نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آیا پر کردن فرم بانک های مختلف برای طراحی فروشگاه اینترنتی ضروری هست؟

آیا پر کردن فرم بانک های مختلف برای طراحی فروشگاه اینترنتی ضروری هست؟

من می خوام با PHP یه فروشگاه طراحی کنم. توی اینترنت سرچ کردم، ظاهر برای هر بانک باید یه فرم پر کرد و مشخصات کامل خودم و مشخصات وب سایتم رو برای هر کدوم از بانکها ارسال کنم.

تا اینجا مشکل چندانی نیست، مشکل واقعی زمانی شروع می شه که بخوام فروشگاه رو برای یه مشتری طراحی کنم. اون موقع ارسال فرم برای بانکهای مختلف مشکل می شه.

نظر شما در این مورد چیه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سطل قهوه!!!

نقل قول: آیا پر کردن فرم بانک های مختلف برای طراحی فروشگاه اینترنتی ضروری هست؟

شما كه هر روز ميخواي يه سايت طراحي كني!
    وقتي سايت طراحي بشه و پيش نياز هاي پرداخت آنلاين تو سيستم قرار داده بشه
    مشتري فقط دنبال كد فعال سازي براي سيستم ميره
    كه كارهاي بانكي رو خود مشتري باس انجام بده تا بتونه از سيستم آنلاين بانكي استفاده كنه

شما باید برای مشخصات بانک ها یک جدول در دیتابیس در نظر بگیرید که کاربر مشخصاتی رو که از بانک دریافت می کنه داخلش وارد کنه و شما برای اتصال به دروازه های پرداخت اطلاعات رو از اون جدول بخونی

نقل قول نوشته شده توسط UnnamE مشاهده تاپیک
    شما كه هر روز ميخواي يه سايت طراحي كني!
    وقتي سايت طراحي بشه و پيش نياز هاي پرداخت آنلاين تو سيستم قرار داده بشه
    مشتري فقط دنبال كد فعال سازي براي سيستم ميره
    كه كارهاي بانكي رو خود مشتري باس انجام بده تا بتونه از سيستم آنلاين بانكي استفاده كنه
    می شه یه نمونه کد آماده برام ارسال کنید؟

نقل قول نوشته شده توسط Mr.Keramati مشاهده تاپیک
    شما باید برای مشخصات بانک ها یک جدول در دیتابیس در نظر بگیرید که کاربر مشخصاتی رو که از بانک دریافت می کنه داخلش وارد کنه و شما برای اتصال به دروازه های پرداخت اطلاعات رو از اون جدول بخونی
    شما وقتی که یه فروشگاه طراحی می کنید، دقیقا چه فیلدهایی برای مشخصات مورد نیاز ایجاد می کنید. لطفا نام همه فیلدهای جدولتون رو برام ارسال کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •