نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: لاگین شدن بت نام کاربری

لاگین شدن بت نام کاربری

با سلام میدونم این سئوال رو باید در بخش sql مطرح کنم ولی اونجا دیر جواب میدن.
    من میخوام یک login با چند user در این لاگین درست کنم میخوام بدونم چطور میشه با هر یک از این user ها به sql لاگین کنم ؟
    باتشکر.

نقل قول: لاگین شدن بت نام کاربری

سلام
    منظورتون دقیقا از "یک Login با چند User در این لاگین" چیه؟

منظورم اینه که یک login با چند user داشته باشیم.

شما می تونید هر چند تا Login که می خواین توی Sql درست کنید و با اونها به پایگاه داده وصل بشین. فقط کافیه توی ConnectionString از اون نام کاربری استفاده کنید.

ممنون از اینکه جواب مدین .ببینید من وقتی یک لاگین درست میکنم یک user با همان نام لاگین درست میکنه که مشه با اون به sql لاگین کرد حالا من میخوام یک user جدید براش بسازم که بوتوم با اون به sql ،connect شوم.اصلا این کار مشیه یا نه؟

میشه فقط باید وقتی یک user تعریف میکنی، بهش یک Login name هم انتصاب بدی.

کاربر دائمی آواتار payman_xxp
    محل زندگی
    ایران.آذربایجانشرقی.تبریز

نقل قول نوشته شده توسط mojtaheri مشاهده تاپیک
    ممنون از اینکه جواب مدین .ببینید من وقتی یک لاگین درست میکنم یک user با همان نام لاگین درست میکنه که مشه با اون به sql لاگین کرد حالا من میخوام یک user جدید براش بسازم که بوتوم با اون به sql ،connect شوم.اصلا این کار مشیه یا نه؟
    سلام
    در enterprise manager برو بمسیر local/security/logins
    در سمت راست هرچند تا یوزر میخوای اضافه کن و در properties اونا محدودیت و سطح دسترسی براشون تعریف کن
    توی کانکشن استرینگت با هر یوزری که وصل بشی به SQL با محدودیتی که براش تعریف کردی وصل میشه.
    موفق باشید.

آقای payman_xxp عزیز ممنونم . من از sql2008 استفاده می کنم ولی فکر میکنم منظور شما در sql2000 یا 2005 باشه درسته؟

کاربر دائمی آواتار payman_xxp
    محل زندگی
    ایران.آذربایجانشرقی.تبریز

نقل قول نوشته شده توسط mojtaheri مشاهده تاپیک
    آقای payman_xxp عزیز ممنونم . من از sql2008 استفاده می کنم ولی فکر میکنم منظور شما در sql2000 یا 2005 باشه درسته؟
    سلام
    دوست عزیز من 2000 استفاده میکنم.
    در 2008 در تب security، میتونید یوزر اضافه کنید با تعیین دسترسی به کدام دیتابیس.( اشتباه نکنید، سطح دسترسی فقط ماله SQL هستش، مثل سلکت،اینزرت، دیلیت، آپدیت بر روی دیتابیسی که بهش دسترسی داره)
    ساختار SQL که عوض نشده همونه.
    موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •