نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: از بین رفتن فوکوس پنجره دوم بعد از باز کردن مودال فرم جدید روی فرم مودال

از بین رفتن فوکوس پنجره دوم بعد از باز کردن مودال فرم جدید روی فرم مودال

با عرض سلام و خسته نباشید
    امروز به یه مشکلی بر خوردم
    به این صورت که از یه فرم یه فرم مودال باز کردم و بعد از داخل فرم مودال جدید یه فرم مودال دیگه
    زمانی که فرم سوم رو بستم فوکوس اومد روی فرم اول !!! که روی اون فرم دوم به صورت مودال باز بود !!! و درواقع دیگه اصلا نمیشد به فرم دوم دسترسی پیدا کرد و فرم اول هم که چون روش یه مودال دیگه باز بود غیر فعال بود !!
    لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور میشه مشکل رو حل کرد .
    با تشکر فراوان .

نقل قول: از بین رفتن فوکوس پنجره دوم بعد از باز کردن مودال فرم جدید روی فرم مودال

با چه نسخه ایی از دلفی؟ یک نمونه برنامه کوچیک اینجا قرار بدید که این مشکل را نمایش بده. من با دلفی 2010 همچین چیزی رو تست کردم، و مشکلی در هنگام بستن فرم Modal آخر، و تغییر خودکار فوکوس بر روی فرم دوم وجود نداشت.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول: از بین رفتن فوکوس پنجره دوم بعد از باز کردن مودال فرم جدید روی فرم مودال

سلام
    ممنون از توجهتون .
    دلفی 2010 --> 14.0.3513.24210
    برنامه ساده که الان مینویسم اون مشکل رو نداره !! برنامه خودم این طور بود که یه دی ال ال رو فراخوانی می کرد که dll پیجره مودال نمایش میداد و بعد اگر فوکوس رو می بردیم روی برنامه دیگه و برمیگشتیم و یا از این پنجره ، پنجره دیگه ای باز میکردیم (color dialog ) فوکوس میرفت روی فرم اول و فرم دوم زیر فرم اول .
    مشکل با استفاده از راه حل اینجا حل شد :
    http://stackoverflow.com/questions/7...-windows-vista
    http://www.experts-exchange.com/Prog..._23358991.html
    بازم ممنونم .

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •