نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Update يك فيلددر اكسس از روي يك فيلد در serversql از درون دلفي

Update يك فيلددر اكسس از روي يك فيلد در serversql از درون دلفي

سلام دوستان
    من يك برنامه دارم كه ديتابيس آن اكسس است ميخواهم در برنامه به فيلدcodeاز جدولي بنام mid كه كليد ارتباطي آن rad ميباشدمقادير codeS ازجدول midS بافيلد ارتباطيradS را بااستفاده از Join كردن update نمايم . بدون استفاده از
    ODBC.
    ميتوانيد مرا راهنمايي كنيد

نقل قول: Update يك فيلددر اكسس از روي يك فيلد در serversql از درون دلفي

دوستان اين سوال جواب ندارد يا فكر ميكنيد تكراري است كه كسي جوابي نميدهد؟من چيزي پيدا نكردم.كسي براي سرچ هم كمكي كند ممنون ميشوم

اگه خواسته شما اینه که با یک کد دستور مانند کد دستور هایی که در یک پایگاه داده بین جدول های اون کار انجام میشه این کار رو انجام بدی، تا جایی که می دونم نمیشه .
    یک راه اینه : شما باید داده های اون ستون مورد نظر در جدول پایگاه داده Sql رو با یک کوئری بخونی و با یک حلقه در جدول دیگرت در اکسس ذخیره کنی .

ممنون از توجه تان
    من بااستفاده از ODBC مسير فايل اكسس را تعريف كرده ام وبا استفاده از دستور select ... into كوئري را در فايل اكسس ريختم وعمل update را انجام دادم منتها بايد روي هر سيستمي كه اين برنامه ميخواهد اجرا شود تنظيمات odbc تعريف گردد اگر مبدا فايل در sql server نميبود اين مشكل را نداشتم مثلا از روي Dbf من اينكاررا كرده ام فقط مسير فايل dbf كافي بود ولي در sql server چطور بدون odbc ميتوان مسير داد نميدانم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •