نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: محاسبه حجم دانلود ، محدود كردن پهناي باند ، محدود كردن سرعت دسترسي به اينترنت به زبان vb.net

Angry محاسبه حجم دانلود ، محدود كردن پهناي باند ، محدود كردن سرعت دسترسي به اينترنت به زبان vb.net

سلام
    من مي خوام اين كارها رو بكنم تورو خدا كمك كنيد (به زبون vb.net ) :
    1- محاسبه دانلود و آپلود از اينترنت
    2- افزايش و كاهش پهناي باند
    3- افزايش و كاهش سرعت دسترسي به اينترنت(منظورم از طريق سرور براي كلاينتها است)
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi.mousavi : چهارشنبه 06 بهمن 1389 در 11:22 صبح

کاربر دائمی آواتار AlgorithmX
    محل زندگی
    X!X!X!X!X!X!X

نقل قول: محاسبه حجم دانلود ، محدود كردن پهناي باند ، محدود كردن سرعت دسترسي به اينترنت به زبان vb.ne

این آقا مشکل جدی در این زمینه داره تورو خدا کسی بلده جوایشو بده!!!
    (از من خواسته بود کمکش کنم ولی نتونستم و شرمندشم!!!)

نقل قول: محاسبه حجم دانلود ، محدود كردن پهناي باند ، محدود كردن سرعت دسترسي به اينترنت به زبان vb.ne

Algoritm Soft عزيز قربون معرفتتتون !!!
    شما آقايي !!!
    دشمنت شرمنده باشه ، خدا نكنه شرمنده شي !!!!
    مل هم خدايي داريم ايشالله درست ميشه هر چند چشممم آب نميخوره !!!
    ولي بازم از شوما ممنون . خيلي گلي!!

برای این کار باید یک Device Driver بنویسید که اولا نوشتنش کار سختی هست و دوما نوشتنش با VB.Net خنده داره ؛ پس بهتره به دنبال یک Device Druver آماده مثل WinPCap باشید .

مجتبي تاجيك عزيز !! ممنون و تسكر فراوان از شما !!
    ولي من دنبال winpcap گشتم !! اين يه سرويسيه كه vb.net اون رو مستقيما پشتيباني نميكه ولي يه كامپوننت به نام packetx.dll پيدا كردم كه از winpacp استفاده ميكنه ،اما بدبختي اينجاست كه اولا رجيستر نداره (يعني پيدا نشد) و از طرف ديگه هم ناقصه !!!!! ضمنا packetx كار snife كردن رو انجام مي ده و از لحاظ امنيتي ، براي كاربر امنيت رو پايين مياره !!!
    شما ميتونيد راه ديگه اي مثلا : از طريق پهناي باند يا يه برنامه كه به زبون ديگه نوشته شده باشه معرفي كنيد كه من به زبون vb كنورتش كنم ؟ ممنون

نقل قول نوشته شده توسط f3ryjoon مشاهده تاپیک
    مجتبي تاجيك عزيز !! ممنون و تسكر فراوان از شما !!
    ولي من دنبال winpcap گشتم !! اين يه سرويسيه كه vb.net اون رو مستقيما پشتيباني نميكه ولي يه كامپوننت به نام packetx.dll پيدا كردم كه از winpacp استفاده ميكنه ،اما بدبختي اينجاست كه اولا رجيستر نداره (يعني پيدا نشد) و از طرف ديگه هم ناقصه !!!!! ضمنا packetx كار snife كردن رو انجام مي ده و از لحاظ امنيتي ، براي كاربر امنيت رو پايين مياره !!!
    شما ميتونيد راه ديگه اي مثلا : از طريق پهناي باند يا يه برنامه كه به زبون ديگه نوشته شده باشه معرفي كنيد كه من به زبون vb كنورتش كنم ؟ ممنون
    تو بخش مباحث شبکه در دلفی میتونید نمونه هایی پیدا کنید ولی تبدیلشون کار راحتی نیست .

کاربر دائمی آواتار Navid Asadi
    محل زندگی
    و در این نزدیکی

من دیروز یک چنین برنامه ای از سورس کد های مفید دانلود کردم اما همه چیز هایی که تو میخوای رو نداره
    یه مدیریت دانلود بود...

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    تو بخش مباحث شبکه در دلفی میتونید نمونه هایی پیدا کنید ولی تبدیلشون کار راحتی نیست .
    مجتبي تاجيك عزيز بازم تشكر !!! حما ميرم نيگاه ميكنم ! خدا رو چه ديدي شايد اين يكي شد !!

نقل قول نوشته شده توسط Navid Asadi مشاهده تاپیک
    من دیروز یک چنین برنامه ای از سورس کد های مفید دانلود کردم اما همه چیز هایی که تو میخوای رو نداره
    یه مدیریت دانلود بود...

Navid Asadi اگه امكانش هست آدرس صفه اش رو بدين!!
    روش كار مي كنم شايد تونستم تغييرش بدم !!! ممنون از كمكتون

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •