صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 193

نام تاپیک: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

Lightbulb قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

با سلام

نکته مهم : نسخه به روز شده قفل رو میتونین از اینجا دانلود کینین . نسخه 3.2.1.2

با توجه به نیاز خودم که می خواستم بعضی از برنامه هام مجانی نباشن و تجربه PS-27 ورژن 1 که تقریباً 1400 دانلود داشت ( کاربران زیادی ازش استفاده کردن و تقریباً 98 % ازش راضی بودن ) تصمیم گرفتم که ورژن 2 این قفل رو هم بنویسم . تغییرات زیادی در این ورژن صورت گرفته به اختصار به برخی از اونها اشاره می کنم .

1- سازگاری کامل با دات نت فرم ورک ( در ورژن قبلی باید حتماً برای برنامه خودتون که توسط PS-27 محافظت میشد برنامه نصب درست کنین تا قفل رجیستر بشه اما در ورژن جدید این مشکل کاملاً رفع شده و برنامه شما فقط و فقط برای اجرا متکی به فایل DLL قفل PS-27 هستش که باید به صورت رفرنس به پروژه شما اضافه بشه)

2- ارتقای امنیت قفل ( Anti ILDASM , NecroBit , Compress , Encryption و ... )

3- دادن تمامی اختیارات برای طراحی فرم ثبت نرم افزار به برنامه نویس به ذلخواه خود ( در ورژن جدید PS-27 تمامی Event ها و Function ها برای ثبت , شناسایی سریال کاربری , شناسایی کد فعال سازی برنامه که توسط کاربر برنامه شما وارد میشه در اختیار برنامه نویس هستش )

4- امکان تعریف بینهایت سریال فعال سازی ( محدودیتی در استفاده از این قفل نیست )

5- سازگاری کامل با ویندوز محبوب سون

و و و

این قفل بسیار بسیار انعطاف داره با یک بار استفاده از اون و دیدن رخدادها ها و فانکشن هایی که براش تعریف کردم متوجه میشین که چقدر دست برنامه نویس برای طراحی فرم ثبت برنامه خودش بازه .

خوب فکر کنم تا همینجا برای معرفی کردن PS-27 کافی باشه . برای یادگیری طرز استفاده اش من یک برنامه Sample ضمیمه کردم که با PS-27 محافظت میشه با دیدن روش و روش هایی که میتونین برای بهبود کارایی چگونگی ثبت برنامه خودتون بهش اضافه کنین متوجه میشین که قفل به درد به خوری هستش البته دات نت که همش اوپن سورسه اما 99.99 % کاربران ما حتی نمی دونن قفل نرم افزاری چیه پس ........

قفل نرم افزاری PS-27 به پسورد و سریال کاربری از لحاظ حروف کوچک و بزرگ به صورت هوشمند تفاوت قائل میشه و برنامه نویس باید در وارد کردن پسورد از این لحاظ توجه کنه که پسوردی که به قفل میده از نظر کوچکی و بزرگی چگونه است .

برای دستیابی به کد فعال سازی هر برنامه ایی که با PS-27 محافظت میشه شما باید از اینجا کیجن قفل PS-27 رو دانلود کنین . در کیجن شما در تکس باکس اولی سریال کاربر رو بنویسید ( منظور سریالی هست که قفل حین اجرای برنامه میسازه و توسط مشتری نرم افزار شما , به شما اعلام میشه ) و در تکس باکس دومی کلیدی که برای قفل در نظر گرفتین رو باید وارد کنید ( منظور کلیدی هست که هنگام استفاده کردن از قفل در سورس برنامه برای قفل در نظر گرفته شده است ) در ادامه روی دکمه استخراج کدفعال سازی رو بزنین تا کد فعال سازی ساخته بشه و اون رو به هر طریقی که میدونین ( احتمالاً تلفنی ) به مشتری نرم افزار خودتون بدین .

برای راحتی کار کاربرانی که از قفل نرم افزاری PS-27 استفاده میکنن و الگوریتم کد شدن رو به نحوی طراحی کردم که فقط عدد و حروف تولید کنه مثل این ( 4671C6306F457B237596B524C4A356F6B343770567D7B7333D )

فقط این نکته رو در پایان یادآوری کنم که حتماً برنامه خودتون رو با ابزار برنامه نویسی Obfuscate کنید تا کدهای برنامه برای اون 99.99 % که گفتم قابل روئیت نباشه .

تصویر فرمی که من برای رجیستر کردن یک برنامه نمونه , و محافظت شده با PS-27 گرفتم رو در ادامه می بینین .

تصویر کیجن PS-27

تصویر کیجن بعد از استخراج کد فعال سازی

برای اینکه سریال های فعال سازی خودتون رو هم بتونین یه سامانی بدین و بدونین به کی چه سریالی و چند بار دادین و در چه تاریخی این کار رو کردین یه برنامه واسه همه اینکارها ضمیمه کردم که میتونین ازفایل های ضمیمه پست شماره 49 اون رو دانلود کنین

از دوستانی که دانلود می کنن هیچ انتظاری ندارم به جزء اینکه اگه قفل رو استفاده می کنن از کارایی و نتیجه کار روی سیستم های دیگه ما رو بی خبر نذارن .

- فایل کیجن آپدیت شد . ( آخرین آپدیت 9 مهر 1389 )
    - قفل نرم افزاری PS-27 آپدیت شد ( آخرین آپدیت 11 مهر 1389 )

- نمونه سورس جدید برای راهنمای استفاده اضافه شد .( 24 آبان 91 )
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله alimanam : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 در 18:44 عصر

محل زندگی
    لندن

نقل قول: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

با سلام

برای امنیت بیشتر تغییراتی در کیجن داده شد میتونین از همان لینک بالا کیجن جدید را دانلود کنین .

واقعا عالی بود
    از اینکه اولین کسی بودین که از نتیجه کار راضی بودین خوشحالم دوستان دیگه امتحان نکردن ؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

Thumbs up نقل قول: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

دوسته عزیز این کیجنش ضد حاله
    نمیشه اینترنتی نباشه
    اگه میشه تولید کد رو از حالت اینترنتی در بیار
    هم وقت گیره هم شاید اون لحظه دسترسی به اینترنت ممکن نباشه یا از اینترنت پر سرعت بهره مند نباشیم

با تشکر برای این قفل

دوست عزیز ممنون از قفلی که زحمتشو کشیدین اما در مورد
    فقط این نکته رو در پایان یادآوری کنم که حتماً برنامه خودتون رو با ابزار برنامه نویسی Obfuscate کنید تا کدهای برنامه برای اون 99.99 % که گفتم قابل روئیت نباشه .
    Obfuscate یعنی چی؟ فکر کنم من جزء اون 99.99% هستم

محل زندگی
    لندن

با سلام
    من نتونستم اجرا کنم. خطای زیرو میده
    دوست عزیز اول بفرما بگو به صورت رفرنس تونستین به VS اضافه اش کنین ؟ دوم اینکه نوع ویندوز رو بفرمائین تا تست کنم ببینم مشکل از سیستم شماست یا قفل .

Obfuscate یعنی چی؟ فکر کنم من جزء اون 99.99% هستم
    اول اینکه شما استاد مایی . اما Obfuscate یعنی چی ؟ همین طور که از معنی اش میشه فهمید ( مبهم کردن سورس برنامه ) یعنی اینکه با ابزارهایی بیای و برنامه خودت رو بیشتر محافظت کنی تا کسی دسترسی به اصل کد نداشته باشه . البته تمامی این ابزارها بعد از چند وقتی قابل دور زدن هستن ( ضدشون ساخته میشه )
    اما 2 مورد وجود داره اول اینکه هیچ ضد ابزار Obfuscate کننده ایی نمی تونه کل سورس کد برنامه ایی رو که با ابزار برنامه نویسی Obfuscate شده رو برگردونه ( البته شاید باشه اما عمومیت نداره و ساخته و پرداخته ( نبوغ ) هکران ماهری باشه که از روشهای منحصر به فرد خودشون استفاده می کنن ) دوم اینکه راهی جز این نداری !!! چون برنامه های ساخته شده با ویژوال استودیو دات نت و بقیه دات نت های عزیز در این مورد واقعاً ضعیفاً و شما مجبوری که از این ابزارهای مفید استفاده کنی . البته شکل ادبیات کدهای به کار رفته در برنامه هم 99 % در کرک نشدن برنامه ( البته زیاد سر این کرک نشدن ذوق نکن چون بازم کرک میشه ) تاثیر داره . برای اطلاعات بیشتر هم در این سایت و هم در وب مقالات زیادی یافت میشه . موفق باشید .

دوسته عزیز این کیجنش ضد حاله
    نمیشه اینترنتی نباشه
    اگه میشه تولید کد رو از حالت اینترنتی در بیار
    هم وقت گیره هم شاید اون لحظه دسترسی به اینترنت ممکن نباشه یا از اینترنت پر سرعت بهره مند نباشی
    با سلام به شما

دوست خوبم اگه در روستایی در سیستان و بلوچستان هم باشین و از Dialup هم استفاده کنین من تست کردم با سرعت 5 کیلو بایت بر ثانیه 20 ثانیه طول کشید تا کد فعال سازی رو فرستاد . ( یکی از دوستام سربازه داره اونجا خدمت میکنه ) حالا شما که ......... و اما خارج از طنزی که گفتم ( البته جدی بود ) دوست خوبم شدنش که میشه اما صلاح رو در این دیدم که اینجوری طراحی بشه . اگه در مورد این صلاح کنجکاوی به صورت خصوصی بگو تا بیشتر توضیح بدم . موفق باشید .
    آخرین ویرایش به وسیله alimanam : شنبه 10 مهر 1389 در 15:17 عصر

محل زندگی
    لندن

من برنامه نمونه شما رو اجرا کردم درسته؟ میشه بگین چیکار کنم؟ سیستم عامل هم ویندوز xp 64bit
    اگه نمونه ایی که گذاشته بودم در سیستم عامل شما اجرا شد قفل هیچ مشکلی با سیستم عامل 64 بیتی شما نداره . پس با توجه به نمونه کدی که در ضمیمه پست اول گذاشتم کار کن . اول یه پروژه جدید بعد قفل رو به صورت رفرنس به پروژه اضافه کن . شما باید دوتا فرم داشته باشین . فرم اول که برنامه از اونجا شروع میشه دارای Obj ی از قفل هست و طبق کدهای نمونه ایی که گذاشتم کار کن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . موفق باشید .

محل زندگی
    لندن

مهندس منم نمونه شما رو اجرا کردم این error رو داد. هنوز واسه پروژه خودم اضافه نکردم
    خطا میده....
    با سلام

اگه سیستم عامل این دوستمون هم( sinsin666 64 ) بیتی باشه احتمالاً با این نوع سیستم عاملی های 64 بیتی مشکل داره . من روی انواع سیستم عامل های ویندوز xp sp1 و xp sp2 , xp server 2003 و ویندوز 7 تست کردم اونم هر کدوم حداقل 3-4 بار روی سیستم های مختلف اما همه 32 بیتی بودن .

دوستان دیگه اگه تست کردن حداقل بگن موفقیت آمیز بوده یا نه که بدونم مشکل از کجاست . از باگی که شما گفتین چندین احتمال میره . اگه دوستان دیگه نتیجه کار رو روی سیستم عامل های مختلف انجام دادن لطفاً بگن . موفق باشید .

کاربر دائمی آواتار hossein-khoshseyar
    محل زندگی
    تهران

سلام
    منم ویندوز سون 32 بیتی دارم
    همون ارور بقیه رو میده

یه سئوال
    خوب اگه کسی بخواد بیاد از این کیجن استفاده بکنه فایلی که قفلها رو تولید میکنه هم که تو این سایت هست . خوب اون وقت همه راحت می تونن قفل نرم افزار هایی که با این ابزار شما قفل گذاری شده رو پیدا کنن. این یعنی چی؟

یه پیشنهاد
    اونم اینکه اگه بخواد قفل رو اینترنتی بفرسته استقبال زیادی از نمیشه

شاید شما بخوای یه اماری داشته باشی مثلا هر بار که قفلی ارسال میشه یه چیزی هم برای شما میفرسته یا..... اما این طوری استقبالی ازش نمیشه.. هر چند که فعلا خطا داره و اجرا نمیشه

محل زندگی
    لندن

با سلام
    یه سئوال
    خوب اگه کسی بخواد بیاد از این کیجن استفاده بکنه فایلی که قفلها رو تولید میکنه هم که تو این سایت هست . خوب اون وقت همه راحت می تونن قفل نرم افزار هایی که با این ابزار شما قفل گذاری شده رو پیدا کنن. این یعنی چی؟
    دوست عزیز اگه بیشتر توجه میکردین متوجه میشدین که سریال فعال سازی کلید داره یعنی برنامه نویس واسه قفل خودش یه کلید به قفل پاس میده و قفل بر اساس کلید برنامه نویس کار کد شدن قفل رو انجام میده هر کسی که برنامه شما رو داره اگه 10 تا کیجن PS-27 رو هم داشته باشه تا موقعی که کلید رمز رو نداشته باشه نمی تونه سریال فعال سازی صحیح رو پیدا کنه .

یه پیشنهاد
    اونم اینکه اگه بخواد قفل رو اینترنتی بفرسته استقبال زیادی از نمیشه
    از پیشنهادتون سپاسگزارم اما من که متوجه اون یا.... شما نشدم ؟!

شاید شما بخوای یه اماری داشته باشی مثلا هر بار که قفلی ارسال میشه یه چیزی هم برای شما میفرسته
    اتفاقاً میفرسته یک پیغام به ایمیل من میفرسته حاوی اینکه ایمیل X از کیجن PS-27 استفاده کرده همین . اونم بخاطر آماری هستش که من میخوام از کار کرد این قفل داشته باشم . اگه ابهامی وجود داره میتونین با آنتی ویروس به روز شده فایل کیجن رو ویروس یابی کنی تا Trojan توش نگذاشته باشم !!!!

من رو 7 و xp تست کردم بدون Error اجرا شد اما میشه بیشتر در مورد این قفل توضیح بدی ؟ من که از توضیحات شما چیزی متوجه نشدم
    من که آخرش متوجه نشدم اجرا میشه یا نه خودم که روی چندین سیستم عامل تست کردم بدون کمترین باگی اجرا میشه . در مورد اینکه متوجه توضیحات بنده نشدی یه بار دیگه از ابتدا بخون اگه باز متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم .

احتمالاً یه بازنگری کامل روش داشته باشم . این Error که شما میگین احتمالاً از رفرنسی هست که من به فایل قفل Merge کردم چون به صورت کد نویسی این رفرنس Register میشه احتمالاً به همین خاطر Error کام میده . اگه بقیه هم نتیجه کار رو ببگن زودتر میتونم اصلاحش کنم . دوستان دیگه خواهشاً بگن آیا باگ مشابهی متوجه شدن یا نه . موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alimanam مشاهده تاپیک
    با سلام

PS-27 به روز شد و تمامی Bug هایی که دوستان گفتن رو رفع کردم ( چون فایل رفرنس دومی ( DriveInfoEx.dll ) رو خودتون باید به صورت Add Reference به پروژه اضافه کنین این فایل با دات نت نوشته شده و هیچگونه رجیستری نیاز نداره بخاطر اینکه مشکلات Merge کردن هم از بین برده باشم اون رو دیگه مرج نکردم . برنامه شما برای اجرا نیاز داره که PS-27.dll & DriveInfoEx.dll رو کنار هم در مسیر برنامه داشته باشه .

اینم به خاطر اوضاع اینترنت مملکت از همان لینک بالا کیجن جدید رو دانلود کن ( قابلیت استخراج سریال فعال سازی به صورت آفلاین رو هم داره )

دوستانی که با PS-27 قبلی اگه با این مشکلی ندارن بگن تا دیگه فایل رو نهایی کنم . برای دانلود فایل جدید باید به پست 1 مراجعه کنید . موفق باشید .
    برنامه جدیدت ران میشه و مشکلی نداره
    فایل کیجن تم هم که خوب ممنون امکان دادن کد رو به صورت آفلاین داره (ممنون)

فقط تو استفاده یه نکته ابهام برام وجود داره
    وقتی برنامه رو ران میکنی یه سزیال کابر توش هست که ما باید توی فایل کیجن اون رو به عنوان سریال کاربر وارد کنیم اما قسمت کلید توی فایل کیجن چی هست . این عدد از کجا میاد؟
    فکر کنم می خوای بگی که این یک کلیدی که توی نسخه نرم افزار ما ست می کنیم . اگه این طوریه توی نسخه ای که شما برای مثال دادی این کلید چی هست . از کجا ست میشه ؟

یه سئوال دیگه شما داری از دی ال ال دیوایس اینفو استفاده میکنی
    با استفاده از این دی ال ال احتمالا داری سریال چند تا از سخت افزار ها رو استفاده می کنی و با استفاده از اون داری سریال کاربر رو میسازی
    اما ما که می خوایم از این نرم افزار استفاده می کنیم فک رکنم بد نیست که بدونیم این کلیدی به جه سخت افزاری حساسه . منظورم این که با عوض شدن چی کد اکسپایر میشه
    هارد ، سی پی یو ، مادر بورد یا چیزای دیگه یا همشون

یه پیشنهاد دیگه هم دارم و اونم اینه که یه لطفی کنید (شما یا سایر دوستان کاربلد ) این نرم افزار که توی پست اول توضیح دادی رو یه توضیح بیشتری بدی تا ما بتونیم یه جورایی از کدمون محافظت کنیم

ممنون

محل زندگی
    تهران

البته من الان نرم افزاری که گفته بودیو دانلود کردم

فکر کنم طرز کارش ساده باشه

باید فایل پروژه رو بعد اینکه پروژمون تموم شده یک بار بکشیم و بندازیم داخل این پنجره بعد که این برنامه کارش تموم شد پروژه مون رو Build کنیم درسته یا نه ؟

اینکه توی قسمت سبز رنگ بکشیم یا قرمز رنگ فرقی می کنه ؟

ممنون
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

محل زندگی
    لندن

با سلام
    وقتی برنامه رو ران میکنی یه سزیال کابر توش هست که ما باید توی فایل کیجن اون رو به عنوان سریال کاربر وارد کنیم اما قسمت کلید توی فایل کیجن چی هست . این عدد از کجا میاد؟
    فکر کنم می خوای بگی که این یک کلیدی که توی نسخه نرم افزار ما ست می کنیم . اگه این طوریه توی نسخه ای که شما برای مثال دادی این کلید چی هست . از کجا ست میشه ؟
    این کلید ( کلید که در کیجن هست ) همون pssword ی هست که در نمونه برنامه ایی هست که در پست اول ضمیمه کردم . شما برنامه رو وقتی می خواین به کاربر خودتون ( مشتری برنامه شما ) باید بدونین که با چه پسوردی دارین تحویلش می دین . حالا کاربر با تماس با شما و اعلام سریال کاربری خودش از شما سریال فعال سازی می خواد شما هم با وارد کردن سریال کاربری اون و دادن پسوردی که هنگام اتمام برنامه به قفل دادین سریال فعال سازی رو استخراج و بهش تحویل می دین ( با هر روشی که راحتین ).

یه سئوال دیگه شما داری از دی ال ال دیوایس اینفو استفاده میکنی
    با استفاده از این دی ال ال احتمالا داری سریال چند تا از سخت افزار ها رو استفاده می کنی و با استفاده از اون داری سریال کاربر رو میسازی
    اما ما که می خوایم از این نرم افزار استفاده می کنیم فک رکنم بد نیست که بدونیم این کلیدی به جه سخت افزاری حساسه . منظورم این که با عوض شدن چی کد اکسپایر میشه
    هارد ، سی پی یو ، مادر بورد یا چیزای دیگه یا همشون
    قفل PS-27 به سریال هارد دیسک که یه سریال منحصر به فرد بر روی هر سیستمی هست حساسه . سریال هارد دیسک به هیچ عنوان با روشهای نرم افزاری قابل تغییر نیست ( میتونین خودتون تحقیق کنین ) اما سریال های دیگه تا جایی که من اطلاع دارم با نرم افزار قابل دور زدن و تغییر هستن .

یه پیشنهاد دیگه هم دارم و اونم اینه که یه لطفی کنید (شما یا سایر دوستان کاربلد ) این نرم افزار که توی پست اول توضیح دادی رو یه توضیح بیشتری بدی تا ما بتونیم یه جورایی از کدمون محافظت کنیم
    ابزارهایی زیادی هستن که برای محافظت از کدهای برنامه ها یا اسمبلی های نوشته شده با دات نت هستن که معروف ترین هاش smart Assembly و Eziriz.NET Reactor که هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو داره با جستجو در اینترنت میتونین اطلاعات بیشتری در این باره بدست بیارین .

در مورد اون ابزاری که شما معرفی کردین من اطلاعاتی ندارم ( تا حالا باهاش کار نکردم )

موفق باشید

با تشکر
    من ویندوزم xp 32bit هستش
    برنامه و کیجن هر دو کار کردن
    اما هنگام ثبت نرم افزار آنتی ویروسم (آواست) پیغام داد که از این برناه داره ایمیلی ارسال میشه
    در کل بهتره این خاصیت رو غیر فعال بکنید و آمار رو از طریق دیگه ای بگیرید چون کاربران عادی وقتی پیام آنتی ویروس را میبینند اطمینانشان به برنامه پایین می آید
    قرار دادن یک وب بروزر و یک کانتر (هر دو به صورت invisble) شاید بهتر باشه
    البته باز هم هر طور صلاح میدانید

محل زندگی
    لندن

با سلام
    در کل بهتره این خاصیت رو غیر فعال بکنید و آمار رو از طریق دیگه ای بگیرید چون کاربران عادی وقتی پیام آنتی ویروس را میبینند اطمینانشان به برنامه پایین می آید
    دوست عزیز یه برنامه نویس ( کسی که از قفل PS-27 ) استفاده میکنه فرق بین یه Send شدن ایمیل و با بد افزار های دیگه رو متوجه میشه پس ...... از نکته ایی که فرمودین سپاسگزارم اما توضیحی که دادم فکر کنم منطقی باشه . از اینکه نتیجه کار رو هم گفتین که بدون باگ اجرا میشه ممنونم . موفق باشید .

ممنون از دوستمون روی سیستم من هم درست شد فقط نمی دونم چرا با کدی که ایمیل کردین وارد برنامه نشد البته شاید یه جایی رو اشتباه کردم دوباره تست میکنم و خدمتتون عرض میکن
    100% جایی رو اشتباه کردین اگه سریال کاربری ایجاد شد ( شناسایی بشه ) و پسورد رو و سریال کاربری رو به درستی به کیجن بدین سریال فعال سازی مخصوص اون سریال فعال سازی ( سیستم مقصد یا کاربر برنامه شما ) به درستی استخراج میشه و برنامه فعال میشه . البته حدس میزنم ایراد از چیه شما سریال کاربری رو باید درست وارد کنین یعنی حروف بزرگ و کوچک رو که مخصوص سریال کاربری میشه و همینطور پسورد رو درست وارد کنین ( رعایت کردن حروف کوچک و بزرگ ) چون PS-27 به صورت هوشمند بین این سریال کاربری ( ps-27-Kn9JH87Vg ) و این ( PS-27-KN9JH87VG ) تفاوت قائله و 2 سریال فعال سازی متفاوت . این قضیه باید حتماً مد نظر برنامه نویس قرار بگیره متاسفانه من یادم رفته بود در پست اول این توضیح رو بدم .

منتظر نتیجه تست دوباره شما هستم . ممنون که جواب تست رو گفتین تا اطمینانم به تغییراتی که در سورس قفل دادم بیشتر بشه . موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله alimanam : شنبه 10 مهر 1389 در 13:19 عصر

درسته با حروف بزرگ تایپ کردم یه کد دیگه داد ولی باز هم میگه مجاز نیست فقط یه سوال، در قسمت کلید چی باید بنویسم من الکی 120 گداشتم این کلید چیه اصلا؟

محل زندگی
    لندن

درسته با حروف بزرگ تایپ کردم یه کد دیگه داد ولی باز هم میگه مجاز نیست فقط یه سوال، در قسمت کلید چی باید بنویسم من الکی 120 گداشتم این کلید چیه اصلا؟
    دوست عزیز یعنی اینقدر سخته !!! خوب کلید همون پسوردی هست که شما در قسمت کد نویسی برنامه خودتون به قفل پاس میدیدن دیگه . مثلاً من در سورس نمونه ایی که در پست اول ضمیمه کردم کلید رو password انتخاب کردم . ( شما بهتره از رشته های عجیب و غریب تر استفاده کنین ) حالا همین کلید ( پسوردی که در کد نویسی به قفل دادین رو در قسمت کیجن در جای خودش وارد کنی بهت سریال فعال سازی رو میده ( بزرگی و کوچکی حروف فراموش نشه ) . دیگه از این آسون تر نمیشد توضیح بدم . موفق باشید .

محل زندگی
    لندن

با سلام
    باسلام دوست خوب زحمت كشيدن و برنامه خوبي گذاشتن . ولي اگر بجاي دادن ماهي بما ماهگري يا توربافي ياد بدن بنظر شما دوستان بهتر نيست؟
    دوست عزیز خودت ماشاا.. یه پا ماهی گیری شما و هر دوستی که اطلاعاتی در مورد نحوه کارکرد یا اطلاعاتی در مورد سورس قفل نیاز داره یا بخواد یاد بگیره تا جایی که وفت داشته باشم کمکش می کنم .

چه جوری دیوایس اینفو رو حذف کردی ؟
    اینجوری !!! خوب واسه اینکه میزان باگ قفل به حداقل میزان خودش برسه یه کلاس جدید برای استخراج سریال هارد دیسک که با پایین ترین سطح زبان ماشین درگیره می نوشتم تا دیگه نیازی به DriveInfoEx.dll که یه فایل مجزا بود کمک نگیرم البته و نیازی به اتاچ کردن هیچ رفرنسی به قفل نباشه .

دوستان مشکلی که با فایل جدید ندارن ؟

دوست عزیز یه سئوال اساسی
    اسن قفل شما نسخه دمو هست که برای دانلود گذاشتی؟
    منظورم اینه که پس از چند روز استفاده اکسپایر میشه؟
    دوست عزیز PS-27 کاملاً رایگانه البته به یه شرط ( 3 عدد صلوات برای سلامتی امام عصر ( عج ) ناجی بشریت ( Copyright معنوی ) ) و هیچگونه محدودیتی در استفاده و بهره برداری از اون نیست . موفق باشید .

محل زندگی
    لندن

با سلامی دیگر

نه اینکه شما فقط خط اولش رو بگیری با طنز جواب بدی
    طنز من با لحنی امروزی گفتم رایگانه . اگه برداشت بدی داشتین من معذرت می خوام .

این سه خط مربوط به هم بود و همش یه مطلب رو بیان میکرد
    سئوالم این بود که آیا این دی ال ال رو بردی تو دل دی ال ال خودت
    جواب :

خوب واسه اینکه میزان باگ قفل به حداقل میزان خودش برسه یه کلاس جدید برای استخراج سریال هارد دیسک که با پایین ترین سطح زبان ماشین درگیره می نوشتم تا دیگه نیازی به DriveInfoEx.dll که یه فایل مجزا بود کمک نگیرم البته و نیازی به اتاچ کردن هیچ رفرنسی به قفل نباشه .
    به نظر شما این جواب سوال شما نیست !!!! وقتی میگم یه کلاس جدید نوشتم خوب وقتی پروژه Build میشه هرچی هست درون همون فایل DLL قفل PS-27 اسمبل میشه دیگه . ( توضیحات تکمیلی : هیچ رفرنسی به قفل اتچ نشده اگه به حجم اندک PS-27 یه نگاه می انداختین جواب سوال خودتون رو میگرفتین )

موفق باشید .

محل زندگی
    لندن

شرمنده من روي يك سيتم كه جگ كردم يوز آدي خالي و عدي داخل اون نيست چرا؟
    امکان نداره چون قفل به صورت هوشمند اگه به هر دلیلی نتونه ( امکان استخراج سریال هارد دیسک رو نداشته باشه که احتمالش نزدیک صفره ) با یک الگوریتم منحصر به فردی میاد یه سریال مخصوص اون رایانه تولید میکنه که مجموعه ایی از چندین مشخصه سخت افزاری با همدیگه است . شما سورس رو دست کاری نکردی ؟ در رویداد لود فرم یه کدی هست که اون لیبل مقدار با تابع GetUserID ست میکنه پس امکان نداره خالی بمونه به هیچ دلیلی نمیشه خالی باشه مگه اینکه کدی که گفتم رو حذف کرده باشین . یه چک کن نتیجه رو بگو . موفق باشید .

فکر می کنم حذف کردن دیوایس اینفو کار دست این دوستمون داده
    این دیگه از اون حرفاست ..... حالا خوبه رایگانه این همه حرف درآوردین به جای این ادبیات صحبت کردنتون حداقل میگفتین روی سیستم شما کارایی اش چطور بود . موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

این دیگه از اون حرفاست ..... حالا خوبه رایگانه این همه حرف درآوردین به جای این ادبیات صحبت کردنتون حداقل میگفتین روی سیستم شما کارایی اش چطور بود . موفق باشید .
    من که گفتم این برامه جدید (البته قبل از نهایی منظورم هست، اونی که توی رفرنسش دیوایس اینفو رو داره )
    اون توی سیستمم ران میشه و مشکلی نداره

فقط نگران اکسپایر شودنش بودم که اونم می گید رایگانه

محل زندگی
    لندن

با سلام

فایل قفل 3 باره آپدیت شد .
    فقط نگران اکسپایر شودنش بودم که اونم می گید رایگانه
    پس رو سیستم شما مشکلی نداشت ؟ درسته ؟

محل زندگی
    لندن

من ترجیح می دم همونی که دیوایس اینفو داره رو استفاده کنم
    و اون رو روی 2 تا سیستم چک کردم و مشکلی نداشت . البته هر دوتا سیستم ویندوز 7 داشتن از نوع 32 بیتی
    عزیز شما مختاری هرکدوم رو که تمایل داری رو استفاده کنی . من فقط سوال کردم که فایلی که این دوستمون گفت من باهاش مشکل دارم رو سیستم شما مشکلی داشت یا نه همین . مثل اینکه توقعاتم یه ذره بالا رفته . موفق باشید

و اما یه خواهش از مدیر بخش :

اگه لطف کنین و یه ذره تاپیک رو سبک ترش کنین خیلی بهتره چون یه ذره شبیه Chat Room شده به انتخاب خودتون و با صلاح دید خود هر پستی که به نظرتون میاد برای خوانندگان بعدی یا کسانی که تاپیک رو دنبال میکنن لطف کنین حذف کنین . ممنون میشم .

محل زندگی
    تهران

من خودم همیشه این قفل رو سعی می کنم بیشتر روی لپ تاپ که بیشتر ایراد رو با این جور برنامه ها میگیره تست کنم رو لپ تاپ خودم و 3-4 تا از دوستان همکارم تست کردم با انواع سیستم عامل ها هیچ مشکلی با آخرین ویرایش نداشت
    جهت اطلاع اینکه من لب تابم 2 تا هارد داره هر دوتاشم اکسترنال هست
    و روی هر کدوم ییک سیتم عامل مستقل نصب هست
    من برنامه رو با هر دوتا هارد تست کردم و جالب اینکه هر بار یک سریال کاربری متفاوت داد
    ولی مشکلی نداشت و روی هر دوتا نصب شد
    در کل من روی 4 تا سیستم چک کردم 2 تا پی سی و 2 تا لب تاپ(چون سیتم عامل ها مستقل بودن لب تاپ رو هم 2 تا حساب کردم) روی همه کار کرد
    هر چهارتا سیتم سون بود و 32 بیتی

محل زندگی
    لندن

من برنامه رو با هر دوتا هارد تست کردم و جالب اینکه هر بار یک سریال کاربری متفاوت داد
    با سلام

خوب من هم همین انتظار رو از قفل دارم که سریالی که استخراج میکنه منحصر به فرد باشه و با هر هاردی که سیستم عامل میشناسه تولید یک سریال منحصر به فرد کنه .

در کل من روی 4 تا سیستم چک کردم 2 تا پی سی و 2 تا لب تاپ(چون سیتم عامل ها مستقل بودن لب تاپ رو هم 2 تا حساب کردم) روی همه کار کرد
    از بابت اعلام نتیجه تستون سپاسگزارم .
    موفق باشید

درود

من امروژ برنامه شما رو دانلود کردم خیلی برنامه مفیدییه چون همه قفل های دیگه پولی هستن و اونایی هم که پولی نیستن من واسه دات نت چیزی تا حالا ندیده بودم در کل از کار قشنگتون که رایگان واسه همه گذاشتین که استفاده کنن تشکر می کنم . راستی کار خیلی خوبی کردی که فایل راهنما هم گذاشتی واقعا عالی بود

رو سیستم من به خوبی جواب داد . ویندوز : مایکروسافت سرور 2008 و 64 بیتی .

خواهش میکنم تازه رو 2003 هم تست کردم کار کرد خیلی باحال بود خیلی به درد به خوره

راستی میشه به قول اون دوستمون ماهی گیریشم یادمون بدی ؟ ( شوخی کردم بابا من و چه به اینکارا )

محل زندگی
    تهران

سلام دوست عزیز
    2 تا اتفاق جالب برای این قفل افتاد
    اول اینکه امروز یکی از مشتریام که خواست برنامه رو رجیستر کنه کد کاربری رو از پشت تلفن UderID خوند ولی من فکر کردم که مشکل از اونه خودم رفتم اونجا و چک کردم
    یه ویندوز سون 32 بیتی بود که متاسفانه با ران شدن برنامه کدی در قسمت سریال کاربر وجود نداشت و نوشته شده بود UserID

نکته عجیب دیگه ای که امروز بهش برخوردم این بود که امروز قفل شما رو به یک پروژه تقریبا بزرگ دیگه ای اد کردم
    توی این پروژه توی فرم لود یک فایل تکستی باز می شد و......
    حالا وقتی که قفل شما رو اضافه کردم اول اینکه برنامه از من سریال می خواد بعد اینکه سریال رو وارد کردم و همه چیز اوکی شد برنامم خطا میده که نمیتونم اون فایل تکست رو پیدا کنم !!!
    نکته جالبتر اینکه اگه برنامم رو دوباره اجرا کنم باز قفل شما فعال میشه و از من سریال می خواد
    با اینکه دفعه پیش سریال بهش دادم و قبول کرد اما بازهم سریال می خواد!!!!

فکر می کنم توی استفاده از قفل شما یا حداقل دادن به مشتری یه کم عجله کردم

محل زندگی
    لندن

با سلام

اول اینکه امروز یکی از مشتریام که خواست برنامه رو رجیستر کنه کد کاربری رو از پشت تلفن UderID خوند ولی من فکر کردم که مشکل از اونه خودم رفتم اونجا و چک کردم
    یه ویندوز سون 32 بیتی بود که متاسفانه با ران شدن برنامه کدی در قسمت سریال کاربر وجود نداشت و نوشته شده بود UserID
    دوست عزیز یادم میاد بهتون گفته بودم نسخه آخر رو استفاده کن شما هم گفتین با نسخه قبلی که بتا هست راحتین !!! نسخه آخری که من ضمیمه کردم امکان نداره سریال کاربری رو تولید نکنه ( امتحان کردنش هم حتماً آسونه نه ؟ ) وقتی برنامه نویس اصراری به استفاده از نسخه بتا داره ( نسخه بتا به نسخه ایی اطلاق میشه که هنوز نهایی نشده و با استفاده کاربران که در اینجا شمای برنامه نویس هستین مشکلات و معایب احتمالی اش برطرف میشه ) و با تذکری هم که من دادم به اصرار خودش نادیده گرفت از من چه انتظاری دارین ؟!!! شما نسخه نهایی که در ضمیمه موجوده تست کن متوجه اشتباهتون میشین . ( در نسخه نهایی حتی 0.000001 % احتمال اینکه سریال کاربری رو شناسایی نکنه نیست . )

توی این پروژه توی فرم لود یک فایل تکستی باز می شد و......
    حالا وقتی که قفل شما رو اضافه کردم اول اینکه برنامه از من سریال می خواد بعد اینکه سریال رو وارد کردم و همه چیز اوکی شد برنامم خطا میده که نمیتونم اون فایل تکست رو پیدا کنم
    دوست عزیز خودت متوجه صحبتهای خودت هستی !!!! قفل PS-27 کاملاً به صورت دینامیک طراحی شده یعنی تا برنامه نویس ازش کاری رو نخواد کاری هم انجام نمیده ( توابع و رویدادهای رو من واسه همین نوشتم که هر کی بسته به توانایی ( مهارت در برنامه نویسی که داره ) بیاد ازش کار بکشه ) شما 1000 تا PS-27 هم که به فرم اضافه کنی تا ازش نخوای کاری رو انجام بده به هیچ عنوان واکنشی به اینکه برنامه رجیستر شده یا نه انجام نمیده . فکر کنم توضیحات بنده کاملاً روشن و واضح بوده باشه . کدهایی که به خورد برنامه دادی رو چک کن و اگه باز مشکلی داشتین یه نمونه به من بدین تا من راهنمایی کنم که اشتباه شما کجاست .

نکته جالبتر اینکه اگه برنامم رو دوباره اجرا کنم باز قفل شما فعال میشه و از من سریال می خواد
    با اینکه دفعه پیش سریال بهش دادم و قبول کرد اما بازهم سریال می خواد!!!!
    مشکل رو در توضیحات بالا توضیح دادم .

موفق باشید .

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

دوستان من قصد جسارت به دوست خوبمون ندارم ولي بهتر كه از اون استفاده نشه جون يك درصد احتمال بديد يك دوست شما هم هين روشو براي برانمش استفاده ميكنه و هر دو در يك شهر باشيد پس با اين حساب هركي از اين كد استفاده كن براحتي مي تون تما افرادي كه از اين كد استفاده مكنند را بهشون رجيستر بده پس رجيستر عمومي حساب ميشه نه اختصاصي اگر دوستم لطف مي كرد كه سور قرار ميداد هركسي به نصبت خودش داخلش تعيرات ميداد و استفاده مي كرد پس اونوقت ميشه گفت كمي اميت داره و انحصاري مي باشد

محل زندگی
    لندن

دوستان من قصد جسارت به دوست خوبمون ندارم ولي بهتر كه از اون استفاده نشه جون يك درصد احتمال بديد يك دوست شما هم هين روشو براي برانمش استفاده ميكنه و هر دو در يك شهر باشيد پس با اين حساب هركي از اين كد استفاده كن براحتي مي تون تما افرادي كه از اين كد استفاده مكنند را بهشون رجيستر بده پس رجيستر عمومي حساب ميشه نه اختصاصي اگر دوستم لطف مي كرد كه سور قرار ميداد هركسي به نصبت خودش داخلش تعيرات ميداد و استفاده مي كرد پس اونوقت ميشه گفت كمي اميت داره و انحصاري مي باشد
    متاسفانه چیزی که بین ما ایرانی ها مثل الاباب بود هست و خواهد بود اینه که راجب به چیزی که اطلاعی نداریم انواع و اقسام احتمالات ممکن و حتی غیر ممکن رو به زبون میاریم حالا چرا گفتم غیر ممکن ؟ جواب کاملاً روشنه !!! وقتی که سریال کاربری هر کامپیوتری منحصر به فرد هستش و پسوردی که شمای برنامه نویس هم کاملاً سکرت و تنها شمای برنامه نویس ازش باخبرید این دیگه چه اظهار نظر قشنگیه که شما میکنین ؟ من نه اصراری به استفاده کردن یا استفاده نکردن از این قفل دارم اما بعضی مواقع آدم یه چیزایی میبینه که دیگه نه واسش اشتیاقی باقی میمونه که همچین برنامه ایی رو به رایگان در اختیار کسی قرار بده نه حال اینو داره که بیاد به همچین سوالات ناکجا آبادی پاسخی بده . امیدوارم که از ادبیات و لحن صحبت بنده نارنجیده باشین و اگه رنجیده شدین من معذرت میخوام فقط خواستم برای خواننده ایی که میاد این مطلب رو می خونه جای 30 ثانبه تفکر باقی گذاشته باشم که قبل از اینکه بخواد بیاد اظهارنظری بکنه قبلش به انداره همون 30 ثانبه نه بیشتر تفکر کنه بعد اگه به نظرش اومد که درسته اون مطلبش رو مطرح کنه . موفق باشید .

بعضی مواقع آدم یه چیزایی میبینه که دیگه نه واسش اشتیاقی باقی میمونه که همچین برنامه ایی رو به رایگان در اختیار کسی قرار بده نه حال اینو داره که بیاد به همچین سوالات ناکجا آبادی پاسخی بده .
    همه به یک اندازه تجربه ندارند ... اگرم سوالی بی ربط باشه شما مجبور نیستی به همه سوالات پاسخ بدی ... یک خورده عجیبه که با چهار تا پست و حرف اشتیاق شما به کارتون کم و زیاد میشه!! ... در کل چنین ابزار هایی که با هدف کمک کردن ارئه میشه جای تشکر و قدردانی داره ... شما هم به مسیرتون ادامه بدید کاری به حرف اینو اون ننداشته باشید

من هنوز تست نکردم قفل رو فقط اگر طبق کلیشه همیشگی باشه و طبق سخت افزار قفل فعال سازی بده یا هر روشی ... میتونید شما سریال ساخته شده رو با چند فرمول تغییر بدید و تو تولید کد فعالسازی هم همون فرمول ها رو استفاده کنید ...(البته من هنوز سیستم کار این قفل رو نمیدونم فقط در جواب دوستانی که سوال پرسیدم نظرم رو گفتم)
    آخرین ویرایش به وسیله ostovarit : جمعه 23 مهر 1389 در 14:59 عصر

درود

من فکر می کنم که حق با دوست نویسنده قفله جلبک شدم دیگه اما خارج از شوخی خوب راست میگه دیگه وقتی ما خودمون به قفل پسورد میدیم و طبق اون پسورد که فقط ما میدونیم چی چیه خوب اون همشهری ما از کجا میخواد سریال رجیستر رو به کسی بده ؟ من که تا حالا 3 تا از برنامه هامو به همین صورت فروختم و مشتری هم مشکلی نداشته اما کاشکی سورس قفل رو هم داشتم تا یکم ازش چیز میز یاد میگرفتم شوخی کردم بابا من همینجوری هم باهاش حال میکنم . یا زهرا

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

متاسفانه چیزی که بین ما ایرانی ها مثل الاباب بود هست و خواهد بود اینه که راجب به چیزی که اطلاعی نداریم انواع و اقسام احتمالات ممکن و حتی غیر ممکن رو به زبون میاریم حالا چرا گفتم غیر ممکن ؟ جواب کاملاً روشنه !!! وقتی که سریال کاربری هر کامپیوتری منحصر به فرد هستش و پسوردی که شمای برنامه نویس هم کاملاً سکرت و تنها شمای برنامه نویس ازش باخبرید این دیگه چه اظهار نظر قشنگیه که شما میکنین ؟ من نه اصراری به استفاده کردن یا استفاده نکردن از این قفل دارم اما بعضی مواقع آدم یه چیزایی میبینه که دیگه نه واسش اشتیاقی باقی میمونه که همچین برنامه ایی رو به رایگان در اختیار کسی قرار بده نه حال اینو داره که بیاد به همچین سوالات ناکجا آبادی پاسخی بده . امیدوارم که از ادبیات و لحن صحبت بنده نارنجیده باشین و اگه رنجیده شدین من معذرت میخوام فقط خواستم برای خواننده ایی که میاد این مطلب رو می خونه جای 30 ثانبه تفکر باقی گذاشته باشم که قبل از اینکه بخواد بیاد اظهارنظری بکنه قبلش به انداره همون 30 ثانبه نه بیشتر تفکر کنه بعد اگه به نظرش اومد که درسته اون مطلبش رو مطرح کنه . موفق باشید .
    دوست خوب من نه قصد بدگوي دارم نه قصد بي ادبي
    برنامه شما خوب وعالي هست و خود من از شما بخاطر اين عمل انسان دوستان تشكر مي كنم ولي احتمال را هم بايد يك در هزار حتي اگه باشه مد نظر گرفت كه فلاني بياد داخل اينترنت بك هك قفلهاي كه با PS-27 نوشته شده اند اونوقت چي؟ ولي در كل كار شما بسار خوب و عالي ميباشد

محل زندگی
    لندن

با سلام
    من هنوز تست نکردم قفل رو فقط اگر طبق کلیشه همیشگی باشه و طبق سخت افزار قفل فعال سازی بده یا هر روشی ... میتونید شما سریال ساخته شده رو با چند فرمول تغییر بدید و تو تولید کد فعالسازی هم همون فرمول ها رو استفاده کنید ...(البته من هنوز سیستم کار این قفل رو نمیدونم فقط در جواب دوستانی که سوال پرسیدم نظرم رو گفتم)
    در جواب شما دوست عزیز باید این نکته رو متذکر بشم که قفل نرم افزاری PS-27 به صورت پیش فرض سریال فیزیکی هارد دیسک سخت ( هارد دیسک ) رو از سیستم استخراج میکنه و با ترکیب 3 روش کد کردن اون رو با پسوردی ( کلید فعال سازی ) که از برنامه نویس دریافت میکنه رمز نگاری میکنه و ... توابع مورد نیاز جهت اطلاع از اینکه برنامه دارای License مجاز هست یا نه و توابع کاربردی دیگر هم در دسترس برنامه نویس هست .

ولي احتمال را هم بايد يك در هزار حتي اگه باشه مد نظر گرفت كه فلاني بياد داخل اينترنت بك هك قفلهاي كه با PS-27 نوشته شده اند اونوقت چي؟
    دوست عزیز شما اصل مطلب رو مثل اینکه متوجه نشدی !!! قفل نرم افزاری مثل ابزاری هستش که در اختیار برنامه نویسه به صورت عامیانه بگم شاید بهتر متوجه بشین :

ببین عزیز PS-27 مثل یه جعبه ابزار هستش که باهاش میتونین یه قفل برای خودتون طراحی کنین !!! من همه چیزو در اختیار شما قرار دادم : سریال کاربری کاربر - تابع شناسایی وجود لایسنش برنامه - تابع اینکه لایسنس ورودی معتبر هست یا نه - تابع ایجاد لایسنس معتبر برای فعال سازی برنامه و رخدادهای جداگانه برای هرکدام که شمای برنامه نویس هرکاری که به تشخیص خودتون نیاز کارتون هست میتونین باهاش انجام بدین این قفل هیچ وقت هک نمیشه چون اصلاً برای هک شدن ایجاد نشده !!! ( ذات قفل چیزی به غیر از مجموعه ایی از توابع مورد نیاز برای محافظت از برنامه نیست ) پس این برنامه شماست که هک میشه چون برای هک شدن ایجاد شده . ( ذات هر برنامه ایی قابلیت این رو داره که هک بشه مخصوصاً دات نت عزیز و بی محافظ البته زیاد هم فجیع نیست )
    این قفل این امکان رو به شما میده که به تشخیص و نیاز کار پروژه برنامه خودتون هر راهی که در انتها به شناسایی لایسنس معتبر و یا غیر معتبر میشه طراحی کنین دقیقاً مثل اسبی میمونه که باید ازش سواری بگیرین چون برای دویدن نوشته شده .

امیدوارم که منظور بنده رو متوجه شده باشین . موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

با سلام

دوست عزیز یادم میاد بهتون گفته بودم نسخه آخر رو استفاده کن شما هم گفتین با نسخه قبلی که بتا هست راحتین !!! نسخه آخری که من ضمیمه کردم امکان نداره سریال کاربری رو تولید نکنه ( امتحان کردنش هم حتماً آسونه نه ؟ ) وقتی برنامه نویس اصراری به استفاده از نسخه بتا داره ( نسخه بتا به نسخه ایی اطلاق میشه که هنوز نهایی نشده و با استفاده کاربران که در اینجا شمای برنامه نویس هستین مشکلات و معایب احتمالی اش برطرف میشه ) و با تذکری هم که من دادم به اصرار خودش نادیده گرفت از من چه انتظاری دارین ؟!!! شما نسخه نهایی که در ضمیمه موجوده تست کن متوجه اشتباهتون میشین . ( در نسخه نهایی حتی 0.000001 % احتمال اینکه سریال کاربری رو شناسایی نکنه نیست . )

دوست عزیز خودت متوجه صحبتهای خودت هستی !!!! قفل PS-27 کاملاً به صورت دینامیک طراحی شده یعنی تا برنامه نویس ازش کاری رو نخواد کاری هم انجام نمیده ( توابع و رویدادهای رو من واسه همین نوشتم که هر کی بسته به توانایی ( مهارت در برنامه نویسی که داره ) بیاد ازش کار بکشه ) شما 1000 تا PS-27 هم که به فرم اضافه کنی تا ازش نخوای کاری رو انجام بده به هیچ عنوان واکنشی به اینکه برنامه رجیستر شده یا نه انجام نمیده . فکر کنم توضیحات بنده کاملاً روشن و واضح بوده باشه . کدهایی که به خورد برنامه دادی رو چک کن و اگه باز مشکلی داشتین یه نمونه به من بدین تا من راهنمایی کنم که اشتباه شما کجاست .

مشکل رو در توضیحات بالا توضیح دادم .

موفق باشید .
    دوست عزیز
    نکته اول اینکه من توی برنامه ای که این مشکل به وجود اومده از نسخه مثلا نهایی شما استفاده کردم
    اما کلیدی تولید نکرد
    حتی من خودم رفتم سر کامپوتر مشتری و موضوع رو چک کردم اما هیچ سریالی تولید نمی کرد

نکته دوم هم اینکه اینقدر برنامه نویسی بلد که بخوام یه قفل ساده مه سه خط کد بیشتر نداره رو به برنامم اضافه کنم

اضافه کردن قفل شما توی یکی از پروژهام براش مشکل ایجاد میکنه
    منطقی نیست . اما غیر ممکن هم نیست . قفل شما قطعا یه مشکلی داره

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز اکه ممکنه یک نسخه قبل از آخرین نسخه قفلت رو بزار توی این تاپیک
    منظورم اخرین نسخه ای هست که هنوز dll دیوایس اینفو حذف نشده بود
    داشتم اما پاکش کردم
    می خوام یه چکی با اون بکنم

محل زندگی
    لندن

نکته اول اینکه من توی برنامه ای که این مشکل به وجود اومده از نسخه مثلا نهایی شما استفاده کردم
    اما کلیدی تولید نکرد
    حتی به اندازه همون 0.000009 % هم که گفتم امکان نداره تولید نکنه این رو با قاطعیت میگم چون اگه مثلاً هیچ مشخصه ایی از سیستم هم پیدا نکنه که باهاش سریال کاربری بسازه خودش با یه الگوریتم پیچیده یه سریال میسازه پس این رو به هیچ عنوان قبول ندارم که سریال نسازه .

نکته دوم هم اینکه اینقدر برنامه نویسی بلد که بخوام یه قفل ساده مه سه خط کد بیشتر نداره رو به برنامم اضافه کنم
    خدا پدر و مادر شما رو بیامرزه من که جسارتی به دانش شما نکردم .

منطقی نیست . اما غیر ممکن هم نیست . قفل شما قطعا یه مشکلی داره
    حداقل میگفتی مشکلش چیه !!!! حالا منطقی هست یا نه من که آخرش متوجه نشدم .

دوست عزیز اکه ممکنه یک نسخه قبل از آخرین نسخه قفلت رو بزار توی این تاپیک
    منظورم اخرین نسخه ای هست که هنوز dll دیوایس اینفو حذف نشده بود
    داشتم اما پاکش کردم
    می خوام یه چکی با اون بکنم
    دوست عزیز من هیچوقت از نسخه های بتای هیچ سورسی تا حالا بکاپ نگرفتم و نمی گیرم . اگه دوستان دیگه ایی دارن لطف کنن به این دوستمون بدن تست کنن .موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

حتی به اندازه همون 0.000009 % هم که گفتم امکان نداره تولید نکنه این رو با قاطعیت میگم چون اگه مثلاً هیچ مشخصه ایی از سیستم هم پیدا نکنه که باهاش سریال کاربری بسازه خودش با یه الگوریتم پیچیده یه سریال میسازه پس این رو به هیچ عنوان قبول ندارم که سریال نسازه .

خدا پدر و مادر شما رو بیامرزه من که جسارتی به دانش شما نکردم .

حداقل میگفتی مشکلش چیه !!!! حالا منطقی هست یا نه من که آخرش متوجه نشدم .

دوست عزیز من هیچوقت از نسخه های بتای هیچ سورسی تا حالا بکاپ نگرفتم و نمی گیرم . اگه دوستان دیگه ایی دارن لطف کنن به این دوستمون بدن تست کنن .موفق باشید .
    شک نکنید که دارم از نسخه اخر استفاده می کنم
    اما سریال تولید نمی کنه
    برنامه ای که تا حالا خودم رو هفت هشت تا سیستم کار کرد و 2 تا مشتری هم بردش
    اما سومین مشتری با این مشکل مواجه شد
    خودمم تست کردم

مشکلی هم که جدیدا بهش برخوردم اینه که

من یه برنامه دارم که توی فرم لود اصلی خودم یک فایل رو از روی هارد باز میکنم ومی خونم

حالا که فرم شما رو اضافه می کنم و اون رو فرم استارت آپ می زارم برنامه اولش میاد سریال رو میگیره اون رو تایید هم میکنه اما بعد که نوبت به برنامه من میرسه که اجرا شه برنامم توی فرم لود گیر میده که اون فایل تکست رو پیدا نمی کنم که بازش کنم
    متوجه شدید چی میگم فایل تکستی که اگه قفل شما رو از برنامم حذف کنم هست و کار می کنه
    با اضافه کردن قفل شما برنامه میگه فایل سرجاش نیست
    تازه با این که قفل رو تایید می کنه
    اما اگه برنامه رو دوباره اجرا کنم دوباره سریال می خواد و سریالش ثبت نمیشه

در ضمن یه نگاهی توی کامپیوترتون بکنید شاید اون نسخه قبلی رو یه جایی بکاپی داشته باشید
    هرچند من از جزییات کد شما خبر ندارم اما یه حسی میگه که اونی که دیوایس اینفو داره کار می کنه. بازم می گم اطلاعی از کد شما ندارم
    این فقط یه حسه
    اگه کسی داره بزاره
    من فردا قرار برنامه با یک قفل دیگه رو ببرم برای این مشتری
    اگه دارید بزارید که فردا چک کنم

با سلام خدمت دوستان گرامی

چگونه می تونم از این برنامه داخل سی شارپ استفاده کنمم؟؟؟

اگر راهنماییم کنید ممنون می شم

محل زندگی
    لندن

اما سریال تولید نمی کنه
    حالا که فرم شما رو اضافه می کنم و اون رو فرم استارت آپ می زارم برنامه اولش میاد سریال رو میگیره اون رو تایید هم میکنه اما بعد که نوبت به برنامه من میرسه که اجرا شه برنامم توی فرم لود گیر میده که اون فایل تکست رو پیدا نمی کنم که بازش کنم
    متوجه شدید چی میگم فایل تکستی که اگه قفل شما رو از برنامم حذف کنم هست و کار می کنه
    با اضافه کردن قفل شما برنامه میگه فایل سرجاش نیست
    حرفاتون یکم با هم تناقض داره اگه سریال تولید نکنه ( که میکنه ) پس بر چه اساسی سریال فعال سازی رو شناسایی میکنه و عملیات رجیستر رو در ابتدا انجام میده ؟ !!!

در ثانی قفل PS-27 هیچ ارتباطی به کارایی برنامه شما نداره و ربطی به پیدا کردن یا نکردن اون فایل متنی شما که برنامه بهش نیاز داره نداره .

چگونه می تونم از این برنامه داخل سی شارپ استفاده کنمم؟؟؟
    دوست عزیز من فایل راهنما رو واسه این گذاشتم که جواب همین سوالات رو در اون فایل داده باشم در ابتدا فایل DLL قفل رو به صورت رفرنس به پروژه خودتون اضافه کنین و در ادامه جهت راهنمایی فقط کافیه کدهای VB.NET رو با ابزارهای مخصوص تبدیل کد از وی بی تبدیل به سی شارپ کنی و در پروژه سی شارپ خودتون ازش استفاده کنین . ( پروژه نمونه ایی که در حین نصب قفل در مسیر نصب کپی میشه رو منظورمه ) موفق باشید .

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •