نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی

کاربر دائمی آواتار majid_darab
    محل زندگی
    در اعماق اقیانوس.

تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی

با سلام خدمت سروران گرامی :

برای تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی از چه روش یا نرم افزاری استفاده كنم ؟

ظاهرا در اكثر روش های مرسوم جابجایی در دیتای فارسی تبدیل شده وجود دارد - مثلا جای اعداد و حروف در فیلدهای تركیبی عوض می شود!

با تشكر از توجه شما

نقل قول: تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی

همچین تجربه ای را من در یک پروژهای داشتم،بهتر است از یک سری نرمافزارهای که در اینترنت هم وجود دارد استفاده نمایید برای کانورت به اکسس ، بعد از اکسس به اس کیو ال ،اینطوری بهتره

محل زندگی
    در اعماق اقیانوس.

نقل قول: تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی

میشه نرم افزار مربوطه را معرفی نمایید...
    ازیك دوستی شنیدم كه دنبال این نرم افزار ها نباید رفت چون به هم ریختگی فونت های فارسی در هنگام استفاده از اونها وجود خواهد داشت.
    برای همین این تاپیكو زدم تا از دوستانی كه در این زمینه تجربه دارند كمك بگیرم
    راستی من با سیستم ها ی قدیم آشنایی ندارم و این دیتابیس ماله یكی از دوستانه!
    تو اینترنت كه داشتم می گشتم یه صحبت هایی از ایران سیستم زده می شد كه باید تبدیل شه به utf-8 یا برعكس - دقیق یادم نیست.
    آیا ایران سیستم فونت خاصی ست یا سیستم charset ?

با تشكر از توجه شما

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

اگه دات نت کار می کنید یه کلاس برای تبدیل از داس به ویندوز گذاشتم تو سایت می تونید استفاده کنید

محل زندگی
    در اعماق اقیانوس.

با سلام و درود:
    من Asp.net كار میكنم و پس از بررسی پست های شما كلاس مورد نظرو پیدا نكردم.
    اگه منظورتون اینه :
    https://barnamenevis.org/showthread.p...%D8%A8%D8%A7-C
    فكر نكنم به كار ما بیاید.من دنبال مبدل دیتابیس foxpro به sqlserver 2008 هستم.
    در هر صورت اگه لینك بدین ممنون می شوم ؟؟

در ضمن آیا این كلاس مشكلات بهم ریختگی فونت های فارسی رو كه در موردشون صحبت كردم را حل می كنه ؟
    =========================================
    پس از یك سری بررسی های دیگر لینك زیرو پیدا كردم :
    https://barnamenevis.org/showthread.p...C%DA%86/page32
    با توجه به اینكه مال یك سال پیش است آیا توسط دوستان تایید می شود؟

با تشكر
    آخرین ویرایش به وسیله majid_darab : سه شنبه 19 بهمن 1389 در 20:17 عصر

محل زندگی

در ضمن آیا این كلاس مشكلات بهم ریختگی فونت های فارسی رو كه در موردشون صحبت كردم را حل می كنه ؟
    از این کلاس خودم برای تبدیل اطلاعات استفاده کردم و مشکل خاصی نداشته(البته برای داده هایی که خودم تبدیل کردم) اگر برای داده های شما درست کار نکنه در حد توان می تونم کمک کنم
    برای تبدیل مستقیم هم مشکلی نداره فقط باید عملیات Insert تو SQL و خواندن اطلاعات از FoxPro رو باید خودتون بنویسید و اگه در مورد ارتباط با Foxpro مشکلی داشتین می تونم کمک کنم

کاربر دائمی آواتار k1csharpdeveloper
    محل زندگی
    4باندی مهرشهر کرج

سلام من یک پروژه توی یک درمانگاه دندانپزشکی برداشتم و با C#‎,Sqlserver2008 یک پروژه کامل براشون نوشتم ولی خودشون قبلا نرم افزاری خریداری کرده بودن که با فاکس پرو هستش و داخلش 6000تا پرونده وارد کردن و هر بار backup گرفتن الان مسئله اینجاست که میخوان کل پرونده ها بیاد تو پروژه جدید که من ساختم اما من با convertor میام دیتا بیس رو میارم تبدیل میکنم و داخل sql هم کار میکنه کامل اما میخوام اطلاعات backup گرفته شده رو restore کنم
    کمک کنید جبران میکنم

محل زندگی

مگه اطلاعات پشتیبان گرفته شده همون هایی نیست که شما تبدیل کردین(همون 6000 رکورد) دوباره می خواین چی رو کانورت کنید؟

کاربر دائمی آواتار k1csharpdeveloper
    محل زندگی
    4باندی مهرشهر کرج

خیر من فقط جداول رو تبدیل تونستم بکنم یعنی بدون دیتا

این لینک یک برنامه است که گفته دیتابس های مختلف رو به هم تبدیل میکنه (خودم هنوز تستش نکردم)
    http://www.ariadownload.net/tag/%D8%...C%D8%B3%DB%8C/

Convert Database : Microsoft Access, dBase, FoxPro, Microsoft Excel, Interbase/Firebird, Lotus 1-2-3, MySQL, Oracle, Paradox, SQL Server, Text files, ODBC, XML To SQL Server, Oracle, PostgreSQL, Access Interbase/Firebird

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •