نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: با متخصصین MVP در زمینه Office2010 و Windows بصورت زنده گفتگو کنید.

با متخصصین MVP در زمینه Office2010 و Windows بصورت زنده گفتگو کنید.

سلام.
    سوالی در مورد Office2010 دارید؟ نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد Windows 7 دارید؟ روز پنجشنبه، ساعت 8:30 شب بوقت تهران می تونید با متخصصین MVP در دو زمینه فوق (که برای اولین بار گرد هم اومدن) بصورت زنده گفتگو کنید. - منبع

موفق باشید.

پاورقی: برای شرکت در این گفتگو، در زمان تعیین شده از این آدرس استفاده کنید.

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

نقل قول: با متخصصین MVP در زمینه Office2010 و Windows بصورت زنده گفتگو کنید.

سلام و ممنون، ولی اولاً گوگل کروم رو ساپورت نمیکنه و ثانیاً ایمیل live یا hotmail میخواد و بدتراً :
    This chat is invitation only and requires a password to enter
    کی قراره ما رو invite کنه؟

نقل قول نوشته شده توسط Saeed_m_Farid مشاهده تاپیک
    سلام و ممنون، ولی اولاً گوگل کروم رو ساپورت نمیکنه و ثانیاً ایمیل live یا hotmail میخواد و بدتراً کی قراره ما رو invite کنه؟
    سلام.
    راستش اینو دیده بودم اما پیش خودم تصور کردم که وقتی زمان گفتگو برسه، این محدودیت برداشته بشه. با اینحال اگر مطلبی در این خصوص پیدا کردم به اشتراک خواهم گذاشت.

موفق باشید.

سلام.
    همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم، دسترسی در حال حاضر به اون بخش باز شده و میتونید در گفتگوی مربوطه (که حدودا یک ساعت و نیم دیگه شروع میشه)، شرکت کنید. (دیگه اون گزینه Password از بین رفته با زدن Nickname صفحه Chat لود میشه. (البته هنوز اجازه ارسال مطلب وجود نداره، چون Chat شروع نشده).

موفق باشید.

پاورقی: حتما از طریق IE متصل بشید. صفحه مربوطه با همه Browser ها سازگار نیست.

سلام.
    این گفتگو هم انجام شد.
    من Transcript اش رو اینجا برای علاقمندان ضمیمه می کنم.

موفق باشید.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •