نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ميخوام بعد از کيلک کردن submit صفحه رفرش نشه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    يه جايي همين نزديكي ها...

ميخوام بعد از کيلک کردن submit صفحه رفرش نشه

توي صفحه چندتا div دارم و داخل هر div يک button . ابتدا که صفحه لود مي شه div ها رو مخفي کردم
    (;style=display:none)
    وقتي تو احراي برنامه اونها رو visible مي کنم(با script) و بعد button رو کليک مي کنم دوباره همشون مخفي ميشن . اگه کسي کمکم کنه خيلي ازش ممنون مي شم. (خيلي کلافه شدم!!!)

کاربر تازه وارد آواتار hamzeh241
    محل زندگی
    سنندج

نقل قول: ميخوام بعد از کيلک کردن submit صفحه رفرش نشه

با سلام
    برا یاین کار اولین فکری که به ذهن من رسید استفاده از Ajax که با استفاده از updatepanelanimationextender است. کافی فقط یه سرچ ساده بکنی تا کلی مثال پیدا کنی.
    تذکر میدم که برای ریفرش شدن یک قسمت از یک صحفه (نه تمام صحفه) من که راهی به جز استفاده از Ajax ندیدم.

نقل قول: ميخوام بعد از کيلک کردن submit صفحه رفرش نشه

نقل قول نوشته شده توسط HABIB_TANHA مشاهده تاپیک
    توي صفحه چندتا div دارم و داخل هر div يک button . ابتدا که صفحه لود مي شه div ها رو مخفي کردم وقتي تو احراي برنامه اونها رو visible مي کنم(با script) و بعد button رو کليک مي کنم دوباره همشون مخفي ميشن . اگه کسي کمکم کنه خيلي ازش ممنون مي شم. (خيلي کلافه شدم!!!)
    سلام.
    ببینید، وقتی شما کلید مورد نظر رو میزنید، احتمالا درخواست به سرور ارسال میشه، و سرور، اطلاعات جدید رو دوباره به Client ارسال میکنه. در نتیجه تمام تنظیماتی که روی DOM Document انجام داده اید رو از دست خواهید داد (از جمله Visibility ی Element مورد نظرتون رو) مگر اینکه

1. از AJAX استفاده کنید، به این معنی که درخواست مورد نظر رو به سرور ارسال کنید، پاسخ رو دریافت کرده و تغییرات لازم رو روی DOM Document توسط JavaScript (یا Framework های مبتنی بر JavaScript) اعمال کنید.
    2. وضعیت کنترلها رو در Cookie ذخیره کنید، سپس هنگام load شدن DOM Doc، با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در Cookie وضعیت نمایشی صفحه رو مجددا به حالت مورد نظر برگردونید.
    3. اگر از ASP.NET استفاده می کنید، میتونید از Client Callback، UpdatePanel و ... نیز استفاده کنید.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •