صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 193

نام تاپیک: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

کاربر دائمی آواتار hossein-khoshseyar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

نقل قول نوشته شده توسط alimanam مشاهده تاپیک
    حرفاتون یکم با هم تناقض داره اگه سریال تولید نکنه ( که میکنه ) پس بر چه اساسی سریال فعال سازی رو شناسایی میکنه و عملیات رجیستر رو در ابتدا انجام میده ؟ !!!
    .
    دوست عزیز یه کم مطالب رو با دقت بخونید نه با عصبانیت
    اگه خوب خونده باشید از ابتدای تاپیک من گفتم که امروز ب 2 تا مشکل با برنامه شما خوردم
    که این دوتا از هم مستقلا و هیچ ربطی به هم ندارن

1) یک برنامه که به مشتری دادم سریال کاربری نمیده ( که این مشکل رو خودم رفتم سر کامپیوتر مشتری و دیدم و امروز رفتم و یه برنامه با یک قفل که قبلا خودم استفاده می کردم بهش دادم)

2) توی یک پروژه دیگه که هیچ ربطی به مسئله 1 نداره دیگه با اضافه کردن برنامه شما اون فایل تکست..........( که خودم هم گفتم غیر منطقی به نظر میاد ) اما میشه بگید چه طور اون برنامه تا وقتی که برنامه رو رو ادد نکنم بهش کار می کنه ولی وقتی برنامه شما رو اد می کنم خطای عجیب می ده که من فلان فایل رو پیدا نمی کنم در حالی که سر جاش هست . تازه از این خطا هم بگذریم با اینکه کلید رجیستر رو بهش میدم و قبول میکنه توی مرحله بعد که دوباره برنامه ران میشه بازم سریال رو دو باره میخواد

متوجه شدید الان؟؟؟؟؟

اگه از دوستان کسی ورژن قبلی این قفل رو داره لطف کنه بزاره

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

با سلام
    دوست عزیز یه کم مطالب رو با دقت بخونید نه با عصبانیت
    دوست عزیز برداشتتون اشتباهه . اگه بد برداشت کردین من معذرت میخوام

1) یک برنامه که به مشتری دادم سریال کاربری نمیده ( که این مشکل رو خودم رفتم سر کامپیوتر مشتری و دیدم و امروز رفتم و یه برنامه با یک قفل که قبلا خودم استفاده می کردم بهش دادم)
    شما میگین نمیده من میگم امکان نداره سریالی تولید نشه چون روی 10 سیستم عامل سون 32 بیتی و 64 بیتی تست کردم هیچ مشکلی نداشت و اگرم به هر دلیلی نتونه سریال تولید کنه بارها گفتم بازم میگم خودش تولید سریال کاربری منحصر به فرد رو بدون نیاز به سخت افزار تولید میکنه .

اما میشه بگید چه طور اون برنامه تا وقتی که برنامه رو رو ادد نکنم بهش کار می کنه ولی وقتی برنامه شما رو اد می کنم خطای عجیب می ده که من فلان فایل رو پیدا نمی کنم در حالی که سر جاش هست .
    اگه فهمیدین به ما هم بگین چون منی که قفل رو نوشتم می دونم قفل هیچ کاری به منابع یا نیازمندیهای برنامه شما نداره پس مشکل از قفل نیست من اطلاعاتی از برنامه شما ندارم که بیشتر راهنمایتون کنم .

تازه از این خطا هم بگذریم با اینکه کلید رجیستر رو بهش میدم و قبول میکنه توی مرحله بعد که دوباره برنامه ران میشه بازم سریال رو دو باره میخواد
    قفل درحالتی فعال میشه که ازش بخوای وقتی این درخواست رو ازش داشته باشی میره و دنبال License برنامه میگرده اگه به هر دلیلی لایسنس معتبر نبود باز به درخواست شما ( نه به اختیار خودش ) درخواست رجیستر کردن میخواد حالا با این تفاسیر من چه راهنمایی دیگه به حل مشکل شما میتونم بکنم ؟

محل زندگی
    تهران

شما میگین نمیده من میگم امکان نداره سریالی تولید نشه چون روی 10 سیستم عامل سون 32 بیتی و 64 بیتی تست کردم هیچ مشکلی نداشت و اگرم به هر دلیلی نتونه سریال تولید کنه بارها گفتم بازم میگم خودش تولید سریال کاربری منحصر به فرد رو بدون نیاز به سخت افزار تولید میکنه .

من خودم هم روی خیلی ازسیستمها چک کردم کار کرد اما یک سیستم کار نکرد
    من نمدونم چه طوری ثابت کنم .به هر حال یه همچین سیستمی الان توی تهران موجوده
    اگه مسیرتون اینوری شد بگید تا شما رو ببرم ببنید بلکه باورتون بشه(شایدم اون موقع بازم بگید امکان نداره این سیستم رو هک کردید!)

محل زندگی
    لندن

من خودم هم روی خیلی ازسیستمها چک کردم کار کرد اما یک سیستم کار نکرد
    دوست عزیز وقتی خودت هم تست کردی و مشکلی به وجود نیومد اونم نه یه باز به گفته خودتون روی چندین سیستم پس خودت هم باید این نتیجه رو بگیری که مشکل از قفل نیست چون اگه مشکلی با این نوع سیستم عامل داشت روی هیچ کدوم از سیستمهای مشابه هم کار نمیکرد . یه مثال بزنم تا حالا شده بخوای Microsoft Office یا برنامه ایی رو نصب کنی ولی سیستم عامل به دلایلی غیر منطقی و غیر موجه این امکان رو به شما نمیده ؟ واسه من که چندین بار رخ داده , حالا باید گفت که مشکل از اون برنامه است که مثلاً نصب نمیشه ؟ !!! به طبع مشکل از جای دیگه است و من هم به دلیل اینکه نمی دونم شما چکار کردین ( نوع برنامه ایی که روش قفل گذاشتین و خیلی چیزای مهم دیگه ) نمتونم راهکاری بهتون پیشنهاد بدم فقط این رو میتونم با قاطعیت بگم که مشکل از قفل نیست چون مثلاً اگه با سون مشکل داشت روی اون چندین موردی که من با سون تست کردم حداقل برای بار هم که شده اجرا نمیشد یا به قول شما سریال تولید نمیکرد ولی همچین چیزی رخ نداد پس عقل و منطق میگه امکان نداره روی سون بعضی سیستم ها جواب بده ولی روس سیستم دیگه جواب نده ( حداقل احتمالش خیلی خیلی کمه )

شایدم اون موقع بازم بگید امکان نداره این سیستم رو هک کردید!
    این دیگه کم لطفیه .

موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

فقط نیازی نیست بگیم مشکل از سیستم عامل و شاید سخت افزار اون کامپیوتر یه جوریه که برنامه شما نمی تونه سریال بده
    من فقط مطمئنم که مشکل از برنامه من نیست
    چون من قبل از دادن برنامه به مشتری قفل رو روش گذاشتم و روی چندتا سیستم چک کردم
    اما همگی کار کرد تا اینکه یکی از مشتریام این مورد رو گزارش داد

به هر حال بهتره صبر کنیم تا شاید گزارش مشابه ای توسط کاربرای دیگه ای هم داده بشه

سلام استاد
    آقا دستت درد نکنه. برنامه عالیه. گرچه نمیشه چیزی ازش یاد گرفت ولی میشه استفاده کرد.
    فقط یه سوال دارم. من که این قفل رو میذارم رو یه نرم افزار با یه کلید مشخص و میدم به 10 تا مشتری. حالا اونا زنگ میزنن و کد فعالسازی میخوان، من از کجا بفهمم که این بابا کدومه و چندبار زنگ زده؟
    (برای اینکه بفهمم برنامه کپی شده داره بارها استفاده استفاده میشه یا نه؟) تا مثلا فقط 2دفعه به هر نفر کد فعال سازی بدم.
    به نظرم باید برای هر نسخه یه یوزر منحصر بفرد هم درست کرد. اونوقت تو تیراژ بالا چیکار باید کرد؟

منم روی یه سیستم تست کردم کد نداد همش فکر کردم خودم گیج زدم. اما انگار این دفعه گیج نزدم.
    دلیلش چی میتونه باشه؟

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط kebriya مشاهده تاپیک
    منم روی یه سیستم تست کردم کد نداد همش فکر کردم خودم گیج زدم. اما انگار این دفعه گیج نزدم.
    دلیلش چی میتونه باشه؟

پس یک نفر دیگه هم پیدا شد که حرف من رو تایید کنه
    خدایا شکر
    شاید اینطوری دوستمون حرف ما رو باور کنه

محل زندگی
    لندن

Lightbulb نقل قول: قفل نرم افزاری PS-27 ورژن 2

با سلام

آقا دستت درد نکنه. برنامه عالیه. گرچه نمیشه چیزی ازش یاد گرفت ولی میشه استفاده کرد.
    فقط یه سوال دارم. من که این قفل رو میذارم رو یه نرم افزار با یه کلید مشخص و میدم به 10 تا مشتری. حالا اونا زنگ میزنن و کد فعالسازی میخوان، من از کجا بفهمم که این بابا کدومه و چندبار زنگ زده؟
    دوست عزیز خوب یه جایی باید ثبت بشه دیگه ( یه برنامه واسه این کار مینوشتی ) یا اگه خیلی حوصله نداشتی تو اکسل یه بانک واسه این کار طراحی میکردی . اما واسه اینکه این مسئله هم حل شده باشه من خودم یه همچین برنامه ایی رو هم واسه مشکل شما هم بقیه دوستان نوشتم .

دلیلش چی میتونه باشه؟
    در مورد این موضوع قبلاً بحث شده اما حداقل میگفتین سیستم عامل چی بود .

شاید اینطوری دوستمون حرف ما رو باور کنه
    ای کاش کمی بیشتر در مورد حرفی که میزنین فکر کنین . موفق باشید .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله alimanam : شنبه 23 بهمن 1389 در 22:15 عصر

محل زندگی
    تهران

ای کاش کمی بیشتر در مورد حرفی که میزنین فکر کنین . موفق باشید .
    آخه من گفته بودم همچین مشکلی برا من پیش اومده اما شما گفت غیر ممکنهو امکان نداره و....
    گفتم شاید دارید احساس می کنید دارم گیر الکی میدم و ..........
    حالا که یکی دیگه هم به این مشکل برخورد کرد و شاید بعدا چند نفر دیگه هم این مشکل رو پیدا کنن . شاید متوجه بشید که در دنیای نرم افزار هبچ چیز غیر ممکن نیست.

در ضمن نرم لینکی که گذاشتید رو من 2 بار دانلود کردم
    مشکل داره extract نمیشه

محل زندگی
    لندن

با سلام

آخه من گفته بودم همچین مشکلی برا من پیش اومده اما شما گفت غیر ممکنهو امکان نداره و....
    گفتم شاید دارید احساس می کنید دارم گیر الکی میدم و ..........
    حالا که یکی دیگه هم به این مشکل برخورد کرد و شاید بعدا چند نفر دیگه هم این مشکل رو پیدا کنن . شاید متوجه بشید که در دنیای نرم افزار هبچ چیز غیر ممکن نیست.
    دوست عزیز من احساسی نداشتم فقط جهت این گفتم که زود قضاوت نکنین . الانم برای بار 100 میگم مشکل از قفل نیست که شماره سریال تولید نمکنه دقیقاً مثل اینه که شما مثلاً با خودکار رو کاغذ بنویسی اما چیزی نوشته نشه !!! خودکار مشکل نداره متوجه میشی که کاغذ یه ایرادی داشته مثلاً خیس بوده و خودکار قادر به نوشتن روی اون کاغذ نیست دیگه از این ساده تر نمیشد توضیح بدم حالا حکایت این قفل هم همینه قفل اگه با سیستم عاملی مشکل داشت حداقل باید روی سیستم هایی که تست کردم و تست کردین روی 3 یا 4 تای اون مشکل داشت اما فقط خودم روی حداقل 30 تا سیستم با انواع سیستم عامل ها چه 32 بیتی چه 64 بیتی تست کردم بدون هیچ مشکلی کار کرد حتی وقتی هم که سریال هارد رو به دلیل اینکه اصلاً سریالی توسط شرکت سازنده نوشته نشده بود پیدا نمیکرد با دیگر مشخصه های سخت افزاری به خوبی سریال منحصر به فرد پیدا میکرد بازم اگه با این سخت افزار های دیگه هم اگه مشکل داشت خودش از یه الگریتم خاص خودش یه سریال منحصر به فرد دیگه پیدا میکنه .

در ضمن نرم لینکی که گذاشتید رو من 2 بار دانلود کردم
    مشکل داره extract نمیشه
    درسته حق با شماست تست کردم ایراد داشت دوباره آپ کردم . موفق باشید .

با سلام

دوست عزیز خوب یه جایی باید ثبت بشه دیگه ( یه برنامه واسه این کار مینوشتی ) یا اگه خیلی حوصله نداشتی تو اکسل یه بانک واسه این کار طراحی میکردی . اما واسه اینکه این مسئله هم حل شده باشه من خودم یه همچین برنامه ایی رو هم واسه مشکل شما هم بقیه دوستان نوشتم .
    نوکرتم داداش من تنبل هستم اما نه دیگه انقدر! (ولی خب بازم دستت درد نکنه که این برنامه رو گذاشتی زحمت کشیدی) این رو هم میدونستم که باید یه همچین برنامه ای درست کنم.
    فقط مشکلم این بود که
    1- این قفل رو نمیشه تو تیراژ بالا استفاده کرد چون باید طبق سفارش برای هر نفر یه دونه رایت کرد با کلید مشخصی واسه همون نسخه.
    2- شاید ما نتونیم مشتریامون رو بشناسیم که بهشون برنامه رو مستقیم بفروشیم، مثلا بدیم به یه مغازه که بفروشه.
    گفتم برای مورد دوم شاید بشه نسخه های مختلفی از برنامه ساخت با کلید های جدا و بعد از رایت، سریال نامبر مربوط به اون کلید رو (که هم سریال و هم کلید رو تو بانک ذخیره کردیم) روی هر سی دی بذاریم و از طرف بخوایم موقع تماس اون شماره سریال رو هم برای ما بخونه.

2تا سوال هم از علی آقا دارم که
    1- اگر کسی به اون کلید که تو برنامه گذاشتیم دسترسی پیدا کنه (از توی کد ما منظورمه) چقدر احتمال داره بتونه سریال فعال سازی رو هم بسازه؟ یعنی اینکار براش آب خوردن میشه؟
    2- حالا اصلا اگه به همه نسخه ها یک کلید مشابه بدیم چی میشه؟ یعنی اونوقت میتونن براش کیجن درست کنن؟
    آخرین ویرایش به وسیله Ehsan Zand : دوشنبه 10 آبان 1389 در 14:25 عصر

بهر حال نتیجه چی شد؟ راستی دوست عزیز alimanam ممنون از اینکه زحمت میکشین. اما من روی لپ تاپ دل تست کردم دفعه اول کد رو داد که من خروج زدم و دیگه کد نداد. اینا رو گفتم شاید چیزی دستگیرتون بشه

محل زندگی
    لندن

با سلام

فقط مشکلم این بود که
    1- این قفل رو نمیشه تو تیراژ بالا استفاده کرد چون باید طبق سفارش برای هر نفر یه دونه رایت کرد با کلید مشخصی واسه همون نسخه.
    2- شاید ما نتونیم مشتریامون رو بشناسیم که بهشون برنامه رو مستقیم بفروشیم، مثلا بدیم به یه مغازه که بفروشه.
    گفتم برای مورد دوم شاید بشه نسخه های مختلفی از برنامه ساخت با کلید های جدا و بعد از رایت، سریال نامبر مربوط به اون کلید رو (که هم سریال و هم کلید رو تو بانک ذخیره کردیم) روی هر سی دی بذاریم و از طرف بخوایم موقع تماس اون شماره سریال رو هم برای ما بخونه.
    دوست عزیز شما میتونین به هر میزان که دوست دارین یه برنامه رو که با قفل نرم افزاری PS-27 محافظت میشه رو با یه کلید کامپایل کنین و بفروشین . دلیل هم واضحه هر سیستم یه سریال منحصر به فرد داره که توسط قفل شناسایی میشه و در اختیار شمای برنامه نویس قرار میگیره حالا با استفاده از توابعی که قفل در اختیارت گذاشته میتونین به طراحی نحوه و چگونگی فعال سازی برنامه بپردازین .

2تا سوال هم از علی آقا دارم که
    1- اگر کسی به اون کلید که تو برنامه گذاشتیم دسترسی پیدا کنه (از توی کد ما منظورمه) چقدر احتمال داره بتونه سریال فعال سازی رو هم بسازه؟ یعنی اینکار براش آب خوردن میشه؟
    2- حالا اصلا اگه به همه نسخه ها یک کلید مشابه بدیم چی میشه؟ یعنی اونوقت میتونن براش کیجن درست کنن؟
    اولاً که نباید کلید رو به همین راحتی به خورد برنامه بدین ( در برنامه نباید رشته کلید رو به صورت مستقیم ذکر کنین ) حتماً کلید رو به صورت کد شده و با استفاده از هر روشی که حتماً بلدین به قفل پاس بدین ( اول رشته کلید قفل که به صورت کد شده فراخوانده شده از حالت کد شده رمزگشایی بشه بعد به قفل پاس داده بشه ) . در مورد سوال 2 شما جواب همان چیزی هست که در ابتدای پست ذکر کردم ( به هر تعداد که دوست داری از یه کلید استفاده کن اما نکته ایی رو که ذکر کردم رو مد نظر داشته باش ) . موفق باشید

بهر حال نتیجه چی شد؟ راستی دوست عزیز alimanam ممنون از اینکه زحمت میکشین. اما من روی لپ تاپ دل تست کردم دفعه اول کد رو داد که من خروج زدم و دیگه کد نداد. اینا رو گفتم شاید چیزی دستگیرتون بشه
    با سلام به شما

دوست عزیز من خودم 2 تا لپ تاپ دارم یکی سونی یکی دل رو یکی ویستا نصبه رو یکی دیگه ( سونی ) ویندوز 7 هر دوتاشم تست کردم مشکلی نداشت حداقل روی 10 تا لپ تاپ دیگه با انواع مارک ها هم چه خودم چه دوستان تست کردیم همه نتیجه موفقیت آمیزی داشت با انواع سیستم عامل ها چه 32 بیتی چه 64 بیتی . فقط رو ویندوز 98 تست نکردم !!!!!! ( ) حداقل نوع سیستم عامل و چند بیتی اش رو هم لطف میکردین میگفتین تا بیشتر تحقیق کنم . از اینکه زحمت کشیدین و جواب تست رو اعلام کردین ممنونم . موفق باشید

کاربر دائمی آواتار hero4000
    محل زندگی
    اينجا

دوست عزيز جناب alimanam بنده يک پيشنهاد دارم که فکر مي کنم اين بحث جواب ميده يا نميده رو حل کنه

شما بي زحمت يک برنامه کوچولو با قفل خودت بنويس بعد کامپايلش کن اونوقت فايل Exe اون رو ضميمه کن (اگه نيازه فايل دي ال ال هم کنار قايل Exe باشه اون رو هم توي شاخه بريز بعد فشرده کن و توي سايت آپ کن )
    اونوقت از همه بچه ها درخواست کن که فايل رو دانلود کنن و روي سيستمهاشون ( مخصوصا اونايي که گفتند جواب نميده ) تست کنن ببينند کد رو ميده يا نه

محل زندگی
    لندن

با سلام

دوست عزيز جناب alimanam بنده يک پيشنهاد دارم که فکر مي کنم اين بحث جواب ميده يا نميده رو حل کنه

شما بي زحمت يک برنامه کوچولو با قفل خودت بنويس بعد کامپايلش کن اونوقت فايل Exe اون رو ضميمه کن (اگه نيازه فايل دي ال ال هم کنار قايل Exe باشه اون رو هم توي شاخه بريز بعد فشرده کن و توي سايت آپ کن )
    اونوقت از همه بچه ها درخواست کن که فايل رو دانلود کنن و روي سيستمهاشون ( مخصوصا اونايي که گفتند جواب نميده ) تست کنن ببينند کد رو ميده يا نه
    پیشنهاد شما زیاد منطقی نیست . دلیل :

وقتی دوستانی که ایراد رو بر قفل گرفتن تا سیستمی که قفل روش اجرا شده من فایل ضمیمه کنم یا نکنم چه فرقی با کار خودشون داره !!!! ؟ به هر حال من یه فایل ضمیمه کردم که شما یا هرکسی دیگه ایی که تمایل داره تست کنه . نتیجه هرچی که باشه پست 54 من جواب دوستانی هست که این فایل رو تست کنن . موفق باشید .

درود رو سیستم من این کد رو داد سیستمم 7 شصت وچهار بیتی

رو یه ویندوز دیگه هم امتحان کردم کامپیوترم 2تا سیستم عامل نصب کردم همون کد رو داد ویندوز این یکی اکس پی 32 بیتی
    آخرین ویرایش به وسیله آناهیتا_مولایی : سه شنبه 11 آبان 1389 در 12:29 عصر

علی آقا منم روی خیلی از سیستما چک کردم روی یکی فقط جواب نداد که بالا گفتم سیستم عاملش xp 64 بیتی است.

محل زندگی
    اينجا

منم تست زدم اينم روي سيستم من که ويندوزش Xp32 هستش
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

محل زندگی
    لندن

با سلام

علی آقا منم روی خیلی از سیستما چک کردم روی یکی فقط جواب نداد که بالا گفتم سیستم عاملش xp 64 بیتی است.
    خوب مشکل از سیستم عامل هستش نه از قفل . بیشترین تست رو من در ویندوز اکس پی 64 بیتی انجام دادم حتی یه مورد هم مشکل نداشت .

منم تست زدم اينم روي سيستم من که ويندوزش Xp32 هستش
    از اینکه نتیجه رو اعلام کردین سپاسگزارم .

موفق باشید .

محل زندگی
    اينجا

دوستاني که تست کردن ( مخصوصا اونائي که مي گن جواب نگرفتند )بي زحمت تصويري از برنامه رو بذارند تا يک نتيجه گيري درستي شه کرد

نقل قول نوشته شده توسط hero4000 مشاهده تاپیک
    دوستاني که تست کردن ( مخصوصا اونائي که مي گن جواب نگرفتند )بي زحمت تصويري از برنامه رو بذارند تا يک نتيجه گيري درستي شه کرد
    آره فکر خوبیه. من که الان روی سیستم خودم هستم اما حتما اینکارو میکنم.
    یه چیزه دیگه علی آقا چرا بعضی وقتا وسط برنامه دوباره کد رو میخواد؟ چیکار کنم که باز نشه؟

محل زندگی
    لندن

با سلام

آره فکر خوبیه. من که الان روی سیستم خودم هستم اما حتما اینکارو میکنم.
    یه چیزه دیگه علی آقا چرا بعضی وقتا وسط برنامه دوباره کد رو میخواد؟ چیکار کنم که باز نشه؟
    من نمی دونم شما با چه روشی دارین برنامه تون رو قفل میکنین ( در کدام رویداد و به چند سری چک میکنین که برنامه دارای لایسنس هست یا نه ) اما اگه مثل کد ضمیمه نمونه ایی که در پست اول گذاشتم این کار رو کردین باید دید لایسنس معتبری که به قفل پاس میدین چرا تغییر میکنه ؟ !!! شما یه نمونه بزار تا من چکش کنم . موفق باشید .

مثل مثال شما درست کردم یعنی فرم start up رو form1 شما گذاشتم که دفعه اول باز میشه کد رو میگیره ولی وقتی فرم اصلی باز میشه دوباره form1 شما میاد و همون کد رو میدم درست میشه ولی دفعات بعدی فقط بعد از فرم اصلی خودم میاد با اینکه من اصلا واسش کد ننوشتم. دقیقا مثل شما گذاشتم

محل زندگی
    لندن

با سلام

مثل مثال شما درست کردم یعنی فرم start up رو form1 شما گذاشتم که دفعه اول باز میشه کد رو میگیره ولی وقتی فرم اصلی باز میشه دوباره form1 شما میاد و همون کد رو میدم درست میشه ولی دفعات بعدی فقط بعد از فرم اصلی خودم میاد با اینکه من اصلا واسش کد ننوشتم.
    دوست عزیز تنها دلیل اینکه دوباره ازتون سریال فعال سازی ( لایسنس معتبر ) میخواد اینه که سریال فعال سازی موجود ( ثبت شده ) تغییر کرده باشه ( تغییری در سریال فعال سازی موجود داده بشه )

دقیقا مثل شما گذاشتم
    دوست عزیز شما دیگه چرا ؟!!! شما که برنامه نویسی باید تا حالا این مطلب رو دونسته باشی که وقتی قفلی تمامی امکانات رو هلو بپر تو گلو در دسترس شمای برنامه نویس گذاشته از چند و چندین روش میتونین از توابعی که برای ثبت نرم افزار شما استفاده کنین و از خودتون خلاقیت به خرج بدین نه این که به ساده ترین روش ( کدی که من در فایل ضمیمه کار با قفل گذاشته بودم ) ممکن بخواین این کار رو انجام بدین .

================================================== =============================================
    درد دل :

این درسته که این قفل رایگانه اما رفتار حرفه ایی حکم میکرد تا سایت های معتبر مملکت اسلامی مان بدون حتی درج کوچکترین اثری از منبع این قفل اقدام به انتشار اون کردن . البته بعضی ها باید بگن باید از این کار خوشحال هم باشم که قفل ام بیشتر در وب انتشار پیدا کنه و بیشتر شناسونده بشه اما به نظر من این کار خوبه اما گردانندگان این سایت ها باید همیشه این نکته رو در نظر بگیرن که هر مطلب و لینکی که میدن طبق رفتار حرفه ایی کارشون باید با ذکر منبع معتبر صورت بگیره . ( اینجا ایرانه ...... ) یا علی

درد دل :

این درسته که این قفل رایگانه اما رفتار حرفه ایی حکم میکرد تا سایت های معتبر مملکت اسلامی مان بدون حتی درج کوچکترین اثری از منبع این قفل اقدام به انتشار اون کردن . البته بعضی ها باید بگن باید از این کار خوشحال هم باشم که قفل ام بیشتر در وب انتشار پیدا کنه و بیشتر شناسونده بشه اما به نظر من این کار خوبه اما گردانندگان این سایت ها باید همیشه این نکته رو در نظر بگیرن که هر مطلب و لینکی که میدن طبق رفتار حرفه ایی کارشون باید با ذکر منبع معتبر صورت بگیره . ( اینجا ایرانه ...... ) یا علی
    خوب به نظر من هم کار خوبی نیست که منبع رو ذکر نکنن اما بی خیال بابا به قول خودت اینجا ایرانه دیگه

با سلام

دوست عزیز تنها دلیل اینکه دوباره ازتون سریال فعال سازی ( لایسنس معتبر ) میخواد اینه که سریال فعال سازی موجود ( ثبت شده ) تغییر کرده باشه ( تغییری در سریال فعال سازی موجود داده بشه )

دوست عزیز شما دیگه چرا ؟!!! شما که برنامه نویسی باید تا حالا این مطلب رو دونسته باشی که وقتی قفلی تمامی امکانات رو هلو بپر تو گلو در دسترس شمای برنامه نویس گذاشته از چند و چندین روش میتونین از توابعی که برای ثبت نرم افزار شما استفاده کنین و از خودتون خلاقیت به خرج بدین نه این که به ساده ترین روش ( کدی که من در فایل ضمیمه کار با قفل گذاشته بودم ) ممکن بخواین این کار رو انجام بدین .

================================================== =============================================
    درد دل :

تو که بازم زدی تو سرم!!! بابا وقتی برنامه شما روی سیستم من مشکل داره چرا الکی ازش الگو بگیرم! یه کد دیگه نمیخواد من همون کد رو دوباره وارد میکنم اجازه میده که ادامه بدم.
    عزیزم هر وقت از برنامه شما جواب گرفتم خلاقیت به خرج میدم. در ضمن قبلا خوش اخلاقتر بودیااااا

محل زندگی
    لندن

با سلام

تو که بازم زدی تو سرم!!!
    دوست عزیز من حرفی زدم که به شما برخورده ؟!!!

بابا وقتی برنامه شما روی سیستم من مشکل داره چرا الکی ازش الگو بگیرم! یه کد دیگه نمیخواد من همون کد رو دوباره وارد میکنم اجازه میده که ادامه بدم.
    عزیزم هر وقت از برنامه شما جواب گرفتم خلاقیت به خرج میدم.
    من نمیدونم شما جکار میکنین که همچین جیزایی واستون پیش میاد !!!!!! دوستان دیگه هم با همچین استثنایی مواجه شدن ؟

در ضمن قبلا خوش اخلاقتر بودیااااا
    من کوچیک همه شما هستم اگه حرفی زدم که نزدم من معذرت میخوام . موفق باشید .

نه خواستم مقابل حرفام موضع نگیری.
    راستی من ویندوز رو عوض کردم مشکل کد حل شد یعنی کد رو داد. اما اینکه چرا بعضی وقتا دوباره این صفحه باز میشه رو نمیفهمم

محل زندگی
    لندن

با سلام

نه خواستم مقابل حرفام موضع نگیری. راستی من ویندوز رو عوض کردم مشکل کد حل شد یعنی کد رو داد.
    خوب من انتظاری بیش از اینم نداشتم ( چون که هیچ دلیلی برای اینکه قفل نتونه سریال کاربری منحصر به فرد تولید نکنه یرای من قابل پذیرش نیست البته اگه سیستم عامل مشکلی پیش نیاره ( مشکل نداشته باشه ))

اما اینکه چرا بعضی وقتا دوباره این صفحه باز میشه رو نمیفهمم
    این مشکل به خاطر اشکالی بود که با نصب دوباره سیستم عامل حل شد . موفق باشید .

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    امنیت برنامه هائی که با PS-27 تولید میشه چقدره ؟ چقدر احتمال کرک وجود داره ؟ کسی هست در یک برنامه تجاری استفاده کرده باشد ؟

محل زندگی
    تهران

سلام
    اگر DLL پیوست را بجای DLL اصلی کپی کنید برنامه شما کرک می شود هرکسی به روش پست 56 قفل را استفاده کرده باشد بیچاره می شود :

محل زندگی
    لندن

با سلام

اگر DLL پیوست را بجای DLL اصلی کپی کنید برنامه شما کرک می شود هرکسی به روش پست 56 قفل را استفاده کرده باشد بیچاره می شود :
    از زحمتی که کشیدین و وقت گذاشتین ممنونم .

و اما جواب شما رو اینجوری میتونم بدم اگه توجه کرده باشین ( مطالب تاپیک رو به دقت خونده باشین ) من بارها گفتم که کار محافظت از کد ها و بخش مهمی از امنیت نرم افزاری که با قفل نرم افزاری PS-27 محافظت میشه به عهده برنامه نویس هست ( طبق ماهیت برنامه های دات نتی باید به این امر توجه اساسی داشت ) خوب حالا بپردازم به صحبت شما :

دوست خوبم من در فایلی که ضمیمه کردم اصلاً شما فایل DLL می بینین که بخواین اون رو کپی پست کنین ( فایل 6 کیلو بایتی Patch شده رو منظورمه ) ؟ اگه قراره برنامه نویسی که داره از قفل نرم افزاری استفاده میکنه بیاد اون رو هلو بپر تو گلو کنار دست فایل اجرایی بزاره که دیگه .....

در ثانی همون فایل شما ( فایل Patch شده ) رو به راحتی میشه کنترل کرد حتماً راهشو بلدین دیگه درسته ؟

دوباره از اینکه وقت گذاشتین ممنونم و از اینکه مثل خیلی ها یه ربات دانلود کننده سورس کد نیستین سپاسگذارم .

موفق باشید .

محل زندگی
    تهران

دوست خوبم من در فایلی که ضمیمه کردم اصلاً شما فایل DLL می بینین که بخواین اون رو کپی پست کنین ( فایل 6 کیلو بایتی Patch شده رو منظورمه ) ؟ اگه قراره برنامه نویسی که داره از قفل نرم افزاری استفاده میکنه بیاد اون رو هلو بپر تو گلو کنار دست فایل اجرایی بزاره که دیگه .....
    سلام دوست من
    از پاسخ شما متشکرم ولی سئوال اصلی اینست که اگر کسی سورس PS-27 را داشته باشد چون Member های درون DLL کنونی با EXE پروژه یک EXE واحد می شود مشکل زیادی نیست
    ولی اگر شخص ثالثی بخواهد از DLL استفاده کند بدون اعتبار سنجی DLL حتما Patch آن قابل ارائه است (پست 56 کاملا اینطوری است)

محل زندگی
    لندن

با سلام

ولی اگر شخص ثالثی بخواهد از DLL استفاده کند بدون اعتبار سنجی DLL حتما Patch آن قابل ارائه است (پست 56 کاملا اینطوری است)
    از اینکه وقت میزارین واقعاً ممنونم . و اما جواب صحبت شما :

من در پست شماره 56 مگه قصد استفاده از قفل به منظور جلو گیری از اجرای برنامه ( قفل کردن برنامه ) رو داشتم ؟ در ثانی شما تونستین فایل dll ی که درون فایل اجرایی Merge شده رو استخراج کنین ؟

محل زندگی
    تهران

سلام
    در پست 56 که مثالی ارائه شده فایل PS-27 به پروژه Refrence شده است منظور شما کدام پست است ؟

سلام.
    علي آقا من برنامه رو دانلود كردم.
    ببخشيد اگه خيلي آماتورم ميشه راجع به نحوهي كار كرد و استفادش كمي توضيح بدين؟.
    ممنون

محل زندگی
    لندن

با سلام

در پست 56 که مثالی ارائه شده فایل PS-27 به پروژه Refrence شده است منظور شما کدام پست است ؟
    دوست عزیز درسته به پروژه به صورت رفرنس اضافه شده ولی در اون پروژه که من کدی برای قفل شدن ننوشتم فقط جهت تست و نمایش سریال کاربری به پروژه اضافه شده نه چیز دیگه . شما در پست شماره 72 فرمودین که کافیه فایل ضمیمه شده در اون پست رو کپی کنین در مسیر اجرای برنامه کپی کنین و .... خوب من هم دقیقاً به همین مساله اشاره میکنم قرار نیست فایلی ( قفل PS-27 ) کنار فایل اجرایی باشه که شما بیای فایل Patch شده رو به جای اون کپی پست کنین . از این که وقت میزارین بازم ممنونم .

علي آقا من برنامه رو دانلود كردم.
    ببخشيد اگه خيلي آماتورم ميشه راجع به نحوهي كار كرد و استفادش كمي توضيح بدين؟.
    توضیحات داده شده در همین تاپیک و فایل راهنمایی که هنگام نصب قفل قابل مشاهده است ( فایل CHM راهنما ) رو بخونی فکر کنم مشکلتون حل بشه چون چیز خاصی نداره فقط باید برنامه نویس باشین تا متوجه صحبتهای گفته شده بشین . موفق و سربلند باشین .

سلانم جناب آقای دخیل زاده
    با تشکر و خسته نباشید خدمت شما
    دوستان باید کار آقای دخیل زاده را ارج نهاد و به ایشان خداقوت گفت.
    من هنوز برنامه رو استفاده نکردم ولی با خواندن همه پست ها فهمیدم که ایشون چه زحمتی کشیده و چه وقتی رو صرف کرده.
    دوستان با اظهار نظرها و خورده گرفتن ها(نابه جا) از ایشون کاری نکنیم که امثال ایشان هم اگه همچین قصدی داشته باشند همون اول راه پشیمون بشن.
    اگه دوست خوبمون و هرکس دیگه ای بدون هیچ گونه چشم داشتی یه همچین کاری انجام میدن لااقل بعد از انتقادهای به جا یه تشکری هم از ایشون بشه .
    هر برنامه ای نوشته میشه بدون مشکل و باگ نیست .
    به امید پیشرفت جامعه برنامه نویس ایرانی.

محل زندگی
    لندن

با سلام

سلانم جناب آقای دخیل زاده
    با تشکر و خسته نباشید خدمت شما
    دوستان باید کار آقای دخیل زاده را ارج نهاد و به ایشان خداقوت گفت.
    دوست عزیز نظر لطف شما رو میرسونه .

به امید پیشرفت جامعه برنامه نویس ایرانی.
    امید قشنگیه !!! من همیشه به بعد مثبت قضیه فکر می کنم اما به نظرم هنوز تو این زمینه خیلی کار داریم آخه اول باید فرهنگ " در مورد چیزی که , هنوز ازش مطمئن نشدم , قضاوت نکنم " جا بیفته بعد به فکر پیشرفت تو هر زمینه ایی منجمله برنامه نویسی باشیم . به امید این روز . موفق باشید .

صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •