نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ارتباط با دیتابیس هایی که کاراکترهایی خاص در نام خود دارند مانند products-new-price در C#‎‎

ارتباط با دیتابیس هایی که کاراکترهایی خاص در نام خود دارند مانند products-new-price در C#‎‎

سلام من دیتا بیسی با نام products-new-price که روی سرور قرار گرفته هنگامی که می خواهم کانکشن رو open() کنم با خطای زیر مواجه می شم

You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-new-price' at line 1

چطور می تونم به این دیتابیس کانکت شم. روشهای زیر رو هم امتحان کردم جواب نداد

1-

"Server=192.168.200.12; UserId=root; Password=;Database=products-new-price "@
    "Server=192.168.200.12; UserId=root; Password=;Database='products-new-price' "@
    "Server=192.168.200.12; UserId=root; Password=;Database=""products-new-price"" "@

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان

Smile نقل قول: ارتباط با دیتا بیس هایی که کاراکترهایی خاص در نام خود دارند مانند products-new-price در C#‎‎

با سلام
    نام کلیه اشیاء دیتابیس رو در بین دو علامت [ ] قرار بده تا بتونی از کاراکترهایی مثل فاصله خالی و خط تیره و ... استفاده کنی
    در این صوت حتی میتونی اشیائی با نام فارسی هم داشته باشی

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 15 آذر 1393, 10:05 صبح
  2. راهنمایی در باره ی دیتا بیس
    نوشته شده توسط bitroo در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 06 تیر 1392, 12:19 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 07 دی 1389, 16:25 عصر
  4. سوال: راهنمایی برای ساختن فیلدهای یک فرم در دیتا بیس
    نوشته شده توسط reyhaneh-sh در بخش C#‎‎