نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Database Mirroring

Database Mirroring

من بین دو سرور Database Mirroring را پیاده سازی کردم و تمام عملیات به صورت کامل انجام می شود. مس خواستم بدانم که می شود از پایگاه داده آینه برای عملیات گزارشگیری استفاده کرد یا امکان این کار وجود ندارد

نقل قول: Database Mirroring

سلام.
    اگر دیتابیس Mirror در حالت Loading باشه خیر نمیتونید ولی اگر در حالت Standby قرار داشته باشه میتونید ازش گزارش تهیه کنید و دیتابیس به صورت ReadOnly خواهد بود.

کاربر دائمی آواتار in_chand_nafar
    محل زندگی
    www.NikAmooz.com

براي اينكار مي‌توانيد به ازاي بانك اطلاعاتي Mirror يك Snapshot‌ ايجاد نموده و از آن استفاده نماييد اما بايد بدانيد كه Snapshot يه تصوير لحظه اي از داده ها است كه داده هاي آن صرفا تا لحظه ايجاد با بانك اطلاعاتي Principle يكسان مي باشد.

آقای صادقیان وقتی پایگاه داده در حالت Standby قرار داشته باشه امکان آینه سازی را نمی دهد و بعد از فعال کردن آینه سازی امکان قرار دان پایگاه داده را روی Standby قرار نمی دهد البته این چیزی بود که من دیروز قبل از ایجاد این تاپیک تجربه کردم. در صورت امکان مراحل کار را شما یکبار اینحا ذکر کنید تا ببینم مشکل از من بود یا نه.
    ولی با جستجوی که توی اینترنت داشتم فکر کنم راه استاندارد استفاده از Snapshot‌ باشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •