نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Attach نکردن بانک بعد از نصب برنامه

کاربر تازه وارد آواتار armira
    محل زندگی
    که مازندران شهر ما یاد باد . . .

Question Attach نکردن بانک بعد از نصب برنامه

سلام
    میدونم که این موضوع تکراریه ، اما هر چه گشتم جواب کاملی پیدا نکردم . اما خواهش می کنم کمک کنین . فوریه.
    راستش من یه برنامه به زبان دلفی نوشتم، اولش سوالم این بود که یه برنامه setup سازی می خوام که خودش sql رو نصب کنه که دوستان پیشنهاد دادن از instal shield استفاده کنم . حالا سوال مهم ترم اینه که چه کار کنم که مشتری بعد از نصب برنامه مجبور به attach کردن بانک نباشه. خواهش می کنم کمک کنین.

کاربر تازه وارد آواتار soheila_1643
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: Attach نکردن بانک بعد از نصب برنامه

سلام
    اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید. اگه سوالی راجع به کوئری مربوطه داشتین در خدمتم

کاربر تازه وارد آواتار armira
    محل زندگی
    که مازندران شهر ما یاد باد . . .

اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید.
    سلام .
    قبول ، اما اولین فرم برنامه وقی بانک اتچ نشده باشه که باز نمی شه و پیغام خطا میده.
    ضمنا" اگه تو اولین فرم برنامه این کار انجام بشه ، تو هر بار باز شدن برنامه این کارو میکنه .
    ممنون میشم اگه کمک کنید.

نقل قول نوشته شده توسط soheila_1643 مشاهده تاپیک
    سلام
    اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید. اگه سوالی راجع به کوئری مربوطه داشتین در خدمتم
    ممکن بیشتر توضیح بدین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •