نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: لوگین کردن در سایت

کاربر تازه وارد آواتار farhad nadimi
    محل زندگی
    نرم افزار

Exclamation لوگین کردن در سایت

با سلام به همه برنامه نویسها

دوستان من روی پروژه ای کار می کنم که در قسمتی از اون موندم و نیاز به کمک شما عزیزان دارم من در قسمت لوگین سایت می خوام که کاربر بعد ار اینکه اطلاعاتش رو وارد کرد(نام کاربری و رمز عبور ) جستجویی انجام بده واگر برابر همان اطلاعات بود به صفحه کاربری بره و گر نه اطلاع بده که اطلاتش رو مجدد وارد کنه واگر اصلا در پایگاه نبود اطلاع بده که ثبت نام نشده و بره و ثیت نام کنه برنامه به زبان #C نوشته شده در پایگاه داده SQL 2000 .
    آخرین ویرایش به وسیله farhad nadimi : چهارشنبه 13 بهمن 1389 در 16:26 عصر دلیل: مشکل در ترتیب متون در تاپبک

کاربر دائمی آواتار reza4359
    محل زندگی
    So close

نقل قول: لوگین کردن در سایت

نقل قول نوشته شده توسط farhad nadimi مشاهده تاپیک

دوستان من روی پروژه ای کار می کنم که در قسمتی از اون موندم و نیاز به کمک شما عزیزان دارم من در قسمت لوگین سایت می خوام که کاربر بعد ار اینکه اطلاعاتش رو وارد کرد(نام کاربری و رمز عبور ) برنامه ای که به زبان #C نوشته شده در پایگاه داده SQL 2000 و در همان جدولی که کاربر اطلاعات ثبتنامیش رو وارد کرده یک جستجویی
    انجام بده واگر برابر همان اطلاعات بود به صفحه کاربری بره که اطلاتش رو مجدد وارد کنه واگر اصلا در پایگاه نبود
    اطلاع بده که ثبت نام نشده و بره و ثیت نام کنه دوستان این برام حیاتیه اگر امکان داره با کدهاتون من رو راهنمایی کنین ممنون می شم ضمنا این رو بگم که این یک وبسایته که به زبان ASP.NET نوشته می شه با کمک جامعه بزرگ برنامه نویسان اینشاالله حل میشه
    سلام داداش خوب چیزی که شما گفتید با کنترل لاگین میشه این کارو کرد یا شایدم من خوب متوجه منظورتون نشدم اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدید

دوستان من روی پروژه ای کار می کنم که در قسمتی از اون موندم و نیاز به کمک شما عزیزان دارم من در قسمت لوگین سایت می خوام که کاربر بعد ار اینکه اطلاعاتش رو وارد کرد(نام کاربری و رمز عبور ) برنامه ای که به زبان #C نوشته شده در پایگاه داده SQL 2000 و در همان جدولی که کاربر اطلاعات ثبتنامیش رو وارد کرده یک جستجویی
    انجام بده واگر برابر همان اطلاعات بود به صفحه کاربری بره که اطلاتش رو مجدد وارد کنه واگر اصلا در پایگاه نبود
    اطلاع بده که ثبت نام نشده و بره و ثیت نام کنه دوستان این برام حیاتیه اگر امکان داره با کدهاتون من رو راهنمایی کنین ممنون می شم ضمنا این رو بگم که این یک وبسایته که به زبان ASP.NET نوشته می شه با کمک جامعه بزرگ برنامه نویسان اینشاالله حل میشه
    سلام دوست عزیز برای جستجوی کاربر در بانک اطلاعاتی به شکل زیر می توان با LINQ یک پرس و جو کرد :

var quary = (from a in ctx.tbl_users
    where
    a.user_name == txtUserUserName.Text
    &&
    a.user_pass == txtUserPass.Text
    select a).SingleOrDefault();
    if (quary == null)
    {
    lblUserResult.Visible = true;
    }
    else
    {
    Session.Add("UserID", quary.user_id.ToString());
    Response.Redirect("Information.aspx");
    }

کد واضح هستش اگر موردی بود بگین تا توضیح بدم . در رابطه با اینکه کاربر وارد شده با ID که همراه Session به کنترل پانل کاربر می ره اگر خواستید بگید تا کد اون بخش رو هم راهنمایی کنم . در کل اگر با کد نویسی مشکل دارید همونطور که دوست عزیزمون در بالا گفتند می تونید از کنترل های آماده خود asp استفاده کنید

موفق باشید

محل زندگی
    نرم افزار

دستتون درد نکنه اگر مقدوره برام توضیح بدین ممنون می شم

منم از شما دو دوست عزیز تشکر می کنم

کاربر دائمی آواتار reza4359
    محل زندگی
    So close

داداش جان این دوستمون که زحمت کشیدن و کدها رو براتون گذاشتن ومیتونید بدون کنترل های asp.net با این کد این کارو انجام بدید
    ولی شما از کنترل login استفاده کنید بهتره از قسمت login در toolbox سمت چپ یک کنترل لاگین روی صفحه بزارید و اون خودش همه این کارا رو براتون انجام میده و میتونید با یه کم کد نویسی در قسمت web.config permition هم براش بزارید یعنی سطح دسترسی ایجاد کنید اگه خوب توضیح ندادم ببخشید سوالی بود در حد توان در خدمتم

سلام
    دوستان کامل توضیح دادن
    ولی بهترین توضیح اینه که اگه یه سرچ کوچولو تو سایت بکنین، شیوه های مختلف لاگین کردن دستتون میاد
    این تاپیک رو مطالعه کنین
    https://barnamenevis.org/showthread.p...ت-لاگین
    هم استفاده از Authentication داره و از Session استفاده نکرده که یه مزیت عالیه
    هم مدیریت دست خودتونه
    موفق باشین

محل زندگی
    نرم افزار

با تشکر از شما دوستان من واقعن به داشتن دوستان عزیزی مثل همه شما که جواب سوالاتم رو میدین افتخار می کنم و اونهایی که دست من و همه کسانی که نیاز به راهنمایی دارن رو می گیرین. من خودم دانشجوی کارشناسی مهندسی نرم افزارهستم ولی حتی اگر پروفسر هم باشی باز نیاز به آموزش توسط از تو بهترا رو داری این اعتقاد شخصیمه

سلام

در اول من یک پرس و جو با LINQ را ایجاد کرده ام . پرس و جوی من به این شکل است که گفته ام از جدول tbl_users انتخاب کن با شرط اینکه Column یوزر نیم ( user_name) و رمز عبور ( user_pass ) برابر با 2 text box من که مقادیر یوزر نیم و پسورد را گرفته است باشد در این صورت مقدار پرس و جو پر می شود در شرط بعدی گفته شده اگر پرس و جو اشتباه بود یا همان Null بود lablel من در روی صفحه که عدم ورود و اشتباه بودن یوزر نیم و یا پسورد را می گوید فعال می کنم در غیر اینصورت اگر پرس و جو صحیح بود یک Session برای من با اسم UserId اضافه می کند و مقدار id این کاربر را همراه خودش دارد و در نهایت به صفحه اصلی کنترل پنل کاربران redirect می شود بردن آن id هم برای شناختن اون کاربر است که بتوان خاصیت ویرایش مشخصات و ... رو به برنامه اضافه کرد .

موفق باشید دوست عزیز

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •