با سلام
دوست عزیز یه کم مطالب رو با دقت بخونید نه با عصبانیت
دوست عزیز برداشتتون اشتباهه . اگه بد برداشت کردین من معذرت میخوام

1) یک برنامه که به مشتری دادم سریال کاربری نمیده ( که این مشکل رو خودم رفتم سر کامپیوتر مشتری و دیدم و امروز رفتم و یه برنامه با یک قفل که قبلا خودم استفاده می کردم بهش دادم)
شما میگین نمیده من میگم امکان نداره سریالی تولید نشه چون روی 10 سیستم عامل سون 32 بیتی و 64 بیتی تست کردم هیچ مشکلی نداشت و اگرم به هر دلیلی نتونه سریال تولید کنه بارها گفتم بازم میگم خودش تولید سریال کاربری منحصر به فرد رو بدون نیاز به سخت افزار تولید میکنه .

اما میشه بگید چه طور اون برنامه تا وقتی که برنامه رو رو ادد نکنم بهش کار می کنه ولی وقتی برنامه شما رو اد می کنم خطای عجیب می ده که من فلان فایل رو پیدا نمی کنم در حالی که سر جاش هست .
اگه فهمیدین به ما هم بگین چون منی که قفل رو نوشتم می دونم قفل هیچ کاری به منابع یا نیازمندیهای برنامه شما نداره پس مشکل از قفل نیست من اطلاعاتی از برنامه شما ندارم که بیشتر راهنمایتون کنم .

تازه از این خطا هم بگذریم با اینکه کلید رجیستر رو بهش میدم و قبول میکنه توی مرحله بعد که دوباره برنامه ران میشه بازم سریال رو دو باره میخواد
قفل درحالتی فعال میشه که ازش بخوای وقتی این درخواست رو ازش داشته باشی میره و دنبال License برنامه میگرده اگه به هر دلیلی لایسنس معتبر نبود باز به درخواست شما ( نه به اختیار خودش ) درخواست رجیستر کردن میخواد حالا با این تفاسیر من چه راهنمایی دیگه به حل مشکل شما میتونم بکنم ؟