نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خطا در برقراری Replication که Subscription اون 2005 و Publisher اون اس کیو ال سرور 2008 می باشد

کاربر دائمی آواتار molana alavi
    محل زندگی
    مازندران (فعلا تهران)

خطا در برقراری Replication که Subscription اون 2005 و Publisher اون اس کیو ال سرور 2008 می باشد

می خوایم یه Replication بسازم که Subscription او SQL 2005 هستش وPublisher اون SQL 2008 هست.
    Publication وSubscription رو با موفقیت ساخته میشه اما بعد از معرفی Snapshotها موقع شروع کار Subscription پیام خطا میاد که نمی تونم به Distributor وصل شه
    نوع Publication هم merge هستش

نقل قول: خطا در برقراری Replication که Subscription اون 2005 و Publisher اون اس کیو ال سرور 2008 می

سلام دوست عزیزم،
    اکانتی که به Merge Agent اختصاص دادین، دسترسی به فولدر Snapshot رو نداره. ساده ترین راه اینه که فولدر UNC رو به هارددیسک Subscriber کپی کنید، روی Subscription راست کلیک کنید و آدرس محل جدید رو بدین. آدرس تا سر UNC باید تایپ بشه، نه بیشتر.

کاربر دائمی آواتار molana alavi
    محل زندگی
    مازندران (فعلا تهران)

نقل قول: خطا در برقراری Replication که Subscription اون 2005 و Publisher اون اس کیو ال سرور 2008 می

ممنون که جواب دادین
    این کار رو انجام داده بودم اما بازم جواب نمی داد
    ولی یه راه حل جدید پیدا کردم اونم اینه که به جائی که Agent رو سمت Subscriber تنظیم کنم سمت Publisher تنظیم کردم که مشکل حل شد

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •