نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: نحوه ی نوشتن برنامه هایی که فقط بر روی سه سیستم نصب می شوند .

کاربر دائمی آواتار milad.biroonvand
    محل زندگی
    تهران

Cool نحوه ی نوشتن برنامه هایی که فقط بر روی سه سیستم نصب می شوند .

سلام

دوستان

چگونه می توان برنامه هایی را نوشت که مانند نرم افزار های جدید تنها بر روی سه سیستم نصب می شوند .

اینو می دونم که با استفاده از جدول هش و کد هار دو سی پی یو و ... اینکار انجام میشه فقط می خواستم ببینم چطور اینکار انجام میشه ؟

می خوام یه طرح خوب اینجا بزاریم .

هر کدوم از دوستان عزیز که نظری داشت ، نظرش رو اینجا بنویسه

کاربر دائمی آواتار omid-vbAuto
    محل زندگی
    ---

نقل قول: نحوه ی نوشتن برنامه هایی که فقط بر روی سه سیستم نصب می شوند .

نقل قول نوشته شده توسط milad.biroonvand مشاهده تاپیک
    سلام

دوستان

چگونه می توان برنامه هایی را نوشت که مانند نرم افزار های جدید تنها بر روی سه سیستم نصب می شوند .

اینو می دونم که با استفاده از جدول هش و کد هار دو سی پی یو و ... اینکار انجام میشه فقط می خواستم ببینم چطور اینکار انجام میشه ؟

می خوام یه طرح خوب اینجا بزاریم .

هر کدوم از دوستان عزیز که نظری داشت ، نظرش رو اینجا بنویسه
    دوست عزیز منظور شما اینه که ما یه برنامه ای بنویسیم که وقتی کاربر اون رو سیستمش نصب کرد دیگه نتونه اونو بکار بر دیگه بده؟ (یعنی کامپیوتر رو شناسائی کنه؟)

اگه اینجوریه پس همه می تونن برنامه شما رو نصب کنن.

کاربر دائمی آواتار Alghoochi
    محل زندگی
    C:\Windows

یه پیشنهاد. برای برنامه کد فعال سازی بساز. وقتی کاربر بخواد برنامه رو فعال کنه یه ویژگی که همیشه ثابته مثل کد پردازنده یا کد مادربورد رو برای سروری توی اینترنت بفرست. نیازی نیست که سه تا کد فعال سازی داشته باشی ولی وقتی کاربر بخواد برنامه رو فعال کنه بهتره شما چک کنید که قبلا برنامه رو فعال کرده یا اینکه اولین باریه که برنامه اجرا میشه. اگه برنامه فعال نشده باشه باید چک کنی که برنامه بیش از سه بار استفاده نشده باشه و ...
    البته کد نویسی و ساخت کد با خودشما.

محل زندگی
    تهران

سلام

با تشکر از جواب هاتون ، نظر امید رو قبول ندارم ، ولی نظر آلقوچی رو قبول دارم تا یه حدودایی اینو می دونم برنامه نویسیشم هم مشکل ندارم فقط چند سوال برام مونده که باهاتون در میان می زارم . یه نظری رو بصورت کامل براتون می نویسم ، امیدوارم که در حل کامل اون کمک کنید .
    در اسرع وقت نظرم رو می زارم و سعی می کنم بصورت عملی تو برنامه نویس بزارم .
    با تشکر

محل زندگی
    تهران

Cool نقل قول: نحوه ی نوشتن برنامه هایی که فقط بر روی سه سیستم نصب می شوند .

سلام

روشی که بنظرم جالب باشه ، اینکه هر موقع که نرم افزار اجرا میشه ، توسط یک متغیر در رجیستری چک بشه که آیا تون متغیر در رجیستری وجود داره یا نه ، اگه وجود داشت ، دیگه فرم درخواست ثبت سریال نیاد وگرنه بیاد .
    حالا برای سریال ، هر موقعکه اون فرم باز شد ، شماره سریال هارد و سی پی یو رو هش می کنیم و نشون می دیم . و اون رو برای ما از طریق اس ام اس یا ایمیل یا از طریق سایت ارسال کنه ما شماره هارد و سی پیوشو ، بعلاوه شماره انحصاری نرم افزار (که من همین سوالمه ، از کجا برای هر نسخه از سی دی تعیین کنیم ) در بانک خودمون ثبت کنیم ، مثلا

اگر شماره انحصاری نرم افزار 1234 باشد و ما بخواهیم تنها بر روی سه هارد نصب شود ، اگر شماره هارد ها به ترتیب H1,H2,H3 باشد . در بان اطلاعاتی ما چنین ثبت می شود .
    شماره انحصاری نرم افزار
    شماره هارد
    شماره سریال داده شده
    1234
    H1
    123457875689
    1234
    H2
    458787878
    1234
    H3
    87878787

پس با توجه به یک کوری در بانک متوجه می شویم که کد 1234 بیش از سه بار توسط هارد های زیر استفاده شده .
    بنظر خودم در هر نرم افزار یک شماره بصورت چاپ شده بگذاریم که همون بشه شماره منحصربفردش .

که فک کنم کار اشتباهی باشه . یا هر نرم افزار رو به 1 صورت بنویسیم که غیر ممکن است
    حالا از بقیه دوستان در مورد شماره انحصاری برای نرم افزار کمک می خواهم که روش های اینکار رو ارائه بدن.

محل زندگی
    تهران

سلام

روشی که بنظرم جالب باشه ، اینکه هر موقع که نرم افزار اجرا میشه ، توسط یک متغیر در رجیستری چک بشه که آیا تون متغیر در رجیستری وجود داره یا نه ، اگه وجود داشت ، دیگه فرم درخواست ثبت سریال نیاد وگرنه بیاد .
    حالا برای سریال ، هر موقعکه اون فرم باز شد ، شماره سریال هارد و سی پی یو رو هش می کنیم و نشون می دیم . و اون رو برای ما از طریق اس ام اس یا ایمیل یا از طریق سایت ارسال کنه ما شماره هارد و سی پیوشو ، بعلاوه شماره انحصاری نرم افزار (که من همین سوالمه ، از کجا برای هر نسخه از سی دی تعیین کنیم ) در بانک خودمون ثبت کنیم ، مثلا

اگر شماره انحصاری نرم افزار 1234 باشد و ما بخواهیم تنها بر روی سه هارد نصب شود ، اگر شماره هارد ها به ترتیب H1,H2,H3 باشد . در بان اطلاعاتی ما چنین ثبت می شود .
    شماره انحصاری نرم افزار
    شماره هارد
    شماره سریال داده شده
    1234
    H1
    123457875689
    1234
    H2
    458787878
    1234
    H3
    87878787

پس با توجه به یک کوری در بانک متوجه می شویم که کد 1234 بیش از سه بار توسط هارد های زیر استفاده شده .
    بنظر خودم در هر نرم افزار یک شماره بصورت چاپ شده بگذاریم که همون بشه شماره منحصربفردش .

که فک کنم کار اشتباهی باشه . یا هر نرم افزار رو به 1 صورت بنویسیم که غیر ممکن است
    حالا از بقیه دوستان در مورد شماره انحصاری برای نرم افزار کمک می خواهم که روش های اینکار رو ارائه بدن.

محل زندگی
    تهران

اینم دانلود کنید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تهران

منتظر نظهاتون هستم

محل زندگی
    تهران

انشا الله که دوستان بتونن در این مسئله منو یاری بدن.

محل زندگی
    تهران

سلام

دوستان من هنوزم منتظر جوابم ، اگه میتونید در این بحث کمکم کنید .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •