نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: غیرفعال بودن بعضی گزینه ها در امضا

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

غیرفعال بودن بعضی گزینه ها در امضا

باسلام:
    در قسمت ویرایش امضا من امکان گزاشتن لینک رو ندارم و برای آواتار هم نمیتونم از فایل هایی با پسوند PNG استفاده کنم.

باتشکر.

نقل قول: غیرفعال بودن بعضی گزینه ها در امضا

در قسمت ویرایش امضا من امکان گزاشتن لینک رو ندارم
    گذاشتن لینک که خوبه
    من حتی اجازه تغییر فونت و رنگ متن امضام (استفاده از تگ Font) رو هم ندارم .
    ای کاش مدیران کمی بیشتر به کاربران ارزش قائل می شدند

سلام.
    این Option ها در روزگاران نه چندان دور فعال بود. یادتون رفته؟ متاسفانه برخی از کاربران با درج لینک های Warez، نوشتن امضاهای چند خطی با رنگ های متضاد رنگ صفحه (و بعضا آزاردهنده چشم)، فونتهای بسیار بزرگ و ... در امضاء اشون باعث شدن تا به این نتیجه برسیم که غیر فعال بودن این امکان، باعث میشه بیشتر بتونیم برای پاسخ گویی به تاپیک ها وقت بذاریم، تا اینکه مجبور باشیم امضای کاربران رو دنبال کنیم و ...

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.mousavi مشاهده تاپیک
    سلام.
    این Option ها در روزگاران نه چندان دور فعال بود. یادتون رفته؟ متاسفانه برخی از کاربران با درج لینک های Warez، نوشتن امضاهای چند خطی با رنگ های متضاد رنگ صفحه (و بعضا آزاردهنده چشم)، فونتهای بسیار بزرگ و ... در امضاء اشون باعث شدن تا به این نتیجه برسیم که غیر فعال بودن این امکان، باعث میشه بیشتر بتونیم برای پاسخ گویی به تاپیک ها وقت بذاریم، تا اینکه مجبور باشیم امضای کاربران رو دنبال کنیم و ...

موفق باشید.
    درسته کسانی هستند که از این امکانا سوء استفاده میکنن ولی کسانی هم هستند که بخوان از این امکانات درست استفاده کنند ، به شخصه در روز مقالات مفیدی تو نت پیدا میکنم و میخونم یا نکات کلیدی در سایت های خارجی میبنیم ولی جایی جز امضام نمیتونم اونها رو معرفی کنم تا دیگران هم بهره ببرند ولی امکان لینک در امضاء غیر فعال هست و نمیتونم این کار رو بکنم ( مگر اینکه آدرس لینک رو بزارم که جلوه خوبی نداره ) .

شما امکانات رو برای عده ای خاص فعال کنید ( مثلا بالای 500 پست یا ... ) و قوانین سخت گیرانه ای براش اعمال کنید ، مثلا در صورت سیاسی بودن امضاء کاربر رو اولین بار به مدت چند وقت محروم کنید و بار بعد محرومیت دائمی .

الان مدیران به راحتی لینک ها رو در امضاشون قرار میدن چون از مثبت بودن فعالیتشون اطمینان هست ولی کم نیستند کاربرانی که برای پیشرفت علمی این سایت تلاش میکنند و تا به حال هم برای سایت مشکل ساز نشده اند .

البته نمیدونم امکان همچین کاری تو Vb هست یا نه ، اگر هست روش یه فکری بکنید ...

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

باسلام:
    من هم با نظر آقای مجتبی تاجیک موافقم.
    بعد اگر قرار این گزینه غیر فعال باشه برای همه کاربران باید این مورد رو غیر فعال کنید.
    (در تالار بعضی کاربران عادی این امکان رو دارند ولی بعضی از کاربران دائمی این امکان رو ندارند که جلوه خوبی نداره.)

باتشکر.

در تالار بعضی کاربران عادی این امکان رو دارند ولی بعضی از کاربران دائمی این امکان رو ندارند که جلوه خوبی نداره.)
    هیچ کاربری به جز مدیران این امکان براش فعال نیست ، اون کاربرانی که میبینید تو امضاشون لینک دارن از قبل از اعمال محدودیت ها لینک رو قرار دادن و الان اگر در امضاشون تغییری بدن بهشون اجازه درج لینک داده نمیشه .

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    درسته کسانی هستند که از این امکانا سوء استفاده میکنن ولی کسانی هم هستند که بخوان از این امکانات درست استفاده کنند ، به شخصه در روز مقالات مفیدی تو نت پیدا میکنم و میخونم یا نکات کلیدی در سایت های خارجی میبنیم ولی جایی جز امضام نمیتونم اونها رو معرفی کنم تا دیگران هم بهره ببرند ولی امکان لینک در امضاء غیر فعال هست و نمیتونم این کار رو بکنم ( مگر اینکه آدرس لینک رو بزارم که جلوه خوبی نداره ) .

شما امکانات رو برای عده ای خاص فعال کنید ( مثلا بالای 500 پست یا ... ) و قوانین سخت گیرانه ای براش اعمال کنید ، مثلا در صورت سیاسی بودن امضاء کاربر رو اولین بار به مدت چند وقت محروم کنید و بار بعد محرومیت دائمی .

الان مدیران به راحتی لینک ها رو در امضاشون قرار میدن چون از مثبت بودن فعالیتشون اطمینان هست ولی کم نیستند کاربرانی که برای پیشرفت علمی این سایت تلاش میکنند و تا به حال هم برای سایت مشکل ساز نشده اند .

البته نمیدونم امکان همچین کاری تو Vb هست یا نه ، اگر هست روش یه فکری بکنید ...
    کاملا حمایت می کنم.
    پیشنهاد بسیار معقولی دادند.
    منتظر پاسخ مدیران هستیم...

کاربر دائمی آواتار binyaft
    محل زندگی
    سیم مسی

اقا ، بنده هم خواستار رفع این محدودیت هستم ، لطفا پیگیری کنید ...

سلام.
    پس از دریافت نظرات شما در این خصوص، موضوع توسط آقای کرامتی بررسی شد اما متاسفانه در حال حاضر چنین امکانی در vBulletin وجود نداره (محدود کردن امضاء کاربران بصورت انتخابی و بر اساس معیارهایی نظیر تعداد پست، تعداد تشکر و ...).

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •