نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ساخت وب سرویس مثل گوگل

ساخت وب سرویس مثل گوگل

سلام دوستان

من یکسری از ابزارهای گوگل رو دیدم مثل Google Map و Google reCAPTCHA وغیره وقتی شما از این ها می خواهید استفاده کنید باید یک سری کد جاوا را در قسمت هدر سایت اضافه کنید بعد به کلاسهای درون این ابزارها درستری پیدا میکنید .حالا سوال من اینه این ابزار ها از طرفی شبیه Web Services می باشد و از طرفی هم نیست جون که بعد از اضافه شدن یک سری object در روی صفحه یا وب سایت اضافه میشه .من میه.استم بدون زبان برنامه نویسی اینها جی هست وجطوری سورس کد در اختیار کاربر قرار نمیگیرد و جطوری باید اینها رو بسازیم

آخرین ویرایش به وسیله NIMA_1981 : یک شنبه 21 آذر 1389 در 11:49 صبح

کاربر دائمی آواتار persian_bigboy
    محل زندگی
    تهران ، شمیران

نقل قول: ساخت وب سرویس مثل گوگل

دوست خوبم سلام .
    والا ساختن وب سرویس زیاد چیزه ساده و پیش پا افتاده ای نیست که بشه به همین راحتی توضیح داد . لطف کن یک سرچی تو اینترنت بزن و کتاب مربوطه رو پیدا کن و بخون . خیلی اینجوری بهتره .

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

نقل قول: ساخت وب سرویس مثل گوگل

سلام:
    در روشی شما دیدید گوگل یک سرویس مثل همین نقشه در اختیار شما میزاره که کل کلاس ها و اشیا اون در یک سرور ذخیره شده (توی عکسی که گزاشتید معلوم هست).
    و این پروژه از نوع وب سرویس هست که البته بسته به زبان برنامه نویسی سایت میتونه پیاده سازیش متفاوت باشه.
    کلا وب سرویس ها به شما یک سری امکانات رو میدن که شما میتونید با ارسال مثل یک پارامتر مقادیری رو دریافت کنید که میتونه هر نوع داده ای باشه.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •