نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: مشکل با نصب RAD Studio XE

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

مشکل با نصب RAD Studio XE

سلام دوستان

قبل از ایجاد تاپیک جستجو زدم اما به نتیجه نرسیدم.

دوستان Iso دلفی XE را از این آدرس دانلود کردم و هنگام نصب ابتدا Microsoft J# Runtime 2 را خواست که نصب کردم بعد این مشکل اصلاح شد اما در مرحله Install فایل ها حالا به این مشکل برخورد کردم و نمی دونم چی رو می خواد دانلود کنه ؟

تصویر مرحله نصب رو قرار دادم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: مشکل با نصب RAD Studio XE

اگر همه پیش نیازهایش در سیستم شما نصب نباشند، سعی میکنه آنها را از اینترنت دانلود کنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    اگر همه پیش نیازهایش در سیستم شما نصب نباشند، سعی میکنه آنها را از اینترنت دانلود کنه.
    آقای کشاورز این پیشنیازها چیست ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

آقای کشاورز لیست پیش نیازها را یافتم باز نصب میکنم تا ببینم چی مشیه

Prerequisites: The product requires a number of prerequisites that are automatically installed on your system during the install process if they are not already present. Also, if you do not have the Microsoft .NET Framework on your system, Microsoft .NET Framework 3.5 will be installed with the product.

Prerequisites include the Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 Redistributable Package, Microsoft Visual J# version 2.0 Redistributable Package, Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.8, Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0, and the Language Pack for MS .NET Framework 2.0
    .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

آقا مجددا همون پیغام ظاهر میشه تمام پیش نیازها هم نصب شده اند نمیدونم دیگه چی رو میخواهد ؟
    این طور که تو تصویر پست اول گذاشتم یک فایل English.7zip هست که باید دانلود بشه ، والا این که دیگه نسخه کامل بود دانلود کردم ، این بازی هایی که درمیاره دیگه چیه؟

من همچین مشکلی باهاش نداشتم. خب شما اجازه بدید اون فایل رو دانلود کنه، ببینید بعد از اون هم باز مشکلی ایجاد میشه؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    من همچین مشکلی باهاش نداشتم. خب شما اجازه بدید اون فایل رو دانلود کنه، ببینید بعد از اون هم باز مشکلی ایجاد میشه؟
    آخه مشکل اینجاست که چیزی دانلود نمیکنه و هرچی OK را کلیک میکنم مجددا پنجره مربوطه باز میشه.(حتی از و@@#پ@@#ن هم به دلیل محدودیت IP ایران برای محکم کاری استفاده کردم )

فکر کنم این بیمزه بازی را خود Embarcadero در آورده تا حال اونهایی که مثل من میخوان از دلفی کرک شده استفاده کنه بگیره!!!

آقای کشاورز شما هم از سایت Embarcadero فایل iso را دانلود کرده اید؟

فکر کنم این بیمزه بازی را خود Embarcadero در آورده تا حال اونهایی که مثل من میخوان از دلفی کرک شده استفاده کنه بگیره!!!
    شما که هنوز کرک نکردید، تا Embarcadero بخواد حال شما رو بگیره. فعلا دارید یک نسخه Trial رو نصب می کنید.

آقای کشاورز شما هم از سایت Embarcadero فایل iso را دانلود کرده اید؟
    بله.

بهتره نسخه Lite اش رو گیر بیارید و نصب کنید ، کمبود عمده اش نبود Help هست ، وگرنه کمبود دیگه ای حس نمی کنید ، بدون نیاز به هیچ دردسری قابل استفاده هست ، حجمش هم خیلی کمتره و به راحتی می تونید توی اینترنت پیداش کنید ، موفق باشید ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط Mahmood_N مشاهده تاپیک
    بهتره نسخه Lite اش رو گیر بیارید و نصب کنید ، کمبود عمده اش نبود Help هست ، وگرنه کمبود دیگه ای حس نمی کنید ، بدون نیاز به هیچ دردسری قابل استفاده هست ، حجمش هم خیلی کمتره و به راحتی می تونید توی اینترنت پیداش کنید ، موفق باشید ...
    مشکل اینجاست که یک شب سیستمم روشن بود و در حال دانلود Iso مربوطه بوده و حالا...

آقای کشاورز میشه لینک Iso را قرار بدهید.تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله AliReza Vafakhah : سه شنبه 28 دی 1389 در 20:57 عصر دلیل: لینک iso

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

سلام

آیا Microsoft Visual J# 2.0 Redistributable روی سیستمتون نصبه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط hp1361 مشاهده تاپیک
    سلام

آیا Microsoft Visual J# 2.0 Redistributable روی سیستمتون نصبه؟
    بله دوست عزیز نصبه (آرشیوش با حجم حدود 4 مگابایت بود که نصب کردم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

دوستان متوجه شدم که چی شده Iso دانلود شده ، خراب دانلود شده بود و البته من هم از دلفی Lite که دوستمون آقای مهری فرمودند دانلود کردم و استفاده میکنم.
    آخرین ویرایش به وسیله AliReza Vafakhah : چهارشنبه 29 دی 1389 در 23:24 عصر دلیل: نحوه جمله بندی

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •