نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: تفات های یک طراح وب با برنامه نویس وب

Talking تفات های یک طراح وب با برنامه نویس وب

سلام
    من در مورد درست کردن یک سایت ، یعنی یک پروژه از یه جا بگیری بخوای کامل و آماده تحویل بدی ، جند تا سوال داشتم.خیلی ممنون خواهم شد از دوستانی به من جواب دهند.
    طراحی وب یعنی چی؟وقتی مثلا میگن یه شرکت طراحی وب میکنه یعنی برنامه نویسی رو هم انجام میده؟
    طراح سایت به کی می گن برنامه نویس به کی؟هر کدوم باید چه چیزهایی بلد باشن؟مثلا طراح باید JavaScript بلد باشه یا نه ، یا شاید هم هر دو باید بلد باشن؟
    در تیم هایی که سایت درست می کنن چند نفر کار می کنن و چه تخصصی های دارن؟یعنی بیشتر منظورم این هست که فرضا کار طراحی و برنامه نویسی رو یه نفر انجام میده یا نه؟
    آیا برنامه نویس وب ، لزوما باید طراحی وب هم بلد باشه؟
    اصولا طراح وب به چه کسی می گن و باید با چه زبان ها و برنامه هایی بلد باشه کار کنه؟
    اول قیافه سایت رو می سازن یا برنامه رو می نویسن؟ یعنی مثلا نگاه کنید تو کتاب های آموزش برنامه نویسی وب یه Application درست می کنه ولی خوب قیافه نداره.چه جوری به این برنامه قیافه می دن و چه موقع؟
    اااااااااااااوووووووووووو ووففففففففففففففف................ ...........راحت شدم می دونید چند وقت بود این سوالات تو ذهنم بودن

نقل قول: تفات های یک طراح وب با برنامه نویس وب

سلام

ببخشید اگه بد صحبت می کنم
    اصولش اینه که مهندس نرم افزار می شینه با کارفرما و کارمندان و ... صحبت تحقیق میکنه تا برسه به اینکه اینا چی می خوان(این خودش یه مسئولیت جداست) بعد یکی می یاد این نیاز ها رو چطور باید طراحی کنه(اینم خودش مسئول خاص خوش رو داره) بعد اینایی که معمولا با رشنال رز یا هر کوفتی که این روند انجام کل پروسه هایی که شرکت یا سازمان و یا ...... باید طی کنه رو به رسم می کشه رو به یه برنامه نویس می دن تا کدشو پیاده سازی کنه(اینم خودش یه مسئولیتیه) بعد یکی میاد طراحی و روانشناسی رنگ و هر ادا اطفالی که باعث می شه کاربرو به خودش جزب کنه، جالب اینجاست که خود محصول تو رنگ سایت تاثیر میذاره ، اینو گفتم تا بگم(اینم خودش یه وظیه است و شغله) تازشم واسه تست هم که گفته شده گاها از برنامه نویس بیشتر در می یاره(اینم یه مسئولیت دیگه)

ولی اینجا چه اتفاقی می افته . . . . ! ! ؟ ؟؟

حقم داری این سوالارو می کنی .

بازم معزرت می خوام.
    در کل جوابت توی کتاب های مهندسی نرم افزاره .

کاربر دائمی آواتار xoogle.ir
    محل زندگی
    <?مشهد=?>

نقل قول: تفات های یک طراح وب با برنامه نویس وب

معمولا 4 نوع پروسه مختلف روی سایت ها اتفاق میفته.
    اول اینکه یه طراح گرافیک ، قالب سایت رو توی فتوشاپ طراحی میکنه.
    دوم اینکه یه طراح وب این طرح گرافیکی رو به xhtml و css تبدیل میکنه به این فرد میگن متخصص UI یا رابط کاربری که احتمالا با javascript و jQuery و امثالهم هم آشنایی داره.

سوم یه متخصص دیتابیس ، با مشورت برنامه نویس ، دیتابیس پروژه رو طراحی میکنه.
    چهارم برنامه نویس هست که برنامه سایت رو کامل میکنه.

البته به نظر من برنامه نویسی و طراحی دیتابیس رو باید یه نفر انجام بده یعنی برنامه نویس چون بهتر میتونه با بانکی که خودش طراحی کرده کار بکنه.

البته این روش ایده آلش نیست. من که تمام 4 مرحله رو خودم انجام میدم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •