نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مایکروسافت در هر دقیقه ۳۰ نسخه Office 2010 به فروش می رساند

مایکروسافت در هر دقیقه ۳۰ نسخه Office 2010 به فروش می رساند

بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس را می توان از آن دسته محصولاتی به حساب آورد که در عرصه رقابت سالها پیشتاز بوده است.
    تقریباً تمامی شرکت های تجاری بزرگ از ابزارهای موجود مایکروسافت آفیس در کسب و کار خود استفاده می نماید تا به فعالیتهایشان رونق و سرعت بخشند.
    طبق ایمیلی که اخیراً توسط کمپانی مایکروسافت ارسال شده، بسته نرم افزاری Office 2010 موفق شده است رکورد فروش را در بین تمام نسخه های پیشین کسب نماید.
    به گفته مایکروسافت، تا به امروز بیش از ۶ میلیون نسخه Office 2010 به فروش رفته که میانگین آن ۳۰ نسخه در هر دقیقه می شود.
    مایکروسافت آفیس، توسط بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد که این رقم هر روز در حال افزایش است. برای بسیاری از دانشجویان، شرکت های تجاری کوچک و بزرگ ابزارهای آفیس بخشی از نرم افزارهایی است که هر روزه توسط آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
    نخستین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۰ کمپانی مایکروسافت مجموعه Office 2010 را ارائه نمود که نسبت به نگارشهای قدیمی تر خود امکانات و بهبودهای فراوانی یافته بود.
    مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ به خوبی نشان می دهد چگونه مایکروسافت به طرز صحیح دنیای فرآیندهای تجاری را هدف قرار داده است و رقبایی همچون iWork و OpenOffice تا چه اندازه با آن فاصله دارند.

منبع

نقل قول: مایکروسافت در هر دقیقه ۳۰ نسخه Office 2010 به فروش می رساند

واقعا باید هم این رکورد فروش رو داشته باشه . من که کاملا از این بسته نرم افزاری راضیم . خیلی امکانات تر و تمیز و ساده ارائه میده . مدتی هم با اوپن آفیس کار کردم ، سریعا بیخیالش شدم و برگشتم به همون MS OFFICE خودم .

کاربر دائمی آواتار returnx
    محل زندگی
    ?

اونوقت مایی که نخریدیم هم جز این امار به حساب می ایم؟

نقل قول نوشته شده توسط ms2222 مشاهده تاپیک
    اونوقت مایی که نخریدیم هم جز این امار به حساب می ایم؟
    به گفته مایکروسافت، تا به امروز بیش از ۶ میلیون نسخه Office 2010 به فروش رفته که میانگین آن ۳۰ نسخه در هر دقیقه می شود.
    در خبر گفته شده که این آمار برای فروش هست.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •