نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: عدم نمایش فونت فارسی در برنامه در ویندوز سون

عدم نمایش فونت فارسی در برنامه در ویندوز سون

من یه با ویژوال بیسک تو ویندوز ایکس پی یه برنامه نوشتم . نمی دونم چرا وقتی این برنامه رو تو ویندوز سون و ویستا اجرا می کنم به جای فونتهای فارسی علامت سوال میاد . از فونت Tahoma استفاده کردم .

اگه میشه راهنمایی کنید .

نقل قول: عدم نمایش فونت فارسی در برنامه در ویندوز سون

سلام
    این طور که از توضیحاتتون بر میاد برنامه تون مشکلی نداره، مشکل از اینجاست که زبان فارسی ویندوز سون فعال نشده
    برای این کار به ControlPanel رفته و بر روی آیکون "Regional and Language Options" کلیک کنید و سپس در فرم باز شده بر سربرگ Advanced کلیک کنین و در لیست ظاهر شده بر روی کامبوباکس کلیک کرده و از میان زبان های موجود زبان فارسی رو انتخاب کنید؛ در پایان هم برای اعمال نتیجه کار یکبار ویندوز را Restart کنین؛ البته ممکنه اصلا زبان فارسی نصب نباشه که در این حالت ابتدا زبان فارسی رو نصب کنین (برای نصب زبان فارسی هم ابتدا سی دی ویندوز را در سی دی رام بزارین بعد در فرم "Regional and Language Options" بجای رفتن به سربرگ Advanced بر سربرگ Language کلیک کنید و اون دوتا جعبه موجود را تیک دار کنید در پایان هم بر روی OK کلیک کنیدئ) تا امکانات زبان فارسی به لیست افزوده شود سپس مجددا مراحل بالا رو تکرار کنید

البته در گوگل اگه عبارت "فعال سازی زبان فارسی ویندوز" را هم جستجو کنین به نتایج مفیدی میرسید

موفق باشید
    .: مداحی دلنشین شهیدی که در زادروز ولادتش پرکشید [ تصاویر... ]
    .: مداحی دلنشین شهید غلامعلی رجبی [ تصاویر... ]

.: لطفا سوالاتی که قابل طرح در انجمن هستند را در خصوصی ارسال نفرمائید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •