نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: یک وب پروکسی ساختم ولی با سایتهایی که جاوا را پشتیبانی میکنند مشکل داره؟

کاربر تازه وارد آواتار prog220
    محل زندگی
    Root

یک وب پروکسی ساختم ولی با سایتهایی که جاوا را پشتیبانی میکنند مشکل داره؟

سلام من یک وب پروکسی ساختم ولی با سایتهایی که جاوا را پشتیبانی میکنند مشکل داره؟
    خواهش میکنم از دوستان که کمکم کنند سایت هایی که باز نمیشه
    Youtube Facebook و...

امیدوارم کمکم کنید

کاربر دائمی آواتار binyaft
    محل زندگی
    سیم مسی

نقل قول: یک وب پروکسی ساختم ولی با سایتهایی که جاوا را پشتیبانی میکنند مشکل داره؟

جاوا با جاوا اسکریپت خیلی فرق داره
    احتمالا اخر فایل جاوا اسکریپت چیزی رو اضافه میکنه ، ادرسی که توسط اون قیلتر شکن تولید شده رو در ادرس بار کپی کنید ببینید که همچنین چیزی هست یا نه
    این قیلتر شکن با ادرس های فارسی هم مشکل داره

کاربر تازه وارد آواتار prog220
    محل زندگی
    Root

نقل قول: یک وب پروکسی ساختم ولی با سایتهایی که جاوا را پشتیبانی میکنند مشکل داره؟

نه دوست عزیز وب پروکسی من با سایتهای فارسی زبان مشکل نداره فقط برای پخش فیلم در یوتیوب و فیس بوک و سایتهایی از این قبیل که از کد های java script استفاده کردند رو باز نمیکنه من فقط یک کد میخوام که بهش اضافه کنم قول میدم یک نسخه اش رو به خودت بدم من هیچ چیزی از جاوا نمیدانم میخواهم اگر سر رشته داری کمکم کنی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار binyaft
    محل زندگی
    سیم مسی

عججججب!!! ، یعنی ادرس های فارسی رو هم باز میکنه؟؟؟
    من گفتم که شما ادرس یک فایل js رو که در سورس صفحه توسط پروکسی تولید شده رو در ادرس باز بزنید ببینید چیزی به اخر و یا اول فایل اضافه شده یا نه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •