نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: پیدا کردن کامپیوتری که ای پی استاتیک نداره

پیدا کردن کامپیوتری که ای پی استاتیک نداره

سلام دوستان. اول عذر خواهی کنم به دو دلیل: 1- نمیدونم عنوان مناسبی برای تاپیکم انتخاب کردم یانه؛ 2- من دانشم در شبکه زیر خط فقر قرار داره و ممکنه سوال زیاد بپرسم تا به جوابم برسم. اگه لطف کنید و منو راهنمایی بفرمایید صمیمانه سپاسگزار خواهم بود
    من یه برنامه چت تحت سوکت نوشتم، نمیخوام هم تحت وبش کنم، چون کاربری خاصی داره و نمیشه تحت وب باشه؛ شامل چت سرور و چت کلاینت.
    رو لوکال و شبکه داخلی که مشکلی نیست. سرور ران میشه و آدرسشو هم دارم بقیه کلاینت ها وصل میشن بهش. اما برای این که بشه از طریق اینترنت هم باهاش کار کرد نمیدونم باید چه کار کنم. یعنی میخوام سرورم که ران شد، از بیرون و از طریق اینترنت کلاینت ها بتونن بهش وصل بشن. اما ای پی استاتیک ندارم (از خدمات شاتل دارم استفاده میکنم) و از دوستان که پرسیدم گفتن بدون ای پی استاتیک نمیشه.
    میخواستم بدونم اصلا همچین کاری ممکن هست یا نه - اگه نیست مجبورم تغییرش بدم به وب و رو یه سرور وب نصبش کنم - و اگه ممکن هست، به چه طریقی.
    پیشاپیش از همه دوستان ممنونم. (اصلا نمیدونم تونستم سوالم رو درست بپرسم یا نه، شما رو خدا ببخشید به بزرگیتون)

کاربر دائمی آواتار razeghi_loved
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پیدا کردن کامپیوتری که ای پی استاتیک نداره

دو تا راه حل داری شما یا روی سرورتان یک برنامه شبیه ساز نصب کنید VM بعد داخل اون یه ویندوز سرور نصب کنید برنامه رو روی اون نصب کنید و به اتصال شبکه ای پی استاتیک که از شاتل می تونی ماهی فکر کنم 6-10 تومان هست بخری . همین
    البته می تونی روی سرور خود هم این کار رو انجام بدی اما اگر اینکار رو بکنی از نظر امینیتی خیلی بهتر هست
    یا اینکه یه دون VPS یعنی سرور مجازی بگیری قیمت های خوبی هم دارند از 20 تومان شروع می شه به بالا
    به شما یه سرور می دهند که تو اینترنت هم می تونند اون رو ببینند و می تونی برنامه رو روی اون استفاده کنی این طوری خیلی بهتر هست اکثرا دارند روی به مجازی سازی می روند

کاربر دائمی آواتار mhsaleh
    محل زندگی
    Tehran

شما می توانید از Dynamic DNS استفاده نمایید. تنظیمات مربوطه را می توانید در مودم(روتر) ADSL خوب ببینید.
    با استفاده از Dynamic DNS شما یک اسم در اختیار خواهید داشت که به آدرس IP مودم شما اشاره دارد بعد از آن شما می توانید پورت های مورد نیاز خود را به سمت IP داخلی سرور Forward نمایید این تنظیم نیز در مودم شما موجود می باشد.

سلام دوست عزیز. ممنونم. من Dynamic DNS رو توی مودم فعال کردم و My Host Name رو برابر مثلا JavadAmiry.dyndns.info قرار دادم و آدرس ایمیل رو هم وارد کردم. یوزر و پسوورد میخواست که همون یوزر و پس اکانت ADSlم رو دادم. یه گزینه دیگه داره Wildcard support که روی No بود و من دستش نزدم. این رو هم داره که قابل تغییر نیست: Service Provider : www.dyndns.org تا اینجا رو رفتم. اما اگه ممکنه بقیه اش رو هم یه مقدار راهنمایی بفرمایید. (زیر خط فقر در شبکه قرار دارم، برای همین انقدر سوال میپرسم؛ شرمنده)
    آخرین ویرایش به وسیله Javad_Darvish_Amiry : جمعه 01 بهمن 1389 در 16:16 عصر

کاربر دائمی آواتار razeghi_loved
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز این کار شما یه مشکلی داره که اگر سایت مذکور از کار بی افته هیچ کسی به شما دسترسی نخواهد داشت یادتان باشد برای شما باید یک چیز مورد بررسی قرار گیرد
    اون هم اهمیت در دسترسی بودن برنامه
    اگر بی اهمیت هست که راه دوستمان
    اگر اهمیت دارد یکی از اون دو راهی که گفتم

سلام به دوستان. ممنون از راهنماییتون. نه بزرگوار، خیلی اهمیت نداره چون برای استفاده شخصی و بیشتر امتحان هست. از طرفی در مورد آی پی فرمودید، که بنده نمیخوام هزینه ای بکنم، و دنبال یه راهی برای ای پی داینامیک میگشتم که دوستمون فرمود. ولی هنوز نفهمیدم با پورت ها باید چکار کنم. لطف میفرمایید اگه هدایتم کنید. سپاس از همتون.

================================================== =======================================

سلام دوباره به دوستان عزیز. به جای ارسال پست جدید، همین پست رو ویرایش کردم. دوستان یه راهنمایی نمی فرمایید؟ کارم خیلی گیره. داینامیگ دی ان اس رو درست کردم و از نت، کامپیوترم قابل شناسایی شده؛ اما وارد کنترل پنل مودمم میشه. چطوری پورت ها رو باید بایند کنم؟ ممنون همتون هستم. یا علی.
    آخرین ویرایش به وسیله Javad_Darvish_Amiry : جمعه 01 بهمن 1389 در 16:15 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •