نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: 'گزارش گیری توسط یک Combo box

Post 'گزارش گیری توسط یک Combo box

سلام دوستان من می خوام توسط یک کمبو باکس که لینک شده به نام مشتری گزارش گیری کنم لطفا راهنمایی کنید.دقیق بگم نمی خوام پنجره شرط خود اکسس ظاهر بشه می خوام خودم از کمبو باکس نام را انتخاب کنم و بعد بازدن بر روی باتن از اون مشتری به من یک گزارش بده.ممنونم اگه بتونید راهنماییم کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: 'گزارش گیری توسط یک Combo box

با سلام
    1- خيلي در اين مورد تاپيك ايجاد شده است . جستجو كنيد به جواب مي‌رسيد
    2- در فرم كه كمبو درست ميكنيد خودش يك كوئري ايجاد ميكند كه براساس تعاريفي كه انجام مي‌دهيد به جواب مي‌رسيد .
    3- به فايل ضميمه يك نگاه بياندازيد شايد جوابتان در گزارشها باشد . ضمناً چون اين فايل نمونه براي تاپيكي درست شده است ريپورتهاش نيست ولي با دقت در فرم F_Rep ميتوانيد به جواب برسيد .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip R1.zip‏ (263.9 کیلوبایت, 139 دیدار)

دوست من واقعا ممنونم از لطفت کاملا کمکم کردی.
    دوست من می تونی برا تکست باکس هم کمکم کنی؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    براي تكست باكس به كوئري Q_IMG نگاه بيانداز . شرط كوئري را از تكست باكس مي‌‌خواند . البته اين كوئري براي ريپورت R_P_A ساخته شده است . نتيجه اينكه شما در فرم F_Rep‌ ، در جلوي گزارش تصاوير پيوست الف ، دو كمبو را پر مي‌كنيد ( ميتوانيد بجاي اين دو كمبو از تكست باكس استفاده كنيد ) با كليك دكمه گزارش تصاوير ... ريپورت شما براساس خواسته گزارش داده مي‌شود .
    (‌يك نكته داخل پرانتزي : اگر چه اين نمونه فايل بنده https://barnamenevis.org/showthread.p...6%D9%87-%D8%9Fرا به جواب هنوز نرسانده است ولي خوشحالم كه فرد ديگري را به جواب رسانده است !)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •