نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: ویدئوهای آموزشی ویژوال بیسیک

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

ویدئوهای آموزشی ویژوال بیسیک

سلام دوستان عزیز .
    همونطور که قبلا قول داده بودم اولین ویدئو از سری ویدئوهای آموزش visual basic آماده شد .
    لیست این ویدئو ها رو در زیر می تونید مشاهده کنید .
    در ابتدا خدمتتون عرض کنم که این ویدئو که در ابتدا مشاهده می کنید اولین کار هست و قطعا کم و کاستی هایی هم داره که سعی می کنم به مرور زمان برطرف بشه و همچنین پیشنهادات و یا انتقادات شما می تونه در این زمینه بسیار مفید باشه .

اولین سری این مجموعه همونطور که قبلا به علاقه مندان codejock قول داده بودم مربوط میشه . در اینجا این نکته رو بگم که این ویدئو نسخه Basic این ابزار هست و قوب قاعدتا برای کسانی هست که تازه میخوان کار با این ابزار رو شروع کنند .

لیست ویدئو های آماده و آینده :

MRS Video Tutorials

Codejock Software Training

Reporting
    • Crystal Report : Basic
    • Crystal Report : Advanced

Database Programing
    • Sql Server : introducing
    • Sql Server : Basic Commands
    • Sql Server : Connecting to vb6

خوب این لیست ویدئو هایی هست که قرار هست در آینده کار بشه . البته منظور از آینده خیلی زود هست . مخصوصا سری اول (Codejock).

مجددا این نکته رو بگم این ویدئو اولین آموزش ساخته شده توسط من هست ، اولا امیدوارم مفید واقع بشه و بتونین از اون استفاده کنین ، دوما هر مشکلی داشتید در زمینه این ویدئو حتما مطرح کنید .

دقت داشته باشید اگر در مورد هر ویدئو سوالی داشتید به هیچ عنوان اینجا مطرح نکنید و در تاپیک مخصوص خودش مطرح بفرمایید چون این تاپیک صرفا محظ معرفی ویدئو ها هست .

ویدئو بعدی که در حال آماده شدن هست Codejock Software : Advanced که به موارد مهم تر و پیچیده تره ابزار codejock میپردازه .

این هم Channel مخصوص ویدئو ها .

جهت ارسال نظرات از پیام خصوصی استفاده کنید .
    پست های به نتیجه رسیده جهت نظم تاپیک توسط مدیریت محترم حذف شدند.

موفق و موید باشید ./
    آخرین ویرایش به وسیله Dr.Bronx : جمعه 16 مهر 1389 در 15:14 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •