نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ذخیره اطلاعات کارمندان شیفتی در پایگاه داده

کاربر تازه وارد آواتار Ishtar_4552
    محل زندگی
    اصفهان

ذخیره اطلاعات کارمندان شیفتی در پایگاه داده

با سلام به همه دوستان،من اگه بخوام شیفت های کاری یکسری از کارکنان را ماهیانه وارد کنم (شب،صبح،عصر،صبح وشب،صبح وعصر و..)و براساس شیفت هریک از کارکنان یکسری عملیات را انجام دهم جدول مربوط به آن را چطور باید طراحی کنم که بهینه باشه ،با توجه به اینکه باید بتوانم اطلاعات مربوط به یک ماه را قبلا وارد کرده و در طول ماه از آن اطلاعات استفاده کنم.(نظر خودم اینه که یک جدول با 30 فیلد طراحی کنم که هرکدوم یکی از روزهای ماه هست به همراه id اون کارمند وهرروز با توجه به تاریخ اون روز و اینکه چندمین روز ماه هست از همان فیلد استفاده کنم و لازمه اون اینه که فیلدی که بعد از دستور select میاد متغیر باشه و به روز بستگی داشته باشه ) آیا کسی نظر بهتری داره،اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.
    مثال: صبح(0)،شب(1)،عصر(2)
    کارمند 1: 0و1و1و1و1و1و0و0و1و0و1و1و0و0و0و1و0 1و0و1و0و0و0و0

نقل قول: ذخیره اطلاعات کارمندان شیفتی در پایگاه داده

سلام،
    شما باید یه جدول درست کنی به نام کارمندان که اطلاعات کارمندان رو نگهداری کنه. یه جدول دیگه باید درستی کنی که ساعت حضور اونها رو ثبت کنه. (رابطه یک به چند)
    حالا می خوایم ساعات حضور کارمند رو استخراج و حقوق اون روز خاص رو حساب کنیم.
    برای هر روز خاص باید ساعات حضور رو استخراج کنی و برای هر بازه یک ضریب در نظر بگیری مثلاً 7 تا 16 ضریب 1 و 16 تا 19 ضریب 1.5 و 19 تا 24 ضریب 2.

محل زندگی
    اصفهان

من می خوام توی برنامم شیفت کارمند رو با ارسال یک اس ام اس به اون یادآوری کنم یعنی اگه شیفت شبه ساعت 9 یک پیام به اون ارسال کنم،و اطلاعات یک ماه اون رو داشته باشم که براساس تاریخ و ساعت و شیفت عملیات لازم رو انجام بدم.

کاربر دائمی آواتار stabesh
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    شما حتما یک جدول دارید که قراردادهای کارمندان توشه توی قرارداد هم شیفت ذکر میشه از اونجا باید پیداش کنید
    فکر کنم من که برنامم همین طوریه

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط stabesh مشاهده تاپیک
    سلام
    شما حتما یک جدول دارید که قراردادهای کارمندان توشه توی قرارداد هم شیفت ذکر میشه از اونجا باید پیداش کنید
    فکر کنم من که برنامم همین طوریه
    شیفت کارمندان ی چیز ثابت نیست، ماه به ماه در حال تغییره و باید هرماه ثبت بشه .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •