نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: پروتکتور ایرانی یا خارجی ... و کدام یک ؟ ... نظرات و پیشنهادات شما

Question پروتکتور ایرانی یا خارجی ... و کدام یک ؟ ... نظرات و پیشنهادات شما

با سلام و خسته نباشید

یا دونستن اینکه هر قفلی یک روز شکسته میشه و هیچ پروتکتوری نمیتونه راه کرکر رو در مورد نرم افزار های دات نتی بگیره ...

شما پروتکتور ایرانی رو پیشنهاد میکنید یا خارجی؟؟؟

نام محصول رو هم اگر بفرمایید و دلایلتون رو ممنون میشم

( لطفا در معرفی محصول سابقه کار، پشتیبانی و قیمت مناسب را در نظر بگیرید)

کاربر دائمی آواتار butterfly8528
    محل زندگی
    CLR

نقل قول: پروتکتور ایرانی یا خارجی ... و کدام یک ؟ ... نظرات و پیشنهادات شما

سلام .

http://www.iranled.com/forum/showthread.php?tid=19159

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نه به خاطر اینکه خودم جزو یکی از طراحان یک پروتکتور ایرانی هستم ، فقط به این خاطر یک محصول ایرانی رو توصیه میکنم که اولا" پشتیبانی داره که در زمینه قفل و ... بسیار مهم هستش ثانیا" در حد بین الملل منتشر نشده و خیلی از کراکرهای ماهر خارجی روی اون تحلیلی نداشتند و این باعث میشه بازه تولید ابزار اتوماتیک برای به اصطلاح آنپک کردن اون تنگ تر بشه و عمومیت اون برای اینکه حتی یک بچه هم بتونه آنپکش کنه کمتر بشه.

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    نه به خاطر اینکه خودم جزو یکی از طراحان یک پروتکتور ایرانی هستم ، فقط به این خاطر یک محصول ایرانی رو توصیه میکنم که اولا" پشتیبانی داره که در زمینه قفل و ... بسیار مهم هستش ثانیا" در حد بین الملل منتشر نشده و خیلی از کراکرهای ماهر خارجی روی اون تحلیلی نداشتند و این باعث میشه بازه تولید ابزار اتوماتیک برای به اصطلاح آنپک کردن اون تنگ تر بشه و عمومیت اون برای اینکه حتی یک بچه هم بتونه آنپکش کنه کمتر بشه.
    چند سال قبل در یکی از تالار ها فکر می کنم VB6 بود من همین حرف ها را به شما گفتم

شما قبول نکردین ولی من واقعا به پروتکتور شما ایمان دارم
    آخرین ویرایش به وسیله debugger : جمعه 07 آبان 1389 در 22:12 عصر

پروتکتور ایرانی . چون باید از هم وطنانی که در این سطح فعالیت دارند حمایت کرد .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط debugger مشاهده تاپیک
    چند سال قبل در یکی از تالار ها فکر می کنم VB6 بود من همین حرف ها را به شما گفتم

شما قبول نکردین ولی من واقعا به پروتکتور شما ایمان دارم
    ممنونم ، شما به بنده لطف دارید ولی خوب دید افراد با گذر زمان عوض میشه ، اون دیدی که بنده چند سال پیش نسبت به این موضوع داشتم با الان متفاوته و این بر میگرده به اشتباه خود بنده نه کس دیگه.

نقل قول نوشته شده توسط M8SPY مشاهده تاپیک
    پروتکتور ایرانی . چون باید از هم وطنانی که در این سطح فعالیت دارند حمایت کرد .
    شما حاضری برای حمایت از هم وطنان عزیز نرم افزارت رو با یک پروتکتور سطح پایین پروتکت کنی؟!

به نظر من برای حمایت بهترین روش راهنمایی و انتقاد سازندست ... نه خرید بی مورد یک محصول .... زمانی حرف شما درسته که محصول ایرانی با نمونه های خارجی رقابت بکنه

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

شما حاضری یک پروتکتور خارجی که هنوز دوام آورده را معرفی کنی ؟
    در حالت مساوی ، اولویت با نسخه های وطنی هست.
    حالا از بین اینها ، باید بهترین را انتخاب کرد. بعضی قفلها فقط جنبه تجاری دارند ( بهتر بگم تلکه کردن افراد ناآگاه ) بعضی ها در سطح متوسط هستند ، ولی تک و توکی خوب محسوب میشن.
    کسی که دنبال یک ابزار مطمئن باشه ، با یکی دو روز سرچ و خوندن مطالب توی اینترنت و مشورت با اهل فن ، میتونه یک چیز خوب را انتخاب کنه ... و با کمی زحمت حتی تکمیلترش کنه و حتی ترکیبش کنه و و و و...

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    شما حاضری یک پروتکتور خارجی که هنوز دوام آورده را معرفی کنی ؟
    در حالت مساوی ، اولویت با نسخه های وطنی هست.
    حالا از بین اینها ، باید بهترین را انتخاب کرد. بعضی قفلها فقط جنبه تجاری دارند ( بهتر بگم تلکه کردن افراد ناآگاه ) بعضی ها در سطح متوسط هستند ، ولی تک و توکی خوب محسوب میشن.
    کسی که دنبال یک ابزار مطمئن باشه ، با یکی دو روز سرچ و خوندن مطالب توی اینترنت و مشورت با اهل فن ، میتونه یک چیز خوب را انتخاب کنه ... و با کمی زحمت حتی تکمیلترش کنه و حتی ترکیبش کنه و و و و...
    در نهایت با توجه به اینکه شما هم از فعالان این بخش هستید نظرتون چیه برای زبان های دات نتی چه باید کرد؟ (راه حل رو میدونم برای همین تاپیک زدم نظر شما رو کدوم پروتکتوره)

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

یه جورائی به طور خلاصه شما مجبورید همیشه آخرین ورژن هایی موجود را استفاده کنید ، و فقط امیدوار باشید خیلی زود روش کرکش پخش نشه ،
    قفل که نشکنه وجود نداره ، فقط بسته به پیچیدگی ، روش کرک کردنش ممکنه زمان بر باشه و همیشه هم توی این دنیا آدمهای بیکار یا حتی آدمهایی که شغلشون این کار هست زیاده

به نظر من اگه ایرانی قصد کردی ( که باید هم همینطور باشه ) فعلا همین پروتکتورهای حفاظ و strongbyte را تهیه کنی از بقیه مطمئنتر هستند
    اگر هم قصد خارجی کردی ، اگزه کریپتور و تمیدا و این ابزارهایی که برای دات نت هستند ( چون دات نت کار نیستم آگاهی نسبت بهشون ندارم ) بر اساس همون بحث جدیدترین ، یکیشون را تهیه کن
    از ابزارهایی استفاده کن که SDK بهت میدن وسورس برنامه را میتونی وابسته کنی به وجود پروتکتور
    در نهایت هم توی سورست همیشه چک کن برنامه پروتکت باشه ، و n تا ریزه کاری که بعضیاش توی همین انجمن به نوعی توضیح داده شده اند ، دیگه بقیش برمیگرده به نوآوری و شانست .
    محافظت از برنامه فايل اجرايي (براي استفاده عموم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    یه جورائی به طور خلاصه شما مجبورید همیشه آخرین ورژن هایی موجود را استفاده کنید ، و فقط امیدوار باشید خیلی زود روش کرکش پخش نشه ،
    قفل که نشکنه وجود نداره ، فقط بسته به پیچیدگی ، روش کرک کردنش ممکنه زمان بر باشه و همیشه هم توی این دنیا آدمهای بیکار یا حتی آدمهایی که شغلشون این کار هست زیاده

به نظر من اگه ایرانی قصد کردی ( که باید هم همینطور باشه ) فعلا همین پروتکتورهای حفاظ و strongbyte را تهیه کنی از بقیه مطمئنتر هستند
    اگر هم قصد خارجی کردی ، اگزه کریپتور و تمیدا و این ابزارهایی که برای دات نت هستند ( چون دات نت کار نیستم آگاهی نسبت بهشون ندارم ) بر اساس همون بحث جدیدترین ، یکیشون را تهیه کن
    از ابزارهایی استفاده کن که SDK بهت میدن وسورس برنامه را میتونی وابسته کنی به وجود پروتکتور
    در نهایت هم توی سورست همیشه چک کن برنامه پروتکت باشه ، و n تا ریزه کاری که بعضیاش توی همین انجمن به نوعی توضیح داده شده اند ، دیگه بقیش برمیگرده به نوآوری و شانست .
    محافظت از برنامه فايل اجرايي (براي استفاده عموم)

دوستان سلام

ممکن هست در مورد این قسمت توضیح بیشتری بدید؟ «توی سورست همیشه چک کن برنامه پروتکت باشه»

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •