نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشكل در پياده سازي درگاه بانك

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

مشكل در پياده سازي درگاه بانك

من دارم درگاه بانك ملت رو براي پرداخت الكترونيك توي وبسايت پياده سازي مي كنم. دوستاني كه اين كار رو انجام دادن مي دونن كه اول تابعي به نام payrequest فراخواني ميشه فرض كنيم من اين تابع رو در صفحه A فراخواني كردم اين تابع داراي يك پارامتر ورودي به نام callbackurl است كه حاوي آدرس بازگشت به سايت من است. فرض كنيم اين صفحه هم C نام دارد. من شماره سفارش رو در كه در صفحه A توليد شده در صفحه C نياز دارم. سعي كردم با session اين كار رو انجام بدم اما نشد. فكر كنم به خاطر اينه كه من از صفحه A مي رم به صفحه پرداخت در بانك كه اصلا صفحه اي از سايت من نيست و از اونجا به صفحه C مي رم.
    اساساً چنين كاري با session ممكنه؟ يعني روش من اشكال داره يا بايد از روشي غير Session استفاده كنم و اگر بله چه روشي؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مشكل در پياده سازي درگاه بانك

سلام

با توابعی که بنده کار کردم اگر پروسه را A-> b ->C که A و C مربوط به سایت شما و b صفحه ای در سایت بانک می باشد.

شما مبلغ سفارش و شماره سفارش را در صفحه A را در بانک خودتون ذخیره می کنیو بعد برای صفحه b در سایت بانک ارسال می کنی.بانک بعد از پرداخت ، شماره سفارش و نتیجه عملیات را برای سایت شما ارسال می کند.از روی شماره سفارشی که در بانک ذخیره کردی ادامه عملیات خرید رو انجام می دهی.

نه امکان استفاده از Session هست و نه نیازی به آن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خیلی از بچه ها این مشکل رو دارن میتونید یه مثال و sample code برامون بزاری.

منم این مشکل رو نو یکی از کارهام داشتم و یک ماه درگیر چیزی بودم که بانک نمی تونست پاسخگوی من باشه.
    اول از همه شما باید مبلغ واریزی و اطلاعات لازم رو به وب سرویس بانک پاس بدی اگر این مرحله درست انجام شده باشه امکان واریز مبلغ هست و بانک یه شماره تراکنش به شما می ده .
    اگر تا این مرحله کاملا انجام شد حالا باید وب سرویس امکان برگشت به صفحه ی backurl رو داشته باشه تا شما بتونید اطلاعات پرداختی رو ذخیره کنید و در این جا کاملا می تونید از sample code خود بانک برای امتحان سایت استفاده کنید و نیاز به هیچ کد دیگه ای ندارید
    اگر تو این مرحله به مشکل خوردین احتمالا باید پورت outbound روی firewall هاستتون رو باز کنید
    اما اگر این کار رو انجام دادین و به نتیجه نرسید مطمئن باشید که مشکل از پورت های بانک هست که تنظیم نشده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •