نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ایجاد دیتابیس و تیبل ها و ویوها و استورها و فانشن ها و تریگر ها و انتقال داده از دیتابیس قبلی؟

کاربر دائمی آواتار sadaf_
    محل زندگی
    اصفهان

ایجاد دیتابیس و تیبل ها و ویوها و استورها و فانشن ها و تریگر ها و انتقال داده از دیتابیس قبلی؟

من در سی شارپ برنامه نوشتم و حالا می خوام از اون جا همه اینها را به sql اضافه کنم
    خواهشا راهنماییم کنید
    ممنون

نقل قول: ایجاد دیتابیس و تیبل ها و ویوها و استورها و فانشن ها و تریگر ها و انتقال داده از دیتابیس قب

سلام.
    سوالتون خیلی گنگه. از کجا میخواهید همه چه چیزی رو استفاده کنید؟ داخل C#‎.Net شما چی نوشتید؟

کاربر دائمی آواتار sadaf_
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: ایجاد دیتابیس و تیبل ها و ویوها و استورها و فانشن ها و تریگر ها و انتقال داده از دیتابیس قب

با تشکر
    من برنامه حسابداری نوشتم و برای هر سال مالی می خوام یک دیتابیس با تمام مشخصاتی که هست table trigger و ... بسازم و از توی برنامه این کار انجام بشه
    ممنون

سلام.
    برای اینکار راحتترین راه اینکه شما باید یک Backup تهیه کرده و به نام جدید Restore کنید و اطلاعاتشو حذف کنید.
    یا اینکه یکبار از دیتابیس Script تهیه کنید. و در برنامه با استفاده از OSQL اونو اجرا کنید.

سلام.
    برای اینکار راحتترین راه اینکه شما باید یک Backup تهیه کرده و به نام جدید Restore کنید و اطلاعاتشو حذف کنید.
    یا اینکه یکبار از دیتابیس Script تهیه کنید. و در برنامه با استفاده از OSQL اونو اجرا کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •