صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 47 از 47

نام تاپیک: درخواست کد برای ارسال ایمیل با Indy 10 و استفاده از سرویس gmail

نقل قول: درخواست کد برای ارسال ایمیل با Indy 10 و استفاده از سرویس gmail

این dll ها هم رو 32 جواب میده هم 64
    جناب Gold چنین چیزی امکان نداره. اگر شما برنامه دلفی خودتون رو به صورت 64 بیتی کامپایل کنید حتماً و الزاماً باید از نسخه 64 بیتی Open SSL library استفاده کنید و اگر هم برنامه را به صورت 32 بیتی کامپایل کنید حتماً و الزاماً باید از نسخه 32 بیتی Open SSL library استفاده کنید.
    تمام این کارها رو کرده بودم ولی ارور میده...
    مطمئناً تمام کار را به درستی انجام نداده اید. چون من خودم از همین روش دارم استفاده میکنم و به درستی هم کار میکنه. ولی به یک نکته توجه داشته باشید که نسخه مربوط به دو فایل مربوط به Open SSL Library هم بسیار مهم است و اگر مثلاً برنامه شما با نسخه های جدید دلفی کامپایل شده باشه باید از یک نسخه سازگار Open SSL Library استفاده کنید و نسخه های قدیمی تر آن درست کار نمی کند.

اگه میشه شما لطف کنید برنامه رو با دلفی کامپایل کنید و فایل exe اون رو +فایلهای open SSL اینجا بزاید تا ببینیم مشکل از ورژن دلفیه یا چیز دیگه...
    مرسی

جناب Gold چنین چیزی امکان نداره. اگر شما برنامه دلفی خودتون رو به صورت 64 بیتی کامپایل کنید حتماً و الزاماً باید از نسخه 64 بیتی Open SSL library استفاده کنید و اگر هم برنامه را به صورت 32 بیتی کامپایل کنید حتماً و الزاماً باید از نسخه 32 بیتی Open SSL library استفاده کنید.
    منظور بنده از 32-64 برنامه کامپایل شده نیست. منظورم قابل اجرا بودن برنامه 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی بود.

کاربر دائمی آواتار gholami146
    محل زندگی
    مشهد مقدس

سلام
    آقای کشاورز من از فایل شما استفاده کردم
    و جواب داد البته بعد از کپی دو فایل دی ال ال در مسیر فایل اصلی برنامه
    اما یک سئوال چطور میشه فایل پیوست رو ارسال کرد
    من یک مقداری کد به برنامه اضافه کردم اما جواب دلخواه رو نگرفتم
    من حتا مثال خود ایندی 10 رو هم گرفتم
    اما اون هم نتونست از طریق جی میل پیوست رو ارسال کنه و پورت رو دائما مشغول نگه میداشت
    من بعد از فرستادن فایل با برنامه شما اطلاعاتی که در ایمیلم بدیت می اوردم بجای فایل اینجوری بود
    ....
    اقا یک نکته من الان اومدم و بطور اتفاقی اطلاعات داخل بادی رو پاک کردم و یک فایل رو اتچ کردم و ارسال کردم
    و فایل با موفقیت ارسال شد
    اما زمانی که من در داخل نامه اطلاعاتی رو مینویسم بصورت زیر میشه

This is a multi-part message in MIME format

--eowqtnH5dRPvbt5tPmKoi=_MThgsOP4cPh
    Content-Type: text/plain; charset="UTF-8"
    Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
    Content-Disposition: inline

sample test

Content-Type: application/octet-stream;
    name="externalip.txt"
    Content-Transfer-Encoding: base64
    Content-Disposition: attachment;
    filename="externalip.txt"

Q3VycmVudCBJUCBBZGRyZXNzOiAxOTIuMTY4LjEuMQ==

Content-Type: application/octet-stream;
    name="externalip.txt"
    Content-Transfer-Encoding: base64
    Content-Disposition: attachment;
    filename="externalip.txt"

Q3VycmVudCBJUCBBZGRyZXNzOiAxOTIuMTY4LjEuMQ==

--eowqtnH5dRPvbt5tPmKoi=_MThgsOP4cPh--

لطفا راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار gholami146
    محل زندگی
    مشهد مقدس

با سلام مجدد
    برای دوستانی که تازه به مشکلات من برخورد کردن باید بگم
    من در پست قبلی گفتم مشکل دارم اما خودم مشکلشو فهمیدم و اون اینه باید مقدار Encoding کامپوننت IDMessageSend را به mePlainText تغییر بدیم
    من سرس برنامه رو برای راهنمایی بیشتر در اختیار دوستان قرار می دم (سورس تغییر داده شده آقای کشاورز)
    دریافت فایل
    آخرین ویرایش به وسیله gholami146 : چهارشنبه 04 بهمن 1391 در 14:41 عصر دلیل: خرابی لینک

نقل قول نوشته شده توسط gholami146 مشاهده تاپیک
    با سلام مجدد
    برای دوستانی که تازه به مشکلات من برخورد کردن باید بگم
    من در پست قبلی گفتم مشکل دارم اما خودم مشکلشو فهمیدم و اون اینه باید مقدار Encoding کامپوننت IDMessageSend را به mePlainText تغییر بدیم
    من سرس برنامه رو برای راهنمایی بیشتر در اختیار دوستان قرار می دم (سورس تغییر داده شده آقای کشاورز)
    دریافت فایل
    بازم که فایل رو میفرسته همینجوری میشه که؟
    AAWQAwACAAAAFAAAAL+QBAACAAAAFAAAANOSkQACAAAAAzU0AA  CSkgACAAAAAzU0AADqHAAHAAAH tAAAAAAAAAAAMjAwODowMzoxNCAxMzo1OToyNgAyMDA4OjAzOj  E0IDEzOjU5OjI2AAAFAQMAAwAA AAEABgAAARoABQAAAAEAAAEpARsABQAAAAEAAAExAgEABAAAAA  EAAAE5AgIABAAAAAEAABIcAAAA AAAAAEgAAAABAAAASAAAAAH/2P/gABBKRklGAAEBAAABAAEAAP/bAEMAEAsMDgwKEA4NDhIREBMY KBoYFhYYMSMlHSg6Mz08OTM4N0BIXE5ARFdFNzhQbVFXX2JnaG  c+TXF5cGR4XGVnY//bAEMBERIS GBUYLxoaL2NCOEJjY2NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2  NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2NjY2Nj Y2NjY//AABEIAHgAoAMBIgACEQEDEQH/xAAfAAABBQEBAQEBAQAAAAAAAAAAAQIDBAUGBwgJCgv/ xAC1EAACAQMDAgQDBQUEBAAAAX0BAgMABBEFEiExQQYTUWEHIn  EUMoGRoQgjQrHBFVLR8CQzYnKC CQoWFxgZGiUmJygpKjQ1Njc4OTpDREVGR0hJSlNUVVZXWFlaY2  RlZmdoaWpzdHV2d3h5eoOEhYaH iImKkpOUlZaXmJmaoqOkpaanqKmqsrO0tba3uLm6wsPExcbHyM  nK0tPU1dbX2Nna4eLj5OXm5+jp 6vHy8/T19vf4+fr/xAAfAQADAQEBAQEBAQEBAAAAAAAAAQIDBAUGBwgJCgv/xAC1EQACAQIEBAME BwUEBAABAncAAQIDEQQFITEGEkFRB2FxEyIygQgUQpGhscEJIz  NS8BVictEKFiQ04SXxFxgZGiYn KCkqNTY3ODk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dn  d4eXqCg4SFhoeIiYqSk5SVlpeY mZqio6Slpqeoqaqys7S1tre4ubrCw8TFxsfIycrS09TV1tfY2d  ri4+Tl5ufo6ery8/T19vf4+fr/ 2gAMAwEAAhEDEQA/AEvgogijyQu4D3xg1JEqW20HjcemeM4qndEpPbFyfL3ZPPcdKd  cuZo1ZfmIc ED1xzXh22R9Vy6WL8qRzLyOR0Pofasy8uWtIxDGPnI+/ircMoZAVbtkVXvYxcRlcc9Rg0Rld2kKK s7EekjzSAxyoP+f1qbVFIhPXIqLTN0QYOpTHqOtWLuVJ4WRT84  HTHWrbtMp35zJs5/LcqT1Irb3e dbMgxuxx9a5+DCy7znCj9e1XbS5Ky+X1DHirqRvqipRuaNqWmR  JGyBj86jvn2ID26fjQb2NX8pAe nJ7AUr4mhI69/wCorHZ6kJO9yKwsYmYSud0n3gOy+n41butrW0yZAURtzj260yz  P7jeON1RXcgFr Jk43KaLuUyWryM2ySSOQtFMwB9uv1FWbiWMo3nLvUcHAwaLS1k  liURAKP75H8qnuNLAtHBdi+0lV HGTjjNbOa5tWW3GJXg01Z7driV22H7m7rj1ps9lNb2av9oyrKC  yMvQEdO9H

کاربر دائمی آواتار esi022
    محل زندگی
    علم چال

دوستان سلام
    می دونم تاپیک زیر خاکیه اما تاپیک جدید نمی خوام ایجاد کنم.

با indy و کامپوننت idmessage و idsmtp ایمیل می فرستم و مشکلی نیست.
    اما ایمیل هایی که به gmail میره فرستنده Unknown Sender میشه

کسی همچین تجر به ای داره؟

ضمنا در delphi xe2 کامپوننت tidattachment وجود ندارد
    برای این مورد هم اگر کسی می دونه بگه

با سپاس
    آخرین ویرایش به وسیله esi022 : دوشنبه 16 تیر 1393 در 11:05 صبح

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید