نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ASP.net MVC 2 چه فرقی داره؟

ASP.net MVC 2 چه فرقی داره؟

با سلام

دوستان من برنامه نویس تحت ویندوزم و تازه میخوام برنامه نویسی وب کار کنم پس اگه سوالاتم کمی مبتدیانه بود از همین الان ببخشید.

وقتی new project میزنم توی قسمت web بغیر از ASP.net web application گزینه های دیگه ای مثل
    ASP.net MVC 2 , ASP.net dynamic data....,ASp.net ajax ...., ASP.net server control و اینا هست

میخواستم بدونم هرکدوم برای چه کاری هست و نمیشه مثلا از همه امکانات یکجا استفاده کرد؟

با تشکر

نقل قول: ASP.net MVC 2 چه فرقی داره؟

سلام
    دوست عزیز ابتدا کارتون رو با asp.net Empty web application شروع کنید. انشالله به مرور با بقیه هم آشنا می شوید

کاربر دائمی آواتار actros
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ASP.net MVC 2 چه فرقی داره؟

نقل قول نوشته شده توسط hamidhws مشاهده تاپیک
    با سلام

دوستان من برنامه نویس تحت ویندوزم و تازه میخوام برنامه نویسی وب کار کنم پس اگه سوالاتم کمی مبتدیانه بود از همین الان ببخشید.

وقتی new project میزنم توی قسمت web بغیر از ASP.net web application گزینه های دیگه ای مثل
    ASP.net MVC 2 , ASP.net dynamic data....,ASp.net ajax ...., ASP.net server control و اینا هست
    میخواستم بدونم هرکدوم برای چه کاری هست و نمیشه مثلا از همه امکانات یکجا استفاده کرد؟
    با تشکر
    به نظر من اصلا طرف وب فرم نرو. از همون اول MVC شروع کن.یکی از دوستام هم مثل شما میخاست وب رو شروع کنه بهش همین پیشنهاد رو دادم.الان MVC 3 اومده که کارها رو خیلی راحتتر کرده.میتونی از سایت مایکروسافت دانلودش کنی.asp.net/mvc

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •