نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در فراخوانی کریستال ریپورت

مشکل در فراخوانی کریستال ریپورت

دوستان گرامی سلام .
    بالاخره بعد از کلی گشتن در اینترنت یه لینک دانلود از سایت سازنده کریستال ریپورت برای دانلود آن پیدا کردم ولی حجم اون بالای 1 گیگ بود . خواستم سوال کنم که واقعا حجم این برنامه اینقدر بالا است . خیلی تلاش کردم تا نسخه را مناسب با وی بی دات نت پیدا کنم ولی نشد .
    سوالی هم که دارم این است که آیا این برنامه گزارش گیری اکتیو ایکس یا ابزای کوچکتر ندارد که بتوان در دات نت از آن استفاده کرد و در برنامه فرخوانی نمود البته بعنوان یک ابزار .
    چنانچه گزارش گیری برنامه ای که با ویبی دات نت نوشته میشود اگر توسط کریستال ریپورت باشد سیستم های دیگر که در آینده از آن برنامه استفاده می کنند نیاز مند چه چیزی برای اجرای آن برنامه در قسمت گزارش هستند ؟
    آیا آنها هم باید همان برنامه 1 گیگی را نصب کنند ؟

نقل قول: مشکل در فراخوانی کریستال ریپورت

کسی نیست جواب من را بده ؟

نقل قول: مشکل در فراخوانی کریستال ریپورت

ب
    الاخره بعد از کلی گشتن در اینترنت یه لینک دانلود از سایت سازنده کریستال ریپورت برای دانلود آن پیدا کردم ولی حجم اون بالای 1 گیگ بود . خواستم سوال کنم که واقعا حجم این برنامه اینقدر بالا است . خیلی تلاش کردم تا نسخه را مناسب با وی بی دات نت پیدا کنم ولی نشد .
    سوالی هم که دارم این است که آیا این برنامه گزارش گیری اکتیو ایکس یا ابزای کوچکتر ندارد که بتوان در دات نت از آن استفاده کرد و در برنامه فرخوانی نمود البته بعنوان یک ابزار .
    نسخه های ویژوال استودیو دات نت قبل از 2010 در زمان نصب کریستال ریپورت نصب می کنند ولی در نسخه 2010 لازمست که پس از نصب ویژوال استودیو کریستال را از سایت sap دانلود کنید که متاسفانه این سایت نیز برای کاربران ایرانی restrict شده و اجازه دانلود نمیده . لذا بنده این فایل setup رو توی وبلاگم گذاشتم که میتونید دانلود و نصب کنید (از این آدرس)
    چنانچه گزارش گیری برنامه ای که با ویبی دات نت نوشته میشود اگر توسط کریستال ریپورت باشد سیستم های دیگر که در آینده از آن برنامه استفاده می کنند نیاز مند چه چیزی برای اجرای آن برنامه در قسمت گزارش هستند ؟
    آیا آنها هم باید همان برنامه 1 گیگی را نصب کنند ؟
    نه لازم نیست کاربران شما کل پکیج کریستال رو نصب کنند ، بلکه از طریق نرم افزارهای ستاپ ساز میتونید Merge module های مورد نیاز رو بسادگی با پکیجتون همراه کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •