نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: 2 تا سوال مبتدی درباره table و طراحی گرافیک صفحات

کاربر دائمی آواتار golnouri

2 تا سوال مبتدی درباره table و طراحی گرافیک صفحات

دوستان وقتی دارم با Asp.net تو محیط vs صفحات وب پروژم و طراحی می کنم 2 تا مشکل دارم.

1)table هایی که تو صفحه قرار میدم تو وسط صفحه قرار نمیگیره و برای اینکه تو وسط قرار بگیره باید برم تو محیط کد نویسیش و از تگ align=center استفاده کنم. میاد وسط اما زیر خط قرمز میکشه!

2)مثلا من برای default یک طراحی گرافیک انجام دادم. حالا وب من 10 تا page داره.
    من باید چه کاری رو انجام بدم که برای هر 10 صفحه یک به یک نشینم گرافیک صفحه اول و قرار بدم (لوگوهای و css و ...)

ممنون.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: 2 تا سوال مبتدی درباره table و طراحی گرافیک صفحات

نقل قول نوشته شده توسط golnouri مشاهده تاپیک

1)table هایی که تو صفحه قرار میدم تو وسط صفحه قرار نمیگیره و برای اینکه تو وسط قرار بگیره باید برم تو محیط کد نویسیش و از تگ align=center استفاده کنم. میاد وسط اما زیر خط قرمز میکشه!
    آره درسته باید در طراحی با table از همین روش استفاده کنید یا کل content صفحه رو داخله تگ center بذارید.

نقل قول نوشته شده توسط golnouri مشاهده تاپیک
    2)مثلا من برای default یک طراحی گرافیک انجام دادم. حالا وب من 10 تا page داره.
    من باید چه کاری رو انجام بدم که برای هر 10 صفحه یک به یک نشینم گرافیک صفحه اول و قرار بدم (لوگوهای و css و ...)
    برای این مورد هم باید از master pageها استفاده کنی بدین صورت که یه قالب کلی درست میکنی و سایر صفحاتت داخله اون دیده می شن و لازم نیست قسمت های ثایت صفحه رو دوباره طراحی کنی

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار golnouri

ممنونم از پاسخ سوال اول
    اما درباره master page
    برای امتحان یه پروژه دیگه باز کردم و تو Solution روی نام پروژم کلیک راست کردم و یک master page ایجاد کردم. فقط نمی دونم چه جوری میشه از این صفحه استفاده کرد؟
    و اینکه چجوری تو این صفحه باید کاری کنم که طراحی گرافیک ها رو نخواهم انجام بدم؟
    باید کپی Past انجام بدم؟

کاربر دائمی آواتار majnun
    محل زندگی
    ایران

شما مسترپیج رو طراحی کنید

بعد یه فرم جدید بسازید وقتی میخواین فرم بسازین یه گزینه هست که میگه میخواین از مستر پیج استفاده کنه این صفحه یا نه

تیک اون گزینه رو بزارید اوکی کنید

حالا از درون پروژه مسترپیج رو انتخاب کنید و ....

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •