نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: رمز مدیر در winxp

رمز مدیر در winxp

من میخواهم کاربرانی تعریف کنم از جنس adminstrator یا با همان قدرت اما این یوزرها کاری به کار رمزهای دیگری نداشته باشن البته یکی از آنها از این قاعده مستثنی باشد آیا به نظر دوستان عزیز این امکان وجود دارد.

ببین دوست عزیز Administrator یعی همکاره مگه میشه یک نفر Admin باشه ولی نتونه Userهای دیگه را reset بکنه و اگر سیستمهای شما تحت Domain باشد هر کاربر روی سیستم خودش Admin کن ولی برای Server یک userعادی است و نمی تواند که کاری یه رمز بقیه userها داشته باشه

Cool

اگر کاربرانی که می‌خواهی اونها رو Admin کنی خیلی حرفه‌ای نیستند من یه راه بلدم که میشه این کار رو کرد ولی هر موقع اون‌ها هم خواستند پسوردشون رو عوض کنند باید بیان پیش شما تا شما براشون پسوردشون رو عوض کنی.

کاربر دائمی آواتار danial82
    محل زندگی
    iran_tehran
    نقل قول نوشته شده توسط mhjb
    اگر کاربرانی که می‌خواهی اونها رو Admin کنی خیلی حرفه‌ای نیستند من یه راه بلدم که میشه این کار رو کرد ولی هر موقع اون‌ها هم خواستند پسوردشون رو عوض کنند باید بیان پیش شما تا شما براشون پسوردشون رو عوض کنی.
    عزیز نگفتی چه جوری؟

اگه منظورت اینه که کاربراتون بتون نرم افزار install و یا uninstall کنن میتونی اونها رو تو group م power user قرار بدی
    منی که نام شراب از کتاب می شستم
    زمانه کاتب دکان می فروشم کرد.

خدمت دوستان باید عرض کنم مطابق گفته آقای سارمی من فعلا تنها راه را قرار دادن کاربر در گروه power users می دانم اما دنبال این هستم که گروهی داشته باشم با قدرت admin اما بدون مجوز تغییر رمز دیگران آیا امکان دارد؟

دوست عزیز چه قدرتی از admin رو میخواهید به یوزر خواص خودتون بدین اگه اینجوری مطرح کنین فکر می کنم بهتر بشه راهنمائی کرد
    منی که نام شراب از کتاب می شستم
    زمانه کاتب دکان می فروشم کرد.

همه قابلیتها بغیر از اجازه تغییر حساب کاربران

سلام

اگر یه مطلبی رو دقت کرده باشید اون هم اینه که شما دارای یک شبکه هستید که در اون Domain تعریف شده. و زمانی از Domain استفاده میشه که امنیت مسله مهم شبکه باشه که در غیر اینصورت شما باید از Workgroup استفاده می کردی. اما اینکه کاربران شبکه برای انجام یکسری از کارها محدودیت دارند برمیگرده به دو مطلب Security و Maintenace که اولی بسیار مهمتر از دومی است. به نظر من، شما باید ببینی که به چی می خوای برسی و با استفاده از امکانات موجود اون قابلیتها رو در اختیار کاربران قرار بدی بدون اینکه کاربر رو حتی PowerUser تعریف کنی.
    تغییر کاربران عادی به Administrator به نظر من کار بسیار خطرناکی است.

خدمت دوست عزیز سلام

من فرض را بر این می گیرم که یک سیستم تک کاربره با سیستم عامل WIN XP دارم سوال اینجاست که آیا من میتوانم گروهی بجز گروههای پیش ساخته ویندوز ایجاد کنم که بغیر از تغییر حساب کاربران بقیه حقوق گروه ADMINISTRATOR را داشته باشد.

کاربر دائمی آواتار ICEMAN
    محل زندگی
    Hyper-V
    Pass مدیر رو میشه از توی Catch به صورت روز نشده خوند به شرط اتصال به شبکه

می شه بیشتر توضیح بدین؟

ICEMAN عزیز اگر امکان دارد در باره مطلب گفته شده توضیح دهید

تاپیک های مشابه

1. چگونه می توان از اسکنر در WINXP استفاده کرد
    نوشته شده توسط مسعود زمانپور در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 28 فروردین 1385, 06:17 صبح
  2. کار با اسکنر در winxp-vb6