نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: معرفی یه نرم افزار

معرفی یه نرم افزار

من میخوام از روی سرور کامپیوترای کلاینت رو به طور کامل بینیم و هر کاری روی اونها انجام بدم لطف کنید بهترین نرم افزاری که میشناسید رو معرفی کنید ترجیحا با لینک
    در ضمن اگه برنامه به صورتی باشه که کامپیوتر هدف قفل نشه و یا به عبارتی اون کامپیوتر اصلا متوجه نشه که دارم روی کامپیوترش کار میکنم خیلی بهتره

قبلا چند بار مطرح شده دوستان هر کردام نرم افزاری را پیشنهاد کرده اند
    اگر جستجو کنید موفق می شوید جواب مناسب را پیدا کنید
    (ولی در کل پیشنهاد بنده استفاده از نرم افزار remote administrator هست اون هم برای نصبش برنامه setup را اجرا نکنید بلکه بصورت دستی فایلها را در مسیر داخلی ویندوز (که باعث ایجاد شک و شبهه نشود) کپی کنید و سپس با استفاده از فراخوانی فایل سرورش با سوئیچ های setup آن را تنظیم و با سوئیچ start آن سرویس را فعال کنید ----> تا به آسانی قابل ردیابی نباشد

rserver /setup
    rserver /start

ممنون ولی با این نرم افزار که گفتید من کامل میتونم desktop اوم کامپیوتر رو به دست بگیرم و کارم رو بکنم

آقای گلاد میشه جواب بدید

بله کامل می تونید desktop سمتclient رو بدست بگیرید علاوه بر اینها می تونین file transfer بکنید و shutdown و log of نیز انجام بدین
    منی که نام شراب از کتاب می شستم
    زمانه کاتب دکان می فروشم کرد.

البته لازم به ذکر است که الزامی هم نیست که از روی سرور این کار را بکنید و توسط هر کدام از کلاینتها که دارای برنامه viewver این برنامه (remote administrator) هست , نیز این امر امکان پذیر هست.
    (البته اگر این برنامه را کامل نصب کنید این برنامه نیز اجرا می شود ولی همانطور که قبلا گفتم اگر دستی نصب بکنید بهتر از حالت نصب نرمال آن هست)
    برنامه بسیار جالبی هست همانطور که دوستمون آقای سرامی هم گفتند دارای قابلیت های بسیار از جمله نمایش desktop در حالت فقط نمایش و یا با قابلیت کنترل (mouse & keyboard) و یا انتقال فایل و ریست کردن و ... دستگاه دیگر هم می شود
    ولی من خودم هم دنبال برنامه دیگری برای این منظور (بدون نصب برنامه بر روی سیستم های دیگر ) بودم ولی جواب درستی نگرفتم یه کد رجیستری یکی از دوستان به نام شیراز ادمین ارائه شده بود ولی درست جواب نمی داد (البته من روی سیستم های مختلف چک کردم جواب نگرفتم ولی شاید مشکل از من بود و....) و در کل نیز با وجود درست کار کردن آن نیز باید یوزر و پسورد سیستم موردنظر را داشته باشی تا توسط این کد رجیستری قابلیت remote desktop ویندوز سیستم موردنظر را فعال کنی و بعد تازه برنامه دلخواهت را روی آن نصب کنی (تازه باید حواست باشه وقتی روی سیستم موردنظر با remote desktop می ری کاربر اون سیستم متوجه میشه و خوب ....)
    برنامه vnc نیز خوبه ولی اون هم نیاز به نصب و ... داره

مشکلی نداره الزامی نیست که حتما نصبش نکنم
    فقط میخوام موقعی که من دارم کار میکنم اون متوجه کار من نشه
    اگه برنامه ای دیگه ای هم هست که باید نصب بشه معرفی کنید
    ممنون

نه برای این برنامه (remote administrator) نیاز به نصب برنامه دیگری نیست
    اون نکته که راجع به نصب گفتم راجع به عدم ردیابی برنامه برای آماتورها بود
    (از این جهت که خوب ممکن است پس از متوجه شدن نصب به uninstall کردن آن اقدام کنند) (نسبت به مشخص نشدن حضور شما بر روی آن سیستم نیز همانطور که قبلا گفتم بله امکانش هست (یعنی اینکه کاربر متوجه نشود) )

به نظر من که Ideal و DameWare NT Utilities از این برنامه remote adminidtrator خیلی بهتره. کلی امکانات بیشتر دارند و اصلا هم احتیاج به نصب بر روی کلاینت ندارند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •