نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Winbgim

کاربر جدید آواتار sahar.13
    محل زندگی
    همین نزدیکی

Question Winbgim

سلام دوستان.خدا قوت.و سال نو،عید باستانی نوروز یادگار جمشید جم بر شما ایرانیان مبااااااارک باد...

من Winbgim رو دانلود کردم که بتونم توی ویژوآل کار گرافیکی انجام بدم.اما نمی دونم اینو کجای ویژوآل کپی کنیم و اصلا بعد از دانلودش چیکار کنم که هروقت به توابع گرافیکی نیاز داشتم "graphics.h " رو include کنم.

واضحترش اینه که وقتی دانلود کردم و Extract کردم ،چندتا سورس و هدر و سولوشن هست توی پوشه هه که اصلا نمی دونم باید باهاشون چیکار کنم.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

نقل قول: Winbgim

نوروز بر شما هم شاد باد.

Winbgim اصلا ربطی به نیاز شما نداره!!
    Winbgim برای شبیه سازی BGI در کامپایلر mingw استفاده می‌شود.
    ضمنا منظور از ویژوال چیست؟؟ من نمی‌دونم چرا در محیط‌های آکادمیک از این واژه استفاده می‌شه، در هر حال اگر منظور شما ویژوال استودیو باشد نیازی به این کتابخانه ندارید (ضمن اینکه ویژوال استودیو اصلا از کامپایلر mingw استفاده نمی‌کند)

کاربر جدید آواتار sahar.13
    محل زندگی
    همین نزدیکی

عرض سلام.

پس اگه ویژوآل استودیو برای کارهای گرافیکی به این نیاز نداره چطوری میشه تو این محیط مثلا یه دایره کشید؟نیاز من رو چه چیزی میتونه برطرف کنه؟چون همونطور که شما میدونید توابع استاندارد ++c که تحت داس هستند تحت ویندوز عمل نمی کنند مثلا تابع (int , int , int) circle تو ویژوال اصلا نیست!!! راستش خیلی سایتها هستند که این فایل رو با تمام متعلقاتش گذاشتند برای یه محیطی مثل ویژوآل استودیو یا dev-++c مثلا این آدرس رو ببینید :
    http://www.cs.colorado.edu/~main/bgi/install.html

حالا اینها به چه دردی می خورند؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله sahar.13 : سه شنبه 02 فروردین 1390 در 21:46 عصر

چون همونطور که شما میدونید توابع استاندارد ++c که تحت داس هستند تحت ویندوز عمل نمی کنند
    این یکی از تفکرات اشتباهاتیه که 99٪ تازه واردین دچارش میشن!!!
    C++‎ استاندارد هیچ ربطی به هیچ سیستم‌عاملی مانند داس، ویندوز، لینوکس، یونیکس و ... نداره. چیزی که شما به عنوان توابع استاندارد C++‎ از آن یاد می‌کنید مجموعه توابعی از شرکت بورلند برای امور گرافیگ که اختصارا Borland Graphics Interface یا bgi نامیده می‌شود.
    توابع گرافیکی به هیچ عنوان از استاندارد های C++‎ نیستند و نه در C++‎0x و نه حتی در نسخه های قبل مانند C++‎03 وجود نداشتند. در واقع این توابع توسط زیرساخت های سیستم عامل ایجاد می‌شوند. برای مثال X11 در سیبستم‌عامل‌های لینوکس و یونیکس و GDI در ویندوز توابعی را فراهم کرده که مستقیما یا با واسطه در C++‎ قابل فراخوانی است.
    همانطور که قبلا هم عرض کردم فایل Winbgim برای کامپایلر mingw ساخته شده است که این کامپایلر در محیط ویژوال استودیو هم قابل استفاده است.
    در ویندوز باید از توابع gdi که در فایل gdi.dll تعریف شده‌اند استفاده می‌شوند و در کامپایلر مایکروسافت امکان استفاده از این توابع به سادگی در اختیار شماست.

بگذریم...
    و اما استفاده از کنسول

برای استفاده از کنسول در کامپایلر C++‎ مایکروسافت باید از توابع کنسول استفاده کنید. این مثال ساده می‌تواند در تفهیم این توابع کمی به شما کمک کند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •