نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: درخواست ایجاد بخش های "برنامه نویسی آندروید و آیفون" در بخش برنامه نویسی موبایل + انتقاد

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار CYCLOPS
    محل زندگی
    یه ایران / یه تهران / یه شهرک اکباتان

Post درخواست ایجاد بخش های "برنامه نویسی آندروید و آیفون" در بخش برنامه نویسی موبایل + انتقاد

با سلام

همون طور که میدونید سیستم عامل های موبایل تو چند سال گذشته تغییرات بسیاری کردند متاسفانه بخش های سایت خودشون رو با این تغییرات آپدیت نکردند و آپدیت نشدن تو دنیای کامپیوتر محکوم به فسیل شدن هست همون اتفاقی که الان برای بخش برنامه نویسی موبایل سایت افتاده همین موضوع باعث شد خود من به شخصه رو هرچی سایت برنامه نویس حساب کنم روی بخش برنامه نویسی موبایل حساب باز نکنم

خواستم دو تا خواهش داشته باشم :
    اولا اینکه خواهشا برای ایجاد بخش های مناسب برای برنامه نویسی موبایل یه فکری بکنید
    مثلا بخش برنامه نویسی آندروید یا آیفون یا ویندوز فون واقعا نبودشون برای برنامه نویس های موبایل حس میشه و همین کمبود بخش ها است که باعث شده سوالات اونا به صورت بی نظم تو بخش برنامه نویسی موبایل قرار بگیره در حالی که اصلا فاز این سیستم عامل ها و برنامه نویسیشون کاملا با هم متفاوت هست.

خواهش دومم اینکه یه فکری برای تغییر مدیر بخش "برنامه نویسی موبایل کنید" مدیر یه بخش حداقل باید تو بخش حضور داشته باشه من که به شخصه هر بار آخرین ورود جناب noorsoft رو تو پروفایلشون دیدم مربوط به حداقل یک ماه پیش بوده مثل حالا که آخرین ورودشون مربوط به جمعه 03 دی 1389 هست (امروز : 24.11.1389)
    امیدوارم از دست من دلخور نشن ولی واقعا حضور مدیر بخش تو بخش موبایل حس نمیشه یه وقتایی چند روز میگذره و پست های غیر مرتبط و اسپم و ... تو بخش کپک میزنن ولی هیچ کس کوچکترین نگاهی بهشون نمیکنه
    سوالات هم که بماند
    من به شخصه سعی میکنم در حد توان و زمانی که دارم به سوالات پاسخ بدم ولی به عنوان مثال سوالات خودم همه بی جواب هستن (امضا بنده یه بخشی از تاپیک های بی جواب هست که میتونید به عنوان دلیل صحبت هام مشاهده کنید)
    به نظر من (امیدوارم نظر سایرین هم همینطور باشه) مدیر بخش هایی که فعالیت کمتری دارند باید یه مقدار تلاش کنند تا حداقل بازدهی بخش های زیر نظارتشون به صفر نرسه و بخش حداقل علائم حیاتی ممکن رو داشته باشه

امیدوارم این تاپیک به نتیجه برسه و به لیست تاپیک های بی جواب بنده اضافه نشه
    پیشاپیش ممنون از توجهتون
    آخرین ویرایش به وسیله CYCLOPS : یک شنبه 24 بهمن 1389 در 09:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •