نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: معرفی IDE برای توسعه برنامه های JavaScript

معرفی IDE برای توسعه برنامه های JavaScript

با سلام
    دوستان عزیز آیا ادیتور مناسبی برای جاوااسکریپت وجود دارد که همانند ادیتورهای دات نت و یا php بتواند ارورهای اسکریپت ها را مشخص کند و یا خواص و رخداد ها را در لیستهای کشویی نمایش دهد. در صورت وجود معرفی بفرمایید.
    متشکر
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi.mousavi : سه شنبه 06 مهر 1389 در 12:37 عصر دلیل: لطفا سوال خود را از این پس در بخش مناسب مطرح نمایید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مهاباد

نقل قول: ادیتور

وجود داره . اما برای چی میخواید ؟ جی کوئری ادیتور میتونه مناسب باشه و یا خیلی ادیتور های دیگه

کاربر دائمی آواتار eAmin
    محل زندگی
    Node.js

نقل قول: ادیتور

نقل قول نوشته شده توسط profnami مشاهده تاپیک
    وجود داره . اما برای چی میخواید ؟ جی کوئری ادیتور میتونه مناسب باشه و یا خیلی ادیتور های دیگه
    سلام

jQuery یک ادیتور نیست، بلکه یک کتابخوانه هست.
    ادیتورهای مختلفی وجود دارند که شما می تونید از اونها استفاده کنید. مثل : Aptana, Eclipse, NetBeans و...

نقل قول: معرفی IDE برای توسعه برنامه های JavaScript

jQuery یک ادیتور نیست، بلکه یک کتابخوانه هست.
    سلام، تا اونجایی که من شنیدم جی کوئری ادیتوری هم وجود داره که البته هنوز به صرافت نیفتادم که پیداش کنم یا دانلودش کنم.
    در جواب سوال اصلی هم من با ادیتور های زیادی کار کردم، اما بهترینشون آپتانا بوده برای جاوا اسکریپت واقعا عالیه. در ضمن اینکه پلاگین های زیادی برای کتابخونه های جاوااسکریپت از جمله جی کوئری (که اساسا انگار آپتانا رو از همون اول برای جی کوئری نوشتن) و همینطور Mootools , YUI و ... داره که با اضافه کردن اون پلاگین ها، هم IntliSense کتابخونه مورد نظر به ادیتور اضافه میشه و هم یه کتابخونه راهنما با نمونه کد.
    پیروز باشید.

سلام دوباره.
    یادم رفت آدرس دانلود آپتانا رو بنویسم. آپتانا رو میتونی از این آدرس بگیری: http://www.aptana.com/products/studio2/download
    نه مثل اکلیپس پولیه و نه مثل نت بینز برای ایرانیها ممنوع. البته فعلا. تا پولی و حرام نشده برو سراغش.

کاربر دائمی آواتار amirjalili
    محل زندگی
    هر جایی که کنجکاویم و نیاز به دانستنم رو تحریک کنه

Spket IDE
    first javascript ide

ultraedit هم خوبه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید