نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در گزارشگیری با فست ریپورت که شماره ردیف بندازد

مشکل در گزارشگیری با فست ریپورت که شماره ردیف بندازد

با سلام خدمت دوستان

من یک دیتابیس دارم که با SQL می باشد و با AdoQuery گزارشگیری می کنم و در فیلدهای Table فیلدی برای ردیف ایجاد نکرده ام و وقتی با فسا ریپورت گزارشگیری می کنم همه اطلاعات را نمایش میدهد ولی میخواهم جلوی هر رکورد شماره ردیف هم چاپ شود از 1 شروع بشه تا هر چند تا رکورد که موجود می باشد آیا این امکان پذیر می باشد بدون اینکه در دیتابیس شماره رکوردها ذخیره بشه ؟

با تشکر از توجه دوستان
    آخرین ویرایش به وسیله pandco : یک شنبه 08 اسفند 1389 در 19:55 عصر

نقل قول: مشکل در گزارشگیری با فست ریپورت که شماره ردیف بندازد

با سلام
    نميشه وقتي adoquery كه با دستور SQL همه فيلدها رو add ميكنه تو اونجا كدي بنويسيم كه مثلا يك فيلد رديف قبلا تو ديتابيس درست كنيم و تو بخش AdoQuer.Sql دستوري بنويسيم كه در فيلد رديف شماره رديف رو درج كنه

با تشكر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط pandco مشاهده تاپیک
    با سلام
    نميشه وقتي adoquery كه با دستور SQL همه فيلدها رو add ميكنه تو اونجا كدي بنويسيم كه مثلا يك فيلد رديف قبلا تو ديتابيس درست كنيم و تو بخش AdoQuer.Sql دستوري بنويسيم كه در فيلد رديف شماره رديف رو درج كنه

با تشكر
    با سلام خدمت دوست عزیز

نیازی به ایجاد فیلد ردیف نیست. کافی است که یکه ممو در جای مناسب در گزارش قرار داده و در رویداد befor print آن با یک متغیر شمارنده که در بخش کد نویسی گزارش قرار میدهید مشکل خود را حل نمائید. موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار hossein_h62
    محل زندگی
    اصفهـــــان

سلام
    کافیه یک شیء text در فست روی فرمتون قرار بدین و عبارت [#Line] رو در اون بنویسید!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •