نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کمک در طراحی پایگاه داده مدرسه

کمک در طراحی پایگاه داده مدرسه

سلام دوستان،من دارم سایت مدرسه طراحی می کنم ولی توی طراحی پایگاه داده اش مشکل دارم.مشکل من تویه مشخص کردن کلاس برای دانش آموزان است. من میخوام ببینم این که هر دانش آموزی چه رشته ای داره و در چه پایه ای است و در چه کلاسیه رو توی کدام موجودیت بذارم.
    1-من یک جدول دانش آموز دارم با مشخصات نام و نام خانوادگی و کد ملی و کد دانش آموزی و سایر مشخصات زندگی اش
    2-یک جدول درس دارم با مشخصات نام درس و کد درس و کد واحد درس. که کد درس کلید اصلی و کد واحد درس کلید فرعی برایش محسوب میشود.
    3-واحد درس که نظری عملی و نظری عملی بودن درس ها رو مشخص می کنه و کد واحد درس براش کلید اصلی است.
    4-یه جدول معلم دارم که شامل مشخصات معلم است از نام و نام خانوادگی و کد معلم و سایر مشخصاتش.
    من می خوام برنامه هفتگی برا هر دانش آموزی درست کنم و این برنامه هفتگی باید براساس این که چه رشته ای است و چه پایه است و در په کلاسیست ایجاد شود من کلا توی این پایگاه داده ام خیلی گیج شدم خیلی افزونگی داده دارم .
    هر کی میتونه کلا توی طراحی پایگاهم کمکم کنه خیلی فوریه چون برای پایان نامه ام است لطفا کمکم کنید سریع
    ممنون

نقل قول: کمک در طراحی پایگاه داده مدرسه

سلام
    نام، رشته، پایه و کلاس هرکدام یک موجودیت جداگانه هستند و به عنوان فیلد در جدول پایگاه داده قرار می گیرند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •