نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دو دیتا بیس در سایت از نوع sqlserver express

Unhappy دو دیتا بیس در سایت از نوع sqlserver express

سلام
    ببینید من برای وبسایتم از ابزار های login و غیره که توی Asp.net 3.5 با سیستم( WAT (website administration tools کار می کنه استفاده کردم. این سیستم از sql server express استفاده می کنه و دیتا بیس خودش رو توی فلدر App_data قرار میده. همچتین به غیر از این دیتا بیس که هست یک دیتا بیس دیگه هم خودم با استفاده از Sql server express درست کردم که برای سایر اطلاعات مورد نیاز توی سایت ازش استفاده کردم و این دیتا بیس رو هم داخل App_Data قرار دادم. connection stringi که توی وبسایتم ازش برای اتصال به دیتا بیس استفاده میشه این هست:
    Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\Pouyeshdb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True
    الان که همه ی وبسایتم رو توی هاست آپلود کردم می بینم که نمی تونه با دیتا بیس کار کنه در حالی که روی کامپیوتر من درست کار می کرد.
    خواهش می کنم نگید قبلا جواب داده شده. باور کنید 1 هفته دارم دنبالش می گردم هیچجا جوابی پیدا نکردم. اصلا آیا میشه از اکسپرس روی هاست استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول: دو دیتا بیس در سایت از نوع sqlserver express

برای استفاده از SQL روی هاست باید پول پرداخت کنید در نتیجه نسخه مجانی SQL Express در هیچ هاستینگی وجود ندارد که سایت شما بخواهد با آن کار کند.
    بنابراین در مورد هزینه و نحوه استفاده از SQL Server با پشتیبانی هاستینگتان تماس بگیرید.

نقل قول نوشته شده توسط Alireza_Salehi مشاهده تاپیک
    برای استفاده از SQL روی هاست باید پول پرداخت کنید در نتیجه نسخه مجانی SQL Express در هیچ هاستینگی وجود ندارد که سایت شما بخواهد با آن کار کند.
    بنابراین در مورد هزینه و نحوه استفاده از SQL Server با پشتیبانی هاستینگتان تماس بگیرید.
    هاستی که من گرفتم شامل استفاده از دیتا بیس بدون محدودیت هست. شابد شما فکر کردین من از هاستینگ های رایگان دارم استفاده می کنم مثل پرشین گیگ و . . .
    اما نه من یه هاست و دامین برای وبسایت از مایاهاست گرفتم.
    یکی به داد من برسه هر روز که میگذره داره به قرار دادی که بستم تاخیر می خوره و مبلغش . . .

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

ببین عزیز این چیزها به کاربران سایت مربوط نمیشه! شما باید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و تقاضای ConnectionString بکنید.

با تشکر
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

نقل قول نوشته شده توسط hamid_urmia مشاهده تاپیک
    هاستی که من گرفتم شامل استفاده از دیتا بیس بدون محدودیت هست. شابد شما فکر کردین من از هاستینگ های رایگان دارم استفاده می کنم مثل پرشین گیگ و . . .
    اما نه من یه هاست و دامین برای وبسایت از مایاهاست گرفتم.
    یکی به داد من برسه هر روز که میگذره داره به قرار دادی که بستم تاخیر می خوره و مبلغش . . .
    با دقت اگر مطالعه کنی جوابت رو میگیری:
    SQL Express نسخه مجانی SQL Server است و در هیچ هاستینگی ارائه نمی شود.

برای استفاده از SQL با پشتیبانی تماس بگیرید چون قطعا در این تالار کسی از آدرس آی پی و رمز عبور سرورهای مایا هاست خبر ندارد که به شما کمک کند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •