نمایش نتایج 1 تا 26 از 26

نام تاپیک: سرعت فوق العاده پایین محیط ویژوال استودیو 2010

سرعت فوق العاده پایین محیط ویژوال استودیو 2010

سلام دوستان
    کسی را ه حلی برای افزایش سرعت در کار با ویژوال استودیو 2010 داره ؟
    من تو سایت های خارجی هم زیاد در این مورد جستجو کردم،افراد زیادی مثل من همین مشکلو دارن که ترجیح میدن(به خاطر سرعت پایین 2010) از نسخه 2008 به جای 2010 استفاده کنن

لطفا راهنماییم کنید

متشکرم

نقل قول: سرعت فوق العاده پایین محیط ویژوال استودیو 2010

منظورت چیه از سرعت "کار" ؟
    سرعت کامپایل یا سرعت لود سلوشنها یا سرعت ادیتور ؟

قبلا در پستی گفتم که سرعت کامپایلش پایین تر بود برای پروژه هایی که من امتحان کردم. سرعت کامپایل برای خودم خیلی مهمه . حدودا 45 دقیقه از وقت روزانه ام رو فقط همین کامپایل شدن هدر میده
    برای سرعت ادیتور با غیر فعال کردن یک سری آپشن ها میشود سرعت رو بهبود بخشید.

متشکرم دوست من

مشکل من بیشتر با محیط و ادیتور وِیژوال استودیو بود البته کامپایلشم خیلی کنده

تقریبا تمام کتاب ها و سایت های مرتبط با محیط ویژوال استودیو 2010 رو زیر و رو کردم

با تنظیمات میشه کمی سرعتش رو ارتقا داد اما بازم قابل قبول نیست

من برای حل این مشکل یه سیستم جدید جمع کردم

از وقتی که برام گذاشتی ممنونم

کاربر دائمی آواتار senaps
    محل زندگی
    خونمون!

سلام....
    ببخشید،در این مورد راه حل چیه؟!
    من رو خیلی اذار میده این سرعت پایینش....مخصوصا که چون فعلا چیز زیادی بلد نیستم ولی میرم سراغ پروژه های گنده که بتونم یه ارتباط بهتری بین شارپ و ++ پیدا کنم و سریعتر به حد خودم توی سی پلاس برسم،نیلاز دارم که مدام پروژه های مختلف،رو باز و بسته کنم و این همش تو حال گیر کردنه!!
    اصلا،به نظرتون ادامه بدم با این 2010 یا اینکه برگردم سراغ 2010؟!
    هر چی سورس میگیرم از اینترنت،باید اپگرید کنم!!که فک کنم برخی کد ها رو خراب میکنه....

ببخشید،در این مورد راه حل چیه؟!
    سخت افزارتون رو ارتقا بدید.

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

سلام من این مشکل رو با 2008 هم دارم.

- سی پی یو = تک هسته ای
    - رم = 2 گیگ
    - گرافیک = 1 گیگ

یه چند تا راهکار برای افزایش سرعت عنوان کنید ، ممنون میشم

کاربر جدید آواتار SalmanAdl
    محل زندگی
    گلستان

دوستان فکر میکنین vs2010 را از کجا تهیه کنم بهتره؟
    منظورم ماله کدام شرکت ها بدرد بخوره

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط SalmanAdl مشاهده تاپیک
    دوستان فکر میکنین vs2010 را از کجا تهیه کنم بهتره؟
    منظورم ماله کدام شرکت ها بدرد بخوره

متوجه منظورت نشدم یعنی چی از کدوم شرکت‌ها ؟
    اگر منظورتون افرادی هست که برای خودشون کپی فروشی می‌کنن که تفاوت زیادی نداره و دقت کن بهشون بگی که دست نبرده باشن توش برای مثال بعضی از این‌ها که فکر می‌کنن خیلی باسوادن میان اسم شرکت خودشون رو با استفاده از یکی این برنامه‌ها موجود توی چندتا منو یا پنجره مشخصات این نرم‌افزار اضافه می‌کنن اگر این مورد رو دیدی که اصلن نخر چون معنی نداره یه همچین کاری.
    ولی اگر خواستی خرید کنی همین فروشگاه سایت برنامه نویس با اکثر کامپوننت‌ها فکر کنم داشته باشه از مدیران بخش مربوطه هم بپرسی بهترین پاسخ رو بهت میدن.

ولی اگر با همه قسمت‌ها کار نداری و فقط قصدت هست که برنامه نویسی رو توی این محیط یاد بگیری بهتر هست که نسخه رایگان که روی وب سایت مایکروسافت هست « همون اکسپرس‌ها » رو دانلود کنی و استفاده کنی که هم حجم کمتری داره و هم خود شرکت سازنده در اختیارت قرار میده./

نقل قول نوشته شده توسط M.T.P مشاهده تاپیک
    سلام من این مشکل رو با 2008 هم دارم.

- سی پی یو = تک هسته ای
    - رم = 2 گیگ
    - گرافیک = 1 گیگ

یه چند تا راهکار برای افزایش سرعت عنوان کنید ، ممنون میشم
    سخت افزارت پایینه .

سخت افزار جدید من اینه و سرعتش نسبت به لپ تاپ قبلیم به طرز محسوسی پیشرفت کرده:
    سی پیو: دو هسته ای i7
    سیستم عامل: ۶۴ بیتی
    رم: ۴ گیگ
    هارد : این خییییلی تاثیر داره: Solid State Drive

اکثر مواردی که لازم داشتم در ۲۰۰۸ داشته باشم و Resharper بهم میداد رو بدون نیاز به اون در 2010 دارم . ریشارپر رو که حذف کردم سرعتش بیشتر هم شد.

کاربر تازه وارد آواتار dorche
    محل زندگی
    اصفهان - درچه

میشه مشخصات اسمی هاردتون که خریدید رو بدید و بگید در عمل کارکردش به چه صورت بوده؟
    آیا از مدل PCI می باشد یا با SATA متصل کردید؟

نقل قول نوشته شده توسط dorche مشاهده تاپیک
    میشه مشخصات اسمی هاردتون که خریدید رو بدید و بگید در عمل کارکردش به چه صورت بوده؟
    آیا از مدل PCI می باشد یا با SATA متصل کردید؟
    با منی؟

جیو وصل کردم؟ کلا یک هارد دارد اون هم SSD

جزییاتش رو هم دقت نکردم. لپ تاپ رو شرکت داده . خودم نخریدم

بابا این سخت افزارت منو کشته.
    کیبورد فضایی. ماوس داره که تمام گربه های عالم دنبالشن.

راستی ویژوال استودیو 2010 واقعا کنده. اصلا باز میکنی اون پایین در کازیه میاد که تو رو خدا کمک کنید سرعتش رو زیاد کنیم (Help to improve visual studis performance یا یه همچین چیزی خلاصه).
    من نمیدونم چرا اینقدر کنده. گفتم احتمالا یه ربطی به خود دات نت داره. نکنه یه بخشهایی از خود ویژوال استودیو 2010 رو با دات نت نوشتن؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    رامسر

سلام
    من به نظرم کند نمی آد!
    تو شرکت رو سیستم با رم 2 و سی پی یو تک هست ای 2 و ویندوز ایکس پی، بد نیست سرعتش

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط Hooman.Prog مشاهده تاپیک
    بابا این سخت افزارت منو کشته.
    کیبورد فضایی. ماوس داره که تمام گربه های عالم دنبالشن.

راستی ویژوال استودیو 2010 واقعا کنده. اصلا باز میکنی اون پایین در کازیه میاد که تو رو خدا کمک کنید سرعتش رو زیاد کنیم (Help to improve visual studis performance یا یه همچین چیزی خلاصه).
    من نمیدونم چرا اینقدر کنده. گفتم احتمالا یه ربطی به خود دات نت داره. نکنه یه بخشهایی از خود ویژوال استودیو 2010 رو با دات نت نوشتن؟
    کلن خوبی شما ؟؟

نقل قول نوشته شده توسط mehran_sh_t مشاهده تاپیک
    سلام
    من به نظرم کند نمی آد!
    تو شرکت رو سیستم با رم 2 و سی پی یو تک هست ای 2 و ویندوز ایکس پی، بد نیست سرعتش
    برای نمونه توی شرکت یه سیستم داریم با ویندوز 7 رم 767 و cpu celeron 2.27 دیگه فکر کنم کمتر از این مسخره باشه ولی به خوبی کار می‌کنه و البته برای برنامه‌های بزرگ استفاده نمی‌شه محض احتیاط هست./

کاربر دائمی آواتار senaps
    محل زندگی
    خونمون!

برای نمونه توی شرکت یه سیستم داریم با ویندوز 7 رم 767 و cpu celeron 2.27 دیگه فکر کنم کمتر از این مسخره باشه ولی به خوبی کار می‌کنه و البته برای برنامه‌های بزرگ استفاده نمی‌شه محض احتیاط هست./
    سیستم من،ای ام دی فینام 3 هسته ای 3 گیگاهرتزی+2 گیگ رم 1333 و هارد 500 هستش.....
    ولی خیلی کند تراز اون چیزیه که باید باشه!(ویندوزم یه خورده مشکل داره و برنامه های دیگه یه خورده گیر دارن،ولی این دیگه خیلی وضعش خرابه!)

حالا باید لپ تاپ جدیدم برسه با سخت افزار اینی که بارنی که گفته،ببینم چی میشه

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط senaps مشاهده تاپیک
    سیستم من،ای ام دی فینام 3 هسته ای 3 گیگاهرتزی+2 گیگ رم 1333 و هارد 500 هستش.....
    ولی خیلی کند تراز اون چیزیه که باید باشه!(ویندوزم یه خورده مشکل داره و برنامه های دیگه یه خورده گیر دارن،ولی این دیگه خیلی وضعش خرابه!)

حالا باید لپ تاپ جدیدم برسه با سخت افزار اینی که بارنی که گفته،ببینم چی میشه
    به احتمال زیاد مشکل از ویندوزتون هست، من تا جایی که تجربه دارم هیچ شرکتی برای چند درصد سرعت بیشتر « منظورم حرف شماست که گفتین کندتر از اون چیزی که باید باشه نیست » حاضر نیست این هزینه رو انجام بده؛ اگر منظورتون کامپیوتر شخصی خودتون نباشه البته. در ضمن اگر یه ویندوز جدید نصب کنید یا امیج پارتیشن رو دوباره برگردونید به احتمال زیاد مشکل شما حل خواهد شد./

VS2010 بر پایه WPF ساخته شده. WPF توانایی بسیار خوبی در استفاده از سخت افزار گرافیک دارد (کارت گرافیک) اگر شما پردازنده ضعیفی هم داشته باشید اما دارای کارت گرافیک قوی باشید حتی گاهی اوقات سرعت و کارایی VS2010 بالاتر از 2008 خواهد بود. البته توجه شود که کارت گرافیک قوی برابر با RAM زیاد آن نیست (که معمولاً هم Share هستند)! بلکه سرعت پردازشگر گرافیک هم مهم است. در واقع بر خلاف نرم‌افزارهای قدیمی مثل VS2008 که فقط از CPU برای محاسبات استفاده می‌کردند. VS2010 (برای رندر کردن UI) به طور کامل از GPU استفاده می‌کند. از نصب آخرین و بروزترین درایور گرافیک نیز باید مطمئن شوید.

البته بقیه موارد مانند Hard و RAM نیز تاثیر خود را خواهند داشت. مخصوصاً Hard!

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

من یک ویندوز در ماشین مجازی رو تنها اختصاص دادم به VS 2010 و از سرعتم راضیم. Hypervisor VirtualBox Proprietary Host OS Debian stable Guest OS Windows Seven SP1 Host CPU Core i5 Quad Core Guest CPU 4 Cores Host Memory 4 GB DDR3 => Guest Memory 2GB Host Graphics nVidia 310M Proprietary driver Guest Graphics 256 MB کامپایل کامل پروژه بزرگ هم تقریباً ۲ دقیقه طول میکشه که در روز میشه همون ۴۵ دقیقه ای که JaguarXF گفتن. این اصل رو فراموش نکنید که برنامه نویسان ویندوز فکر میکنند که سیستم عامل برای خودشونه و هرچقدر که بخوان میتونن از منابعش استفاده کنن.این شامل VS هم میشه.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

مدیران نمیخوانن CrLf Cr Lf \n \r \nr \rn لینوکس رو درست کنند؟

visual studio را با wpf نوشتن؟؟؟؟
    يكم اطلاعاتتون بياريد بالا!!!!

Visual Studio 2010 IDE has been redesigned which, according to Microsoft, clears the UI organization and "reduces clutter and complexity."[90] The new IDE better supports multiple document windows and floating tool windows,[90] while offering better multi-monitor support. The IDE shell has been rewritten using the Windows Presentation Foundation (WPF),[91] whereas the internals have been redesigned using Managed Extensibility Framework (MEF) that offers more extensibility points than previous versions of the IDE that enabled add-ins to modify the behavior of the IDE.[92]

طراحي design فقط در wpf صورت گرفته است!!!!

یک کاری هم میتونید بکنید: با دستور editbin و سوییچ largeaddressaware ویزوال استودیو رو هک کنید که بتونه بیشتر از ۲ گیگا بایت هم به خودش اختصاص بده. مثلا من خیلی سایز سلوشن با مثلا ده تا پروزه داخلش نزدیک سه گیگ میشه . میونه خیلی مفید باشه.

نقل قول نوشته شده توسط JaguarXF مشاهده تاپیک
    یک کاری هم میتونید بکنید: با دستور editbin و سوییچ largeaddressaware ویزوال استودیو رو هک کنید که بتونه بیشتر از ۲ گیگا بایت هم به خودش اختصاص بده. مثلا من خیلی سایز سلوشن با مثلا ده تا پروزه داخلش نزدیک سه گیگ میشه . میونه خیلی مفید باشه.
    سلام
    اگه میشه تصویری بگو. (زیر دیپلم)
    ممنون.

راستش من وقتی با ویندوز 64 بیت کار میکنم ویژوال استودیو، خیلی کندتر از زمانیه که با ویندوز 32 بیتی باهاش کار میکنم. مشخصات سخت افزاری سیستمم معمولیه (cpu دوهسته، رم 4، هارد 500، درایو C، صد گیگ، ویندوز هم که 7). البته یکی از دوستانم، انیمیشن های ویندوز رو غیر فعال کرده و از نرم افزارهایی مثل Rambooster برای بهینه سازی رم استفاده کرد که یه مدتی سرعت بالا اومد ولی.... یاور ویندوز، استاد شد!

سلام
    اگه میشه تصویری بگو. (زیر دیپلم)
    ممنون.
    از داخل خود کامنت پرامپت ویزوال استودیو و نه ویندوز این دستور رو اجرا کنید

editbin /LARGEADDRESSAWARE devenv.exe

سپس سیستم رو ریستارت کنید.

منبع : وبسایت یکی از اعضای تیم Version One
    http://stevenharman.net/blog/archive...of-memory.aspx

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز و تهران

دوست عزیز من با یه لب تاپ معمولی دارم رو پروژه ای که بیش از 60 هزار خط برنامه هست کار میکنم ولی این مشکل را ندارم تعجب میکنم میگید سرعتش پائینه
    سیستم من :
    سی پی یو دو هسته ای گرافیک 256 معمولی رم 4 هستش
    بررسی کن بیهوده پول خرج نکن دوست عزیز

منتظر تایید آدرس ایمیل

ببینید دوستان من هم با همچین مشکلی روبه رو بودم
    البته هنوز هم به طور 100% برطرف نشده
    اولاً که CPU تک هسته ای به هیچ وجه جواب گوی برنامه Microsoft Visual Studio 2010 نیست(البته با ثابت در نظر گرفتن Ram)
    بعد از اینکه این مشکل برای من پیش اومد ابتدا CPU سیستم رو کلاک کردم. بهتر شد ولی باز هم جواب گو نبود
    به هر حال مجبور به تعویض CPU شدم در حال حاظر بد نیست ولی اون جور که باید باشه هم نیست
    در کل 2 مجموعه از نرم افزار های مایکروسافت به سیستم با کارایی بالا نیاز داره یکی Microsoft SQL Server و Microsoft Visual Studio
    البته این نکته شاید جالب باشه که از RAM بیشتر از 4 گیگ نمی تونید روی ویندوز 32 بیتی بهره مند بشید(فقط 4 گیگش رو میشناسه).
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadriano : دوشنبه 20 شهریور 1391 در 12:24 عصر دلیل: 64 بیتی

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •