar
    بعد از نصب وارد Control Panel ویندوز بشید...Phone and Modem رو انتخاب کنید .. تو این پنجره تب وسط [Modems]رو انتخاب نماییید و از طریق این قسمت نام گوشی و پورت رو ببینید..از این طریق میشه پورت رو فهمید و تو برنامه استفادش کرد
    آخرین ویرایش به وسیله mahmood_4246 : پنج شنبه 22 مهر 1389 در 10:40 صبح

نقل قول نوشته شده توسط mahmood_4246 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان .. اینم برنامه ای پورت موبایلهای نوکیا رو به سیستم میشناسونه .. ماله خود نوکیا هستش..من باهاش کار کردم 6630..n73..6200..6680..7610
    نهایتش دیگه باید از Pc Suite استفاده کنید .. من با mcore این کارو کردم..جواب هم گرفتم
    http://up.iranblog.com/Files73/a949deba8d6e4c9da919.rar

من نسخه Pc Suite رو سیستمم نصب دارم موقع نصب ارور داد که ورژنی که الان نصب هست از ورژنی که میخوای نصب کنی بالاتره و نصب متوقف شد ... فک میکنم فایلی که شما گذاشتی در حد همون Pc Suite باشه و مشکل نمایش پیامک های دریافتی رو حل نمیکنه ...

کاربر دائمی آواتار mahmood_4246
    محل زندگی
    تهران - mahmoodnajafi.ir

من نسخه Pc Suite رو سیستمم نصب دارم موقع نصب ارور داد که ورژنی که الان نصب هست از ورژنی که میخوای نصب کنی بالاتره و نصب متوقف شد ... فک میکنم فایلی که شما گذاشتی در حد همون Pc Suite باشه و مشکل نمایش پیامک های دریافتی رو حل نمیکنه ...
    این فایل فقط باعث میشه که موبایل به سیستم شناسونده بشه..یعنی بشه از طریق پورت بهش وصل شد ... از طریق control panel تو قسمت phone and modem در تب Modems میشه پورت دستگاه رو دید

در کامپوننت kylix برای قطع ارتباط یک متد به نام Disconnect داریم من اون رو تو ایونت بسته شدن فرمم استفاده کردم که اگر وسط عملیات فرم بسته شد اول ارتباط قطع بشه بعد فرم بسته بشه ... اما بعد از بسته شدن فرم و باز کردن مجدد آن موقع کانکت شدن میگه پورت مشغول هست و اتصال برقرار نمیشه ... ( کلا اگر در زمان ارسال ارتباط رو با متد Disconnect قطع کنیم دوباره نمیتونیم کانکت بشیم و عملیات متوقف نمیشه! و معمولا با ارور btnSendSMS_Click: -63 همراه خواهد بود تا زمانی که تمامی ارسال ها را انجام دهد)
    دلیلش چیه؟؟؟؟ چه باید کرد که ارسال ها متوقف شود و ارتباط با پروت مربوطه قطع بشه ؟

private void SMSTools_FormClosing(object sender, FormClosingEventArgs e)
    {
    axKylixSMS1.Disconnect();
    }

راه حل ================================================== ===
    من برای حل این مشکل از بسته شدن فرم توسط کاربر تا زمان پایان ارسال جلوگیری کردم ... اما راهی برای قطع و جلوگیری از ارسال ها در زمان ارسال گروهی پیدا نکردم ...
    آخرین ویرایش به وسیله ostovarit : چهارشنبه 21 مهر 1389 در 19:56 عصر

یک نکته ای که چند روز پیش یکی از دوستان براش تاپیکی زده بود رو بهش الان بر خوردم و چند ساعتی وقتم رو گرفت تا حل شد ...

با یک سیم کارت ایرانسل شروع به ارسال و دریافت کردم ... همون طور که میدونید پیامک های دریافتی داخل سیم کارت ذخیره میشه ... هر سیم کارت حدود 14-15 تا پیامک رو تو خودش جا میده ... بعد از این مقدار امکان دریافت پیامک نیست و جالب اینکه امکان ارسال هم نیست! ... وقتی یک پیامک رو حذف کردم و فضای خالی در سیم ایجاد شد آنتن گرفت و امکان ارسال و دریافت مجدد میسر شد ...

کاربر دائمی آواتار mahziar
    محل زندگی
    Mashhad

این هم یک نمونه از GSM Communication .... با GSM مودم تونستم باهاش ارسال کنم اما دریافت ها رو نمایش نداد ... با گوشی نوکیا هم وصل نمیشه نه ارسال نه دریافت ... فارسی ساپورت میکنه ... اما دلیوری در کار نبود!
    با سلام

جهت اطلاع دوستان از اینکه چه جوری تو GSM Communication میشه دلیوری داشت باید اینو بگم که از دو Enent Handler زیر میشه استفاده کرد :

CommSetting.comm.MessageSendComplete
    به محض رسیدن پیامک به مخاطب این ایونت فعال میشه

CommSetting.comm.MessageSendFailed
    اگه به هر دلیلی پیامک ارسال نشه ( شماره اشتباه باشه ، شبکه پوشش نداشته باشه و... )این ایونت فعال میشه

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    یک مشکلی پیش اومده که راهی واسش پیدا نکردم ...
    من با کامپوننت kylix کار میکنم ...
    با سیم کارت ایرانسل میفرستم میگیرم و ... مشکلی نیست
    با سیم کارت دائمی هم همین کارا رو میکنم مشکلی هم نیست
    اما یک سیم کارت دائمی دارم که با جی اس ام مودم موقع کانکت شدن ارور میده ( مشکل از کدم نیست چون با سیم کارت دائمی دیگه مشکلی نداره اما این سیم کارت رو که دو سه سال پیش گرفتم موقع ارسال مشکل زیر رو داره)
    ERR_PHONE_SECURITY -10
    هر دو سیم کارت ها MCI هستند ...
    دلیل خاصی داره ؟ ممکنه با سیم کارت های قدیمی سازگار نباشه؟!
    آخرین ویرایش به وسیله ostovarit : پنج شنبه 22 مهر 1389 در 14:46 عصر

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    یک مشکلی پیش اومده که راهی واسش پیدا نکردم ...
    من با کامپوننت kylix کار میکنم ...
    با سیم کارت ایرانسل میفرستم میگیرم و ... مشکلی نیست
    با سیم کارت دائمی هم همین کارا رو میکنم مشکلی هم نیست
    اما یک سیم کارت دائمی دارم که با جی اس ام مودم موقع کانکت شدن ارور میده ( مشکل از کدم نیست چون با سیم کارت دائمی دیگه مشکلی نداره اما این سیم کارت رو که دو سه سال پیش گرفتم موقع ارسال مشکل زیر رو داره)
    ERR_PHONE_SECURITY -10
    هر دو سیم کارت ها MCI هستند ...
    دلیل خاصی داره ؟ ممکنه با سیم کارت های قدیمی سازگار نباشه؟!
    ربطی به سیم کارت نداره من با چند تا مدل سیم کارت امتحان کردم مشکل از مودم باید باشه احتمالا

یک نکته ای که چند روز پیش یکی از دوستان براش تاپیکی زده بود رو بهش الان بر خوردم و چند ساعتی وقتم رو گرفت تا حل شد ...

با یک سیم کارت ایرانسل شروع به ارسال و دریافت کردم ... همون طور که میدونید پیامک های دریافتی داخل سیم کارت ذخیره میشه ... هر سیم کارت حدود 14-15 تا پیامک رو تو خودش جا میده ... بعد از این مقدار امکان دریافت پیامک نیست و جالب اینکه امکان ارسال هم نیست! ... وقتی یک پیامک رو حذف کردم و فضای خالی در سیم ایجاد شد آنتن گرفت و امکان ارسال و دریافت مجدد میسر شد ...
    خب تنظیمات کامپوننت را باید عوض کنی!

محل زندگی

چطوريبايد بكيم روي سيم ذخيره نشه و در سيتم ذخير بشه ؟

نقل قول نوشته شده توسط دل شكسته مشاهده تاپیک
    چطوريبايد بكيم روي سيم ذخيره نشه و در سيتم ذخير بشه ؟
    به نظر من جایی به جز سیم نداره واسه ذخیره! که بخواید شما عوض کنید ... بهترین کار اینه شما پیامک دریافتی رو پس از دریافت ذخیره ( دیتابیس، تکست فایل، ایکس ام ال) و سپس اون رو حذف کنید که سیم پر نشه ... البته در شرایطی که کاربر براش مهمه که پیامک ها بدا در دسترس باشه ( داخل سیم کارت) این روش مناسب نیست و در این شرایط باید به کاربر پیغام پر شدن سیم رو بدید و برای ادامه عملیات کاربر حتما باید یک پیامک رو حذف کنه ...

نقل قول نوشته شده توسط Mohandes2009 مشاهده تاپیک
    خب تنظیمات کامپوننت را باید عوض کنی!
    من میدونم که باید چکار کنم این رو برای کسانی که ممکنه به این مشکل بر بخورند نوشتم ...

نقل قول نوشته شده توسط Mohandes2009 مشاهده تاپیک
    ربطی به سیم کارت نداره من با چند تا مدل سیم کارت امتحان کردم مشکل از مودم باید باشه احتمالا
    شاید گفته شما درست باشه ... اما همین مودم با سیم کارت دیگه مشکلی نداره و فقط این سیم کارت هست که این ارور رو میده ... اگر دلیل این ارور رو بفهمم شاید بتونم حلش کنم و یا به کاربرم بگم ...

یک مطلبی که جدیدا خوندم اینه که با سیم کارت های موجود در بازار بیش از 1500 پیامک در روز نمیشه فرستاد ولی در ارسال از طریق وب هیچ محدودیتی وجود ندارد ... حالا این خبر چقدر درسته یا صرفا واسه تبلیغات سیستم های ارسال پیامک از طریق وب گفته شده رو هنوز نمی دونم ... اینطوری میگن!

محل زندگی

به درست از طریق محدودیت در ارسال نیست اما سیم کارت چرا البته متونیبه دفتر ایرانسل مراجع کنیو بگی سیم کارت پیام رسان می خوام شنیدم کمی تعداد بیشتر می کنند

با تشکر از اقای
    ostovarit
    که این کامپوننت رو برام فرستادن که مشکل ارسال سایت به همراه اس ام اس رو از بین میبره

KylixSMS.ocx
    حالا
    چطوری به برنامه اضافه کنم
    من به رفرنس اضافه کردم اضافه نمیشه

نقل قول نوشته شده توسط سجاد ش مشاهده تاپیک
    با تشکر از اقای
    ostovarit
    که این کامپوننت رو برام فرستادن که مشکل ارسال سایت به همراه اس ام اس رو از بین میبره

KylixSMS.ocx
    حالا
    چطوری به برنامه اضافه کنم
    من به رفرنس اضافه کردم اضافه نمیشه
    خواهش میکنم
    فایل های ocx رو باید در فولدر Windows --> System32 کپی کنید موقع ساخت ستاپ هم همین فایل باید به فولدر system32 رایانه هدف انتقال پیدا کنه
    موفق باشید

محل زندگی
    گیلان

Post مشکل در Kylix SMS

سلام دوستان من با این کامپوننت یه مشکلی دارم.
    زمانی که deliverid یک پیام برام میاد اگر بخوام number رو msgbox کنم به جای اینکه شماره شخصی که پیام براش deliver شده رو بهم بده یه 100تا عدد بی معنی بهم میده که اصلاً شماره گیرنده هم توش نیست،مثل این :

برای اینکه بتونم شماره ای که پیام بهش deliver شده رو بدست بیارم باید چیکار کنم؟!
    آیا تو بین همین اعداد هستش؟!
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    باتشکر.

نقل قول: مشکل در Kylix SMS

نقل قول نوشته شده توسط milad-fa مشاهده تاپیک
    زمانی که deliverid یک پیام برام میاد اگر بخوام number رو msgbox کنم به جای اینکه شماره شخصی که پیام براش deliver شده رو بهم بده یه 100تا عدد بی معنی بهم میده که اصلاً شماره گیرنده هم توش نیست،مثل این :

برای اینکه بتونم شماره ای که پیام بهش deliver شده رو بدست بیارم باید چیکار کنم؟!
    باتشکر.
    روال نورمال کار اینه که شماره فرستنده دلیوری تو همین متن باید باشه ... در مورد ارسال ودلیوری تا حالا مشکلی گزارش نشده این اولیش بود

مدل گوشیتون چیه؟
    با جی اس ام مودم هم مشکل دارید؟
    با گوشی دیگه تست کردید؟
    تیکه کد ایونت دلیوری رو بزارید...
    با خود دمو کیلیکس هم مشکل داره؟

محل زندگی
    Mashhad

نقل قول: مشکل در Kylix SMS

نقل قول نوشته شده توسط milad-fa مشاهده تاپیک

باتشکر.
    این ها 100 تا عدد نامفهوم نیستند ، فرمت پیامک ارسالی جهت ارسال به گوشی یا مودم هستند .
    برای اینکه شماره خودتون رو از میان این اعداد استخراج کنید باید نوع فرمت بندی رو بدونید که میشه از تو بخش برنامه نویسی موبایل بخش قالب های pdu فرمت رو دربیارید

محل زندگی
    Mashhad

مثلا اگه بخواین یه پیامک با متن Hello به شماره 09125483691 بزنین یا باید از کامپوننت ها استفاده کرد که خود اون کامپوننت تبدیل فرمت رو انجام میده و یا باید بصورت مستقیم به پورت سریال مورد نظر متصل شد و رشته 0011000B819021453896F10008A71200480065006C006C006F0020002000200020 رو رو پورت بریزین تا گوشی اقدام به ارسال پیامک کنه .که شماره پیامک با رنگ قرمز مشخص شده .

نقل قول نوشته شده توسط mahziar مشاهده تاپیک
    مثلا اگه بخواین یه پیامک با متن Hello به شماره 09125483691 بزنین یا باید از کامپوننت ها استفاده کرد که خود اون کامپوننت تبدیل فرمت رو انجام میده و یا باید بصورت مستقیم به پورت سریال مورد نظر متصل شد و رشته 0011000B819021453896F10008A71200480065006C006C006F0020002000200020 رو رو پورت بریزین تا گوشی اقدام به ارسال پیامک کنه .که شماره پیامک با رنگ قرمز مشخص شده .
    ایشونم مثل ما از کیلیکس استفاده میکنه ... همچین موردی نداشتیم که بخوایم فرمت شما ره رو بفهمیم ... یک کم توضیح میدید ... اون تیکه که قرمز کردید چطوری شمارست؟ ... چرا ما به همچین مشکلی نخوردیم و شماره بدون هیچ دردسری نمایش داده میشه ... چه باگوشی چه با مودم ...

محل زندگی
    Mashhad

ایشونم مثل ما از کیلیکس استفاده میکنه ... همچین موردی نداشتیم که بخوایم فرمت شما ره رو بفهمیم ... یک کم توضیح میدید ... اون تیکه که قرمز کردید چطوری شمارست؟ ... چرا ما به همچین مشکلی نخوردیم و شماره بدون هیچ دردسری نمایش داده میشه ... چه باگوشی چه با مودم ...

بسته به ورژن های مختلف این کامپوننت احتمالا فرق داره که این طور هست (مثل مشکلی که برای شما در دریافت پیش اومده بود و با عوض کردن دی ال ال حل شد )

شماره در اون رشته بصورت دوتادوتا بر عکس قرار داده میشه ( البته اولش بجای صفر یا +98 یه عدد مختلف قرار میگره که یادم نیست چیه ) ، البته من هم تو فرمت زیاد اطلاعات ندارم ولی از اول رشته هر دو کاراکتر مربوط به یه چیزی میشه ( نوع دستور ، تعداد کاراکتر های رشته ، نوع متن پیامک که یونیکد هست یا اسکی و... ) که توضیحات مبسوط فرمت ارسال تو بخشی که گفتم موجوده .

محل زندگی
    گیلان

Post نقل قول: ارسال SMS به وسیله گوشی ... مودم ... اینترنت

با سلام
    ممنون از تمام دوستان
    مدل گوشیتون چیه؟
    Sony Erricson سری K
    با جی اس ام مودم هم مشکل دارید؟
    تست نکردم.
    با گوشی دیگه تست کردید؟
    بله،همین مشکل هست.
    تیکه کد ایونت دلیوری رو بزارید...
    کد خواصی نیست،بفرمایید:
    Private Sub KylixSMS_NewDeliveryReport(ByVal Folder As Long, ByVal Location As Long, ByVal Number As String, ByVal Time As String, ByVal Reference As Long, ByVal Status As Long)
    If Status = 1 Then
    MsgBox ("The message you sent to " & Number & " has been delivered at " & Time & vbCrLf & "Reference:" & Reference & " Folder:" & Folder & " Location:" & Location)
    ElseIf Status = 2 Then
    MsgBox ("The message you sent to " & Number & " was failed at " & Time & vbCrLf & "Reference:" & Reference & " Folder:" & Folder & " Location:" & Location)
    Else
    MsgBox ("The message you sent to " & Number & " is unknown at " & Time & vbCrLf & "Reference:" & Reference & " Folder:" & Folder & " Location:" & Location)
    End If
    End Sub
    با خود دمو کیلیکس هم مشکل داره؟
    بله!
    بسته به ورژن های مختلف این کامپوننت احتمالا فرق داره که این طور هست (مثل مشکلی که برای شما در دریافت پیش اومده بود و با عوض کردن دی ال ال حل شد )
    پس یعنی مشکل از dll ایه که استفاده میکنم؟!خب دیگه چه لزومی داره فرمت بندی رو یاد بگیرم؟dll رو عوض کنم که بهتره!
    اگر براتون مقدوره لطفاً بهترین ورژن این dll رو واسم بزارید.
    ممنون از لطفتون

یک مشکلی که با جی اس ام مودم ها البته بعضی هاشون ممکنه بر بخورید عدم سازگاری با ویندوز های مختلف هست الان این نمونه ای که من خریدم و نسبتا هم ارزون بود روی ویستا برنامش نصب میشه ولی درایورش نصب نمیشه هنوز با سون تست نکردم اگر کسی راهی برای نصب درایور این جی اس ام مودم روی ویستا داره بگه ... مارکش متفرقه هست و جنسشم که طبق معمول چینیه!

حتما به این موضوع که مودم روی ویندوز های مختلف سازگار باشه قبل از خرید دقت کنید.

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

سلام دوستان
    من این برنامه
    http://www.codeproject.com/KB/cs/SMS.aspx
    که تو یکی از پست ها معرفی شده بود دانلود کردم ولی یک مشکلی دارم و اونم این هست که وقتی برنامه اجرا میکنم گوشی نمیشناسه ! من درایور های گوشی (نوکیا 5610) نصب کردم که پورت هم COM42 نشون میده کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه ؟
    متشکرم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (94.3 کیلوبایت, 607 دیدار)

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من این برنامه
    http://www.codeproject.com/KB/cs/SMS.aspx
    که تو یکی از پست ها معرفی شده بود دانلود کردم ولی یک مشکلی دارم و اونم این هست که وقتی برنامه اجرا میکنم گوشی نمیشناسه ! من درایور های گوشی (نوکیا 5610) نصب کردم که پورت هم COM42 نشون میده کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه ؟
    متشکرم
    من خودم 5610 رو تست کردم و با کامپوننت کیلیکس تو نستم پیامک ارسال کنم ولی گوشی های نوکیا همون طوری هم که قبلا اشاره شد سخت میشه با کامپوننت های اماده باهاشون کار کرد شاید با AT کامنت ها به صورت مستقیم بشه باهاش ارتباط بر قرار کرد من تست نکردم ولی از کیلیکس یا کامپوننت های اماده دیگه برای نمایش پیامک های دریافتی نتیجه نگرفتم ...

این مورد هم اگر کانکت نمیشه شاید به دلیل عدم نصب درایور دستگاه هست شما برنامه نوکیا که همون PC Suit هست ور نصب کن بعد گوشی رو وصل کردی حالت PC Suit رو انتخاب کن ببین برنامه خود نوکیا کانکت میشه ... اگر مشکلی نداشت و کانکت شد پورتش رو چک کن و رو هر پورتی که شناخته بود تست کن اگر جواب نگرفتی دستی پورت رو عوض کن وبزار مثلا کام 8 و یک تست بگیر اگر باز هم اتصال نداد دنبال یک کامپوننت دیگه باش ...

خلاصه هر نتیجه و تجربه مرتبطی داشتی اینجا انعکاس بدی ممنون میشم

نقل قول نوشته شده توسط omn!a2 مشاهده تاپیک
    سلام
    ببخشید میشه لینک دانلود kylix رو بذارید؟ ممنون میشم
    شما میتونید از سایت سازنده http://www.kylixsoft.com/ این کامپوننت رو بگیرید نسخه ک.ر.ک شدش تو اینترنت هست اگرم میخواید خریداری کنید سریال فعالسازی هم تو اینترنت هست با جستجو میتونید پیدا کنید اما اگر خواستید از نسخه ک.ر.ک شده استفاده کنید حتما بعد از ک.ر.ک نرم افزار رو کامل چک کنید چون بعضی از ک.ر.ک ها مشکل دارند و موقع دریافت پیام را نصفه نمایش میدهند ...

هر دو مدل چینی هست... ( مثل همه مودم های دیگه موجود در بازار)
    مدل قدیمی EDGE هست که فقط برای سیستم های 32 بیتیه ... که قبلا روش کار میکردم ... 70 تومن
    مدل جدیدی تر HSDPA 3G هست که (وارداتش با خودمونه) هر دو سیستم 32 و 64 رو ساپورت میکنه ... 80 تومن

لطفا سوالاتی که در رابطه با موضوع نیست و بار علمی نداره رو به صورت پیام خصوصی بپرسید که تاپیک قفل نشه یا مشکلات دیگه پیش نیاد .... اگرم پیام خصوصی نمیتونید بدید از طریق مسنجر یاهو اقدام کنید

ممنون

محل زندگی
    تبریز

من خودم 5610 رو تست کردم و با کامپوننت کیلیکس تو نستم پیامک ارسال کنم ولی گوشی های نوکیا همون طوری هم که قبلا اشاره شد سخت میشه با کامپوننت های اماده باهاشون کار کرد شاید با AT کامنت ها به صورت مستقیم بشه باهاش ارتباط بر قرار کرد من تست نکردم ولی از کیلیکس یا کامپوننت های اماده دیگه برای نمایش پیامک های دریافتی نتیجه نگرفتم ...

این مورد هم اگر کانکت نمیشه شاید به دلیل عدم نصب درایور دستگاه هست شما برنامه نوکیا که همون PC Suit هست ور نصب کن بعد گوشی رو وصل کردی حالت PC Suit رو انتخاب کن ببین برنامه خود نوکیا کانکت میشه ... اگر مشکلی نداشت و کانکت شد پورتش رو چک کن و رو هر پورتی که شناخته بود تست کن اگر جواب نگرفتی دستی پورت رو عوض کن وبزار مثلا کام 8 و یک تست بگیر اگر باز هم اتصال نداد دنبال یک کامپوننت دیگه باش ...

خلاصه هر نتیجه و تجربه مرتبطی داشتی اینجا انعکاس بدی ممنون میشم
    سلام
    من کیلیکس از سایتش دانلود کردم
    و این برنامه هم در کانکت شدن به گوشی مشکل داره !!! و در connecting میمونه !!! درایور های مربوط به گوشی وصل کردم فکر کنم عکس های زیر گویا تر باشن
    و گوشی هم در حالت PC suit قرار میدم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 2.jpg‏ (99.1 کیلوبایت, 577 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (99.0 کیلوبایت, 572 دیدار)

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    سلام
    من کیلیکس از سایتش دانلود کردم
    و این برنامه هم در کانکت شدن به گوشی مشکل داره !!! و در connecting میمونه !!! درایور های مربوط به گوشی وصل کردم فکر کنم عکس های زیر گویا تر باشن
    و گوشی هم در حالت PC suit قرار میدم
    شما با خود برنامه نوکیا میتونید وصل بشید و ارسال پیامک کنید؟؟؟ ( اگر این مورد رو تست نکردید تست انجام بدید که از اتصال صحیح گوشی و سازگاری درایور با ویندوز سون مطمئن بشیم ... )

من روی ویندوز 7 هنوز تست نکردم فکرم نمیکنم مشکلی داشته باشه ولی با این حال شما روی یک سیستم عامل دیگه هم تست بگیرید که از درست بودن سیستم عامل هم مطمئن بشیم ...

در سیستم عامل اکس پی من با 5610 و با کامپوننت کیلیکس کانکت شدم و ارسال داشتم مشکلی نبود.

سلام
    ببخشید با این کامپوننت کیلیکس میشه کدی را نوشت که جواب دستورات ussd رو دریافت بکنه؟

محل زندگی

یله میشه اینکار کرد ولی بعضی از مودم ها و گوشی ها جواب نمیده

ممنون
    من تازه دارم زبان #C رو یاد میگیرم هنوز وارد نیستم کامپوننت کیلیکس رو که اجرا میکنم تو ویژوال استدیو پنجره ی برنامه ی کیلیکس درنمیاد چیکار باید بکنیم تا پنجره برنامه ظاهر بشه؟

نقل قول نوشته شده توسط omn!a2 مشاهده تاپیک
    ممنون
    من تازه دارم زبان C#‎‎‎ رو یاد میگیرم هنوز وارد نیستم کامپوننت کیلیکس رو که اجرا میکنم تو ویژوال استدیو پنجره ی برنامه ی کیلیکس درنمیاد چیکار باید بکنیم تا پنجره برنامه ظاهر بشه؟
    پیشنهادم بهتون اینه که دمو خود کامپوننت رو کامل بررسی کنید چون همه چی واضح با کد اونجا هست ... در کل اگر در استفاده با مشکل بر خوردید کد تون رو بزارید همراه با توضیح و عکس از محیط اگر لازم بود تا مشکل بررسی بشه " پنجره برنامه کیلیکس در نمیاد؟" یک خورده زیادی گنگه! (واسه من که این طور بود)... اگر منظورتون اینه که در محیط design صفحه با ارور مواجه میشه و نمایش داده نمیشه در این مورد به دلیل اینه که refrence های مورد نظر رو اضافه نکردید این حالت به وجود میاد ...

موفق باشید

پیشنهادم بهتون اینه که دمو خود کامپوننت رو کامل بررسی کنید چون همه چی واضح با کد اونجا هست ... در کل اگر در استفاده با مشکل بر خوردید کد تون رو بزارید همراه با توضیح و عکس از محیط اگر لازم بود تا مشکل بررسی بشه " پنجره برنامه کیلیکس در نمیاد؟" یک خورده زیادی گنگه! (واسه من که این طور بود)... اگر منظورتون اینه که در محیط design صفحه با ارور مواجه میشه و نمایش داده نمیشه در این مورد به دلیل اینه که refrence های مورد نظر رو اضافه نکردید این حالت به وجود میاد ...

موفق باشید
    منظورم از پنجره همون طراحی گرافیکی یا اینترفیس کیلیکس هست مثلا برای ویرایش دکمه ها و تکست باکسها و..... که تو ویژوال استدیو ظاهر نمیشه

محل زندگی
    تبریز

شما با خود برنامه نوکیا میتونید وصل بشید و ارسال پیامک کنید؟؟؟ ( اگر این مورد رو تست نکردید تست انجام بدید که از اتصال صحیح گوشی و سازگاری درایور با ویندوز سون مطمئن بشیم ... )

من روی ویندوز 7 هنوز تست نکردم فکرم نمیکنم مشکلی داشته باشه ولی با این حال شما روی یک سیستم عامل دیگه هم تست بگیرید که از درست بودن سیستم عامل هم مطمئن بشیم ...

در سیستم عامل اکس پی من با 5610 و با کامپوننت کیلیکس کانکت شدم و ارسال داشتم مشکلی نبود
    سلام
    من با برنامه خود نوکیا تست کردم که به درستی کار کرد و ارسال انجام داد ! ولی با کیلیکس یا اون سورس نمیتونه به گوشی وصل بشه !

منم با این کامپوننت نتونستم با مودم کانکت بشم ولی با کامپوننتهای دیگه تونستم نمیدونم مشکل این کامپوننت چیه!

صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •