نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: حذف شدن از سایت

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان _ اهواز

حذف شدن از سایت

سلام خسته نباشید .
    ببخشید آیا راهی وجود دارد تا Accunt خودمون را از سایت شما حذف کنیم (دیگه عضو سایت نباشیم؟)

نقل قول: حذف شدن از سایت

خیر. امکانش وجود نداره.

خب، دیگه تشریف نیارید اینجا. میخواید شناسه با یک پست رو حذف کنید که چی بشه؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

من قبلا یک اکانتی ساخته بودم ولی ازش استفاده نکردم. خودش حذف شده و داخل لیست کاربران نیست.

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

من قبلا یک اکانتی ساخته بودم ولی ازش استفاده نکردم. خودش حذف شده و داخل لیست کاربران نیست.
    لیست کاربران، فقط کاربران با حداقل 25 پست رو نشون میده. اون اکانت شما اگر کمتر از 25 پست ثبت شده داشته باشه، تو لیست نشون داده نمیشه.
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

آقای کشاورز؛ ایشون سوال پرسیدن ؛ همین !
    سایت شما؛ زمانی که برای فردی پیغام خصوصی میفرستیم؛ به گیرنده ایمیل میزنه
    شاید اصلا ایشون منظورشون خودشون نباشه؛ ولی باز هم این حق رو دارن
    شاید دلشون نخواد بعد دریافت پیغام خصوصی ؛ ایمیل دریافت کنن
    شاید بگید این گزینه تنظیم داره؛ خب؛ ایشون تنظیم میکنن و دیگه ایمیل دریافت نمیکنن
    ولی مثلا یکی مثل من؛ یکی از پستهای مفید ایشون رو میبینه ؛ و بعد یه سوال به ذهنش میرسه
    میره پروفایلش و پیغام خصوصی براش میفرسته؛ ولی متاسفانه چون ایشون دریافت ایمیل رو غیر فعال کردند؛ پیغام به دستشون نمیرسه؛ و اون فرد ارسال کننده پیغام هم 2 الی 3 روزی طول میکشه که متوجه این قضیه بشه که ایشون دیگه نمیآن سایت
    در حالی که اگه غیر فعال یا حذف شده بود؛ این مشکل پیش نمیآمد
    تازه این یکی از مشکلاته
    بعدش هم؛ هیچ بعید نیست این دوستمون؛ چون از جو حاکم بر سایت خبر داره؛
    اومده با یه Account موقت این سوال رو پرسیده
    که البته با جوابی که شما دادین؛ این مسئله کاملا قابل درکه.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان _ اهواز

وای ببخشید مثل اینکه سوال من خیلی ناراحتتون کرد .به قول دوستمون من فقط سوال کردم همین ، دید دوم داشتن هم خوب چیزی است ها .من اصلا منظورم این نبود که میخوام خودم را از سایت حذف کنم ، اون هم سایت به این خوبی ؟ فقط میخواستم بدونم این امکان وجود داره یا نه ؟ همین .(برای طراحی یه سایتی داشتم یه نگاهی به تنظیمات سایت شما میکردم ، امکان حذف را ندیدم خواستم بدونم من ندیدم یا اصلا وجود نداره .)
    باز هم ببخشید اگه با سوال بیجام شما را عصبانی کردم .
    (ولی اگه این امکان را بزارید هم بد نیست ها .آدم وقتی تو سایت میاد نمک گیرمیشه باید بمونه.)

سایت شما؛ زمانی که برای فردی پیغام خصوصی میفرستیم؛ به گیرنده ایمیل میزنه
    شاید اصلا ایشون منظورشون خودشون نباشه؛ ولی باز هم این حق رو دارن
    شاید دلشون نخواد بعد دریافت پیغام خصوصی ؛ ایمیل دریافت کنن
    شاید بگید این گزینه تنظیم داره؛ خب؛ ایشون تنظیم میکنن و دیگه ایمیل دریافت نمیکنن
    ولی مثلا یکی مثل من؛ یکی از پستهای مفید ایشون رو میبینه ؛ و بعد یه سوال به ذهنش میرسه
    میره پروفایلش و پیغام خصوصی براش میفرسته؛ ولی متاسفانه چون ایشون دریافت ایمیل رو غیر فعال کردند؛ پیغام به دستشون نمیرسه؛ و اون فرد ارسال کننده پیغام هم 2 الی 3 روزی طول میکشه که متوجه این قضیه بشه که ایشون دیگه نمیآن سایت
    در حالی که اگه غیر فعال یا حذف شده بود؛ این مشکل پیش نمیآمد
    تازه این یکی از مشکلاته
    بعدش هم؛ هیچ بعید نیست این دوستمون؛ چون از جو حاکم بر سایت خبر داره؛
    اومده با یه Account موقت این سوال رو پرسیده
    که البته با جوابی که شما دادین؛ این مسئله کاملا قابل درکه.
    کاربری که نمیخواد پیغامی از سایت توسط ایمیل دریافت کنه، میتونه تمام گزینه های مربوط به اطلاع رسانی را در تنظیمات کاربری اش غیرفعال کنه. اگر مایل بود که دیگران باهاش از طرق مختلف باهاش تماس بگیرند، ودرباره پست هاش نظر بدند، میتونه اطلاعات مربوط به تماسش را در سایت درج کنه. اگر درج نکرد، یعنی تمایلی نداره که دیگران مزاحمش بشند. گزینه اطلاع رسانی با ایمیل هم چه فعال باشه، و چه نباشه، کاربر دریافت کننده پیام هیچ تعهدی نداره که به پیام خصوصی سایر کاربران پاسخ بده. پس چه اطلاع رسانی از طریق ایمیل فعال باشه، چه نباشه، تضمینی برای دریافت پاسخ وجود نداره.

و اگر امکان حذف مستقیم حساب توسط کاربر وجود داشت: کاربری بعد از مدتی فعالیت خوب یا بد در سایت، تصمیم میگیره حسابش را حذف کنه؛ تمامی پست های ارسال کاربر تبدیل میشند به پست کاربر مهمان! اون وقت سایر کاربران نمی دونند کی اون پست رو ارسال کرده. اگر هم توش کسی را زیر سوال برده، کاربر مربوطه نمیدونه باید از کی شکایت کنه. اون وقت، کاربری که به قول شما میخواست درباره یک پست مفید با نویسنده آن صحبت کنه، اصلا نمیدونست این پست توسط چه کاربری ارسال شده و باید دنبال چه کسی بگرده!

برای طراحی یه سایتی داشتم یه نگاهی به تنظیمات سایت شما میکردم ، امکان حذف را ندیدم خواستم بدونم من ندیدم یا اصلا وجود نداره
    کاربران عادی سایت همچین اجازه ایی ندارند. مدیران ارشد و کل اجازه حذف حساب کاربری سایر کاربران را دارند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

حرف شما کاملا صحیح هستش؛ بر طبق قوانین Relational Database ها؛ و با توجه به رابطه ی پدر و فرزندی بین کاربر و پستهاش؛ نمیشه به صورت کامل کاربر رو حذف کرد؛ یا اگر قرار به حذف کامل بود؛ باید پستهایش را به یک کاربر صوری مثل کاربر مهمان انتقال دهیم.
    من میگویم؛ به عنوان مثال ؛ فلگی وجود داشته باشه؛ که کاربر بتونه نشون بده که دیگه تو سایت فعالیتی نداره.
    با این روش تمامی مشکلاتی که شما بیان فرمودید ؛ حل میشه؛ به علاوه ؛ من میبینم مثلا آقای X که یه پست خوب داده؛ غیر فعاله ؛ و دیگه بی جهت برایش پیام خصوصی نمیفرستم
    حتی این مسئله جالبتر میشه؛ اگه که اون فرد دوباره بتونه دوباره خودش رو فعال کنه؛ واقعا عالی میشه.
    این طور ؛ وقتی قراره به مدت 2 ماه؛ به علت پروژه ای چیزی به سایت سر نزنیم؛ میتونیم از این قابلیت استفاده کنیم.
    اگر نخواستیم هم استفاده نمیکنیم
    چون ممکنه یه عده ای بگن؛ ما دوست داریم ملت پیغام هاشون رو بذارن؛ دو ماه دیگه بر میگردیم و جواب میدیم.
    الآن اگه شما صندوق کاربر Inprise رو نگاه کنید؛ آیا پر از پیغام نیست ؟
    البته میشه قبل از ارسال پیغام؛ چک کرد؛ که از آخرین تاریخ فعالیتش چقدر گذشته؛ بعد پیغام داد؛
    اما این لقمه دور سر چرخوندنها برای چیه ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول نوشته شده توسط z_software مشاهده تاپیک
    وای ببخشید مثل اینکه سوال من خیلی ناراحتتون کرد .به قول دوستمون من فقط سوال کردم همین ، دید دوم داشتن هم خوب چیزی است ها .من اصلا منظورم این نبود که میخوام خودم را از سایت حذف کنم ، اون هم سایت به این خوبی ؟ فقط میخواستم بدونم این امکان وجود داره یا نه ؟ همین .(برای طراحی یه سایتی داشتم یه نگاهی به تنظیمات سایت شما میکردم ، امکان حذف را ندیدم خواستم بدونم من ندیدم یا اصلا وجود نداره .)
    باز هم ببخشید اگه با سوال بیجام شما را عصبانی کردم .
    (ولی اگه این امکان را بزارید هم بد نیست ها .آدم وقتی تو سایت میاد نمک گیرمیشه باید بمونه.)

سلام
    دوست عزیز سوال شما اصلا هم بد نیست چون سوالی است که توی ذهن هر کاربری ممکنه پیش بیاد . لازم نیست خودت رو ببازی . شجاع باش و از غیرخدا نترس . در ضمن اگر کاربران قدیمی اعصاب ندارند مجبور نیستند به سوالات کاربران جدید با لحن تند جواب بدند . اینطوری جو انجمن اشفته میشه . هر کاربری نیاز به ارامش روانی داره .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول نوشته شده توسط vcldeveloper مشاهده تاپیک
    کاربری که نمیخواد پیغامی از سایت توسط ایمیل دریافت کنه، میتونه تمام گزینه های مربوط به اطلاع رسانی را در تنظیمات کاربری اش غیرفعال کنه. اگر مایل بود که دیگران باهاش از طرق مختلف باهاش تماس بگیرند، ودرباره پست هاش نظر بدند، میتونه اطلاعات مربوط به تماسش را در سایت درج کنه. اگر درج نکرد، یعنی تمایلی نداره که دیگران مزاحمش بشند. گزینه اطلاع رسانی با ایمیل هم چه فعال باشه، و چه نباشه، کاربر دریافت کننده پیام هیچ تعهدی نداره که به پیام خصوصی سایر کاربران پاسخ بده. پس چه اطلاع رسانی از طریق ایمیل فعال باشه، چه نباشه، تضمینی برای دریافت پاسخ وجود نداره.

و اگر امکان حذف مستقیم حساب توسط کاربر وجود داشت: کاربری بعد از مدتی فعالیت خوب یا بد در سایت، تصمیم میگیره حسابش را حذف کنه؛ تمامی پست های ارسال کاربر تبدیل میشند به پست کاربر مهمان! اون وقت سایر کاربران نمی دونند کی اون پست رو ارسال کرده. اگر هم توش کسی را زیر سوال برده، کاربر مربوطه نمیدونه باید از کی شکایت کنه. اون وقت، کاربری که به قول شما میخواست درباره یک پست مفید با نویسنده آن صحبت کنه، اصلا نمیدونست این پست توسط چه کاربری ارسال شده و باید دنبال چه کسی بگرده!

کاربران عادی سایت همچین اجازه ایی ندارند. مدیران ارشد و کل اجازه حذف حساب کاربری سایر کاربران را دارند.

سلام:
    ببخشید جناب شما میتوانی جمله ی بالا رو به این شکل بنویسی: (( کاربران عادی سایت از نظر فنی امکان مشاهده این موارد را ندارند . فقط مدیران ارشد و کل امکان مشاهده ی این موارد و حذف حساب کاربری سایر کاربران را دارند . ))

لطفا از ادبیات خشن استفاده نکنید . همین کلمات خشونت امیز و با لحن تند باعث بدنامی انجمنهای فارسی میشه . من توی انجمنهای انگلیسی زبان هرگز این لحن تند و خشن را ندیدم .
    ایکاش همه ی ما انتقاد پذیر بودیم و اشفته و عصبانی نمی شدیم .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول نوشته شده توسط sia_2007 مشاهده تاپیک
    حرف شما کاملا صحیح هستش؛ بر طبق قوانین Relational Database ها؛ و با توجه به رابطه ی پدر و فرزندی بین کاربر و پستهاش؛ نمیشه به صورت کامل کاربر رو حذف کرد؛ یا اگر قرار به حذف کامل بود؛ باید پستهایش را به یک کاربر صوری مثل کاربر مهمان انتقال دهیم.
    من میگویم؛ به عنوان مثال ؛ فلگی وجود داشته باشه؛ که کاربر بتونه نشون بده که دیگه تو سایت فعالیتی نداره.
    با این روش تمامی مشکلاتی که شما بیان فرمودید ؛ حل میشه؛ به علاوه ؛ من میبینم مثلا آقای X که یه پست خوب داده؛ غیر فعاله ؛ و دیگه بی جهت برایش پیام خصوصی نمیفرستم
    حتی این مسئله جالبتر میشه؛ اگه که اون فرد دوباره بتونه دوباره خودش رو فعال کنه؛ واقعا عالی میشه.
    این طور ؛ وقتی قراره به مدت 2 ماه؛ به علت پروژه ای چیزی به سایت سر نزنیم؛ میتونیم از این قابلیت استفاده کنیم.
    اگر نخواستیم هم استفاده نمیکنیم
    چون ممکنه یه عده ای بگن؛ ما دوست داریم ملت پیغام هاشون رو بذارن؛ دو ماه دیگه بر میگردیم و جواب میدیم.
    الآن اگه شما صندوق کاربر Inprise رو نگاه کنید؛ آیا پر از پیغام نیست ؟
    البته میشه قبل از ارسال پیغام؛ چک کرد؛ که از آخرین تاریخ فعالیتش چقدر گذشته؛ بعد پیغام داد؛
    اما این لقمه دور سر چرخوندنها برای چیه ؟

سلام:

کاملا موافقم . بدبختانه توی انجمنهای فارسی هزار جور دنگ و فنگ برای عضو شدن وجود داره . برای خروج هم گویا باید کلی دنگ و فنگ رو تحمل کنی تا مبادا به حضرات کاربران قدیمی و مدیران سایت بربخوره . هی باید مواظب باشی و از گل نازکتر به کسی نگی و گرنه به راحتی اب خوردن هر بلایی که دلشون خواست سر پستهای کاربران میارند .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •