صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 119 از 119

نام تاپیک: جوان مبتکر سمنانی موفق به طراحی و ثبت آنتی ویروس ایرانی شد

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: جوان مبتکر سمنانی موفق به طراحی و ثبت آنتی ویروس ایرانی شد

جون هركي دوست دارين بحث لايسنس اين آنتي ويروسها را نكنيد :)
    يكي ندونه فكر ميكنه تيم حقوق شركت آويرا و نود32 اينجاست ، بخدا اينطور كه سنگ اونا را به سينه ميزدين ، ده درصدش سنگ ايراني جماعت را به سينه ميزدين حال و روزمون از الان بهتر بود.
    توجه:این جا همه متخصص اند!
    همه ی قیمت نود32 و آویرا به انجین هست. این آقا با چه حقی بدون اجازه سازنده موتور رو استخراج کرده؟؟
    آقاي متخصص به تاريخ عضويت فروردين 90 اون زماني كه ما هنوز متخصص نشده بوديم ، قبل از اينكه چيزي به اسم انرژي هسته اي و كوفت و زهرمار بياد ، اين كشورهايي كه شركتهاي مادر اين نرم افزارها توش هستند ، پولهاي ايران ( بخون پول توي جيبي من و شما ) را بلوكه كردند و خوردند و زدند به زخم اقتصادشون و باهاش حال كردند و پيشرفت كردند وووو ميكنند. شما حرص اونا و حق و حقوقشون را نخور ، حرص براي سلامتي خوب نيست هم خودت سكته ميكني هم منو سكته ميدي
    بزار پا حساب ماليات و ديركرد پولهايي كه از جانب ما پيش اونهاست.
    اگه نيازي ميبيني كه به زبون ديگه هم توضيح بدم بگو.

اين كشورهايي كه شركتهاي مادر اين نرم افزارها توش هستند ، پولهاي ايران ( بخون پول توي جيبي من و شما ) را بلوكه كردند و خوردند و زدند به زخم اقتصادشون و باهاش حال كردند و پيشرفت كردند وووو ميكنند.
    تکبیر!!! صد در صد تنها دلیل پیشرفتشون همین بود که گقتید!
    متاسفانه الان هم پول تو جیبی هامون داره خورده میشه

شوخی بود.

انقدر گیر ندید به این قانون کپی رایت. خود شرکت ESET اینقدر ناراحت نشده که ما شدیم.
    99% نرم افزارهایی که استفاده می کنیم کرک شده است. حالا چی شده که منادی قانون کپی رایت شدیم؟

کاربر تازه وارد

انتی ویروس ساخته ؟ جالبه اولا خبر رسانی شما دیره چون این چند وقتی هست ازش گذشته دومن مورد تایید شورای انفرماتیک ایران شده ؟؟؟!!!!!! ایران جهان سومی هستش میدونین یعنی چی ؟؟؟ تایید ایران زمین تا اسمون با جهان فرق داره , من با انتی ویروسش کار کردم راسش اینجوری هستش که هر فایل مشکوکی رو هم قرنتینه میکنه , حتی ممکنه فایل های ویندوز رو هم قرنتینه کنه

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    اين همه پول دادي كه دوتا نمودار گرافيكي بدن بهت كه اونم همه ميگن فتوشاپه ؟ حداقل يك لينك معتبر ، يه سرتيفكيتي ، يه مدرك رسمي ، ، ،
    3ميليون پول بي زبون را آخه چرا حروم كردي
    دلیلش در واقع آزمایش ترکیب موتورها بود. اگه در نظر بگیری که بهم توی انتخاب موتورها کمک کرده، زیادم پول هدر ندادم.

نقل قول نوشته شده توسط ژوپیتر مشاهده تاپیک
    همون شرکت AV Comparatives به Kaspersky و Bitdefender رتبه A+ رو داده و در سایت شما که ادعا میکنید که در سال 2009 این دو آنتی ویروس در هر نمودار (قدرت، سرعت و ...) چه رتبه ای رو داشتند، در ته جدول به سر می برند. خواهش می کنم ادعای خودتون رو با مدرک قانع کننده برای همه دوستان ثابت کنید یا اینکه دیگه اطلاعات غلط ارائه نکنید. در سایتی که گذاشتم به قسمت Certifications برید و ببینید.
    در ضمن این محصول رو شما امسال برای عرضه گذاشتید، چرا مقایسه هاتون ماله 2 سال پیشه؟ انگار من یه کارت گرافیک TNT2 بیارم برای فروش و بگم این کارت گرافیک تو دنیا تکه، حرف نداره، ولی تو سال 1999.
    درصد های دیگر آنتی ویروس ها که در نمودار سایت ذکر شده است در http://www.av-comparatives.org/image...c_report23.pdf و http://www.av-comparatives.org/image...c_report24.pdf موجود است.

درست است تست ها قدیمی است و تست های جدید لازم است (که در ایران در حال انجام می باشد) اما با مثال شما کاملا متفاوت است، چون موتورهای نود32 و آویرا هردو در این مدت در کنار بقیه آنتی ویروس ها پیشرفت کرده اند. شاید اگر تست های جدیدی بر روی ضد ویروس انجام شود، شید بالاترین رتبه را نداشته باشد اما با اطمینان خیلی بالا می توان گفت جزو 3 تای اول خواهد بود. بنابراین خیلی با مثال شما در مورد کارت گرافیک متفاوت است.

نقل قول نوشته شده توسط coolbit مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت جناب آقای مهندس نیری،

بنده یک پیشنهاد برای بحث اخلاقی مسئله داشتم (هر چند که شما فرمودید باهاش مشکلی ندارید).
    به نظرم شما می توانید در لایسنس اگریمنت نرم افزار خودتون عنوان کنید که هزینه ای که دریافت می کنید، هزینه ارزش افزوده ترکیب دو آنتی وایروس دیگر هست.
    و ابتیاع لایسنس معتبر آن دو آنتی وایروس دیگر با خود خریدار می باشد.
    و شما فرض را بر این می گذارید (و تشویق می کنید) که خریدار حتما دارای لایسنس معتبر از دو شرکت ذکر شده می باشد.

موفق باشید.
    فکر جالبی است اما حتی این کار هم از نظر قانون کپی رایت کاملا غیر قانونی است.

نقل قول نوشته شده توسط nameely مشاهده تاپیک
    من با انتی ویروسش کار کردم راسش اینجوری هستش که هر فایل مشکوکی رو هم قرنتینه میکنه , حتی ممکنه فایل های ویندوز رو هم قرنتینه کنه
    می توانید تمامی فعالیت ضد ویروس را غیر اتوماتیک کنید و همچنین فایل های ویندوز قرنطینه نمی شوند. فایل های ویندوز شناسایی می شوند و امکان بازگرداندن فایل های اصلی ویندوز بوسیله سی دی ویندوز به کاربر داده می شود.

کاربر تازه وارد

جناب مهندس انتی ویروس ها که ساخته میشن کار یک نفر دو نفر نیست , میگن مثلا انتی ویروس فلان مال شرکت فلانه یعنی n نفر میشینن برای یک سری ویروس ها که می شناسن روش مقابله یا حذف پیدا می کنن تا جایی که من می دونم , البته اگه اقای کشاورز مدیر سایت نیاد بگه بحث غیر فنی هستش یا شما اطلاعات ندارید = ( حذف ) شایدم من اطلاعات ندارم ولی اپدیتی که می شه یک اطلاعات یا سورس یا هر چیز دیگه ای به انتی ویروس اضافه میشه و برای دستور عملی برای ویروس های جدید به این انتی ویروس ابلاغ می شه , حالا ایا شید که 2 موتوره هست کسی که اینو ساخته میاد ویروس شناسایی می کنه یا اپدید های هر کدوم از موتور هارو که توی سایت های شرکت هاش هستند رو میاد توی سرور انتی ویروس شید قرار می ده تا اپدید ها با نام سرور شید ولی در اصل مال دو شرکت دیگه هستند انجام بشه ؟ من این انتی ویروس رو روی حالاتی که فایل های الوده رو بدون دستور پاک , پاک نکن گذاشتم , یعنی چند درصد احتمال نیاز نداشتن به بازگرداندن با سی دی ویندوز هست ؟

کاربر تازه وارد

ایا شما این کاری که کردین کپی رایت نیست ؟ ایا اگه شما در خارج کشور این کارو می کردین با شما برخورد نمی شد , یک سوال چرا ماکروسافت نمیاد از جاوا تقلید کنه و برای نرم افزار های برنامه نویسیش bye code بزار یا بهتر بگم به وسیله bye code یا کد میانی بیاد تمام نرم افزار های برنامه نویسیش مثل c , C++‎ , C#‎ , و و و روی تمام سیستم عامل ها کاری کنه اجرا بشن ؟

البته اگه اقای کشاورز مدیر سایت نیاد بگه بحث غیر فنی هستش یا شما اطلاعات ندارید = ( حذف )
    برای مواردی مثل اینها:
    ایا شما این کاری که کردین کپی رایت نیست ؟
    کپی رایت (Copyright) یعنی حق کپی. حالا به نظر شما، جمله شما معنی میده؟!

ایا اگه شما در خارج کشور این کارو می کردین با شما برخورد نمی شد
    ارائه کننده نرم افزار مدعی رعایت قانون کپی رایت نشده، سوال شما در پست های قبلی همین تاپیک مطرح شده، و کاربر مربوطه هم توضیحاتش را ارائه کرده.

یک سوال چرا ماکروسافت نمیاد از جاوا تقلید کنه و برای نرم افزار های برنامه نویسیش bye code بزار یا بهتر بگم به وسیله bye code یا کد میانی بیاد تمام نرم افزار های برنامه نویسیش مثل c , C++‎ , C#‎ , و و و روی تمام سیستم عامل ها کاری کنه اجرا بشن ؟
    اولا سوال شما ربطی به این تاپیک نداره، ثانیا، اتفاقا مایکروسافت همین کاری که مد نظر شما هست رو کرد؛ در واقع کد زبان های دات نتی به IL که به نوعی معادل همان Byte code در جاوا هست، تبدیل میشه.

و و روی تمام سیستم عامل ها کاری کنه اجرا بشن ؟
    به خاطر اینکه درآمد اصلی مایکروسافت از فروش سیستم عامل ویندوز هست؛ اگر قرار باشه مایکروسافت نوشتن کد برای سایر سیستم عامل ها را تسهیل کنه، و خودش با دست خودش رقبای ویندوز رو تقویت کنه، پس از کجا پول در بیاره؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد آواتار PHP Assistant
    محل زندگی
    خانه ام!

آقاي متخصص به تاريخ عضويت فروردين 90 اون زماني كه ما هنوز متخصص نشده بوديم ، قبل از اينكه چيزي به اسم انرژي هسته اي و كوفت و زهرمار بياد ، اين كشورهايي كه شركتهاي مادر اين نرم افزارها توش هستند ، پولهاي ايران ( بخون پول توي جيبي من و شما ) را بلوكه كردند و خوردند و زدند به زخم اقتصادشون و باهاش حال كردند و پيشرفت كردند وووو ميكنند. شما حرص اونا و حق و حقوقشون را نخور ، حرص براي سلامتي خوب نيست هم خودت سكته ميكني هم منو سكته ميدي
    بزار پا حساب ماليات و ديركرد پولهايي كه از جانب ما پيش اونهاست.
    اگه نيازي ميبيني كه به زبون ديگه هم توضيح بدم بگو.
    لطفا ادب را رعایت کنید. انرژی هسته ای و کوفت و زهرمار چه ربطی داره به آنتی ویروس؟ اونا پول توی جیبی ما را بلوکه کردند؟
    می خواستی ندی! اون موقع که شما به سیب زمینی می گفتی دیب دیمینی به حدی کشورهای خارجی پیشرفته بودند.
    اگه شما می خوای خب پول تو جیبیت رو نده؟ چی کار داری به آنتی ویروس؟

ما ایرانی ها بزنم به تخته خیلی پرروییم. قوانین کپی رایت را رعایت نمی کنیم می خوایم گوگل و ایسیت و ... بیان منتمون رو بکشن!

کاربر تازه وارد آواتار PHP Assistant
    محل زندگی
    خانه ام!

دوما آقای به اصطلاح متخصص. شما هنوز یه دلیل علمی نیاوردی؟

کاربر تازه وارد

برای بحث اینکه شما به کپی رایت نوشتن من ایراد گرفتید اولا من بعد اینکه می نویسم نمی خواندم برای همون چیز هایی مثل کپی رایت (copyright) که باید فقط کپی ذکر بشه جا میوفته , حالا می رسیم به بحث شما که می گین ماکروسافت با .net این کارو می کنه , باز می گین اگه این کارو بکنه از کجا پول در بیاره ؟ اخرش این کارو کرده یا می کنه با .net یا نمی کنه که با اینها و ویندوزاش پول در بیاره ؟

حالا می رسیم به بحث شما که می گین ماکروسافت با .net این کارو می کنه , باز می گین اگه این کارو بکنه از کجا پول در بیاره ؟ اخرش این کارو کرده یا می کنه با .net یا نمی کنه که با اینها و ویندوزاش پول در بیاره ؟
    پسر جان، تولید کد به زبان میانی که کاربردش فقط پورت کردن از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگه نیست! اینکه پرسیدی چرا مایکروسافت اون کار رو نمیکنه، برات توضیح دادم که اتفاقا مایکروسافت هم همون کار رو میکنه، یعنی کدهای هر کدوم از زبان های برنامه نویسی دات نتی به یک کد میانی به نام MSIL کامپایل میشند، و سپس این کد IL توسط JIT در سیستم مقصد به کد ماشین مقصد کامپایل میشه. همین کار رو جاوا هم انجام میده.

حالا اگر مایکروسافت کدهای خودش را به یک زبان میانی کامپایل کنه، خللی در فروش ویندوزش بوجود میاد؟! خیر، چرا؟ چون اولا تنها کاربرد کامپایل به یک زبان میانی مهاجرت از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگه نیست، و ثانیا، مایکروسافت به طور رسمی فقط سیستم عامل های خودش را پشتیبانی میکنه، و مسئولیتی برای پورت کردن کد دات به سایر سیستم عامل ها بر عهده نمیگیره. اگر کسی دلش میخواد این کار رو بکنه، باید خودش وقت و سرمایه بذاره، مثل پروژه MONO. ثالثا، ابزارهای توسعه نرم افزاری که مایکروسافت ارائه میکنه (مثل Visual Studio) فقط روی سیستم عامل خودش نصب و اجرا میشند. دلایل ریز و درشت تر دیگه ایی هم می تونند وجود داشته باشند که جای بحثش اینجا نیست.

لطفا دقت کن که در هر تاپیکی درباره موضوع همون تاپیک سوال بپرسی، نه اینکه در تاپیک مربوط به یک آنتی ویروس، درباره چگونگی کارکرد دات نت ادعا کنی، و وقتی مطلبت به عنوان مطلب غیرفنی یا بی ارتباط با موضوع تاپیک حذف میشه، گله کنی، و تصور کنی که من یا هر مدیر دیگه باهات دشمنی داریم!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد

درسته حق با شما هستش توی تبدیل کردن .net به زبان میانی و کامپایل کردن اون , هرچند نمی دونستم ماکروسافت هم این کارو می کنه , ممنون از راهنماییتون ولی

من می خواستم همین رو بشنوم که .net روی بقیه سیستم عامل ها اجرا نمیشه , درسته ؟

حالا کاربرد زبان میانی رو توی یک تاپیک دیگه صحبت می کنیم که چه کارایی هایی داره
    من منظوری از اینکه غیر فنی هستش و حذف می کنین نداشته احیانا قصد توهین هم خدایی نکرده نداشتم , عذرخواهم

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

لطفاً برگردید به داستان کپی رایت.

چرا شما آنتی ویروس رو در دو نسخه GPL و دارای پشتیبانی عرضه نمیکنید؟
    اینطوری هم همه میتونند از آنتی ویروس شما بهره مند بشن هم Code-Base شما سریعتر پیشرفت میکنه و Debug میشه.هم پدر اون دو تا شرکت در میاد. هم شما به پولتون رسیدید.
    البته اگر(بلند بخونید) کپیرایت توی خود ایران رعایت بشه.

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran

من می خواستم همین رو بشنوم که .net روی بقیه سیستم عامل ها اجرا نمیشه , درسته ؟
    اجرا میشه و روی اکثر سیستم عاملها هم اجرا میشه حتی Android

ولی همونطور که گفته شد مایکروسافت هیچ ضمانتی در خصوص اجرای صحبح برنامه هایی که توسط کامپایلر مابکروسافت ایجاد شده بر روی دیگر سیستم عامل ها نمی دهد همانطور که مونو هیچ ضمانتی برای اجرای صحبح در ویندوز نمیدهد.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار AmirSky
    محل زندگی
    تهران

چرا از نرم افزاری استفاده کنیم که از انجین شرکتهای دیگه استفاده کنه؟ مسخره نیست؟ چون اونها تحریم کردن!
    اگه تحریم کردن خوب هرکسی اختیار مال خودش رو داره. شما هم یه آنتی ویروس بسازید و اونها رو تحریم کنید.
    من خودم سالهاست دارم از نود استفاده میکنم . جالبه که نود وب سایت شید رو هم بلاک کرده. به این میگید ابتکار! ابتکار اینه ؟!
    اگه کسی بخاطر مسائل اخلاقی بخواد از آنتی ویروس استفاده کنه به بیراهه رفته. چون این شرکت داره از انجین یه شرکت دیگه بدون اجازه استفاده میکنه.
    پس عملا با اینکار فقط پولتون رو توی جوی آب ریختید.
    اگر هم کپی رایت براتون مهم نیست ، مشکل تحریم آنتی ویروس هم که توی ایران براحتی قابل حله. فقط کافیه از سرورهای مجازی برای آپدیت استفاده کنید.
    چرا لقمه رو دور سرمون بچرخونیم. برای مال حروم پول خرج کنیم؟ این جوری هم توی این دنیا متضرر شدیم هم اون دنیا
    حداقل اگر از نود یا آویرا بدون لایسنس استفاده کنیم فقط اون دنیا رو از دست دادیم.
    بعد یه نکته دیگه اینه که میشه از AVAST هم استفاده کرد. در حال حاضر قدرتمند ترین آنتی ویروس رو داره و رایگان هم هست.
    برای فایروال هم می تونید از فایروالهای رایگان و قدرتمند مثل کومودو استفاده کنید که امکانات فوق العاده ای داره
    با اینهمه مزایا در دنیای نرم افزار (امنیت سیستم ها و در حین حال رایگان بودن) چرا همچین فکری به سر این مبتکر زده من موندم چی بگم!!
    حتما فیلم رابین هود رو خیلی دوست داره که از پول دار ها میگرفت میداد به بی پول ها

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    لطفاً برگردید به داستان کپی رایت.

چرا شما آنتی ویروس رو در دو نسخه GPL و دارای پشتیبانی عرضه نمیکنید؟
    اینطوری هم همه میتونند از آنتی ویروس شما بهره مند بشن هم Code-Base شما سریعتر پیشرفت میکنه و Debug میشه.هم پدر اون دو تا شرکت در میاد. هم شما به پولتون رسیدید.
    البته اگر(بلند بخونید) کپیرایت توی خود ایران رعایت بشه.
    نسخه GPL از کجا بروزرسانی بشه؟ بدون پشتیبانی امکان پذیر نیست.

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط arman.nayyeri مشاهده تاپیک
    نسخه GPL از کجا بروزرسانی بشه؟ بدون پشتیبانی امکان پذیر نیست.
    سادهترین راهش که خیلی ها انجام میدن اینه که یک سایت عمومی ایجاد کنید که برنامه نویسها بتونن bug report ها رو برای شما ارسال کنند.در صورتی که patch ی دارند اون رو هم ضمیمه کنند.یا برای همکاری عضو بشن.و بتونن بخش هایی از پروژه رو به دست بگیرن و code هاشون رو ارسال بکنن.کدهای ارسال شده هم پس از review به codebase ه اصلی اضافه بشه.
    تنها چیزی که نیاز دارید تعدادی برنامه نویس متعهد با تجربست که code review رو برای شما انجام بدن.

روی این قضیه شما بهتر از هر کس دیگه ای میتونید فکر بکنید.
    من وقتی این روش رو مطرح کردم منظورم یک چیزی مثل redhat و fedora بود.

کاربر دائمی آواتار Nightbat
    محل زندگی
    ایران - تهران

این دوستانی که دارن اینقدر در مورد کپی رایت بحث می کنن، چندتا از نرم افزارهایی که استفاده میکنن رو پولشو دادن ؟
    اون دوستمون که دنبال اون دنیاست، ویندوزشو خریده ؟ VS ش رو چی؟ اگه بخواد Team Suit VS کار کنه 12000 دلار پول میده ؟
    ببینم تاحالا شده بخواین flashplayer دانلود کنید؟ چی بهتون می گه ؟
    فکر کنم یادمون رفته کجا داریم زندگی می کنیم. اینجا کشوریه که قیمت ویندوز سون با نون سنگک برابره !

خواهشا بحث فنی کنیم که جواب فنی بشنویم.

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط Nightbat مشاهده تاپیک
    این دوستانی که دارن اینقدر در مورد کپی رایت بحث می کنن، چندتا از نرم افزارهایی که استفاده میکنن رو پولشو دادن ؟
    اون دوستمون که دنبال اون دنیاست، ویندوزشو خریده ؟ VS ش رو چی؟ اگه بخواد Team Suit VS کار کنه 12000 دلار پول میده ؟
    من همه نرمافزارهایی رو که استفاده میکنم پولش رو دادم.
    ویندوزم رو خریدم.و VS Express استفاده میکنم.Team کار نمیکنم.(از ویندوز فقط تا پایان زمان پشتیبانی برنامه های گذشتم استفاده میکنم.)
    hehe

اتفاقاً امروز flashplayer10_2_p3_64bit_linux_111710.tar.gz دانلود کردم.
    گفت "از دانلود شما متشکریم."

فکر کنم یادمون رفته کجا داریم زندگی می کنیم. اینجا کشوریه که قیمت ویندوز سون با نون سنگک برابره !
    این مشکل مردم خوب ,نیکوکار, مجتهد و مس*م*ن کشور عزیزمون ه.

خواهشا بحث فنی کنیم که جواب فنی بشنویم.
    بحث فنی رو همیشه میشه انجام داد ولی مسائل حقوقی هر چقدر زودتر بررسی بشن بهتره.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

چندپيشنهاد براي آقاي نيري :
    1- موقع نصب آنتي ويروس ، خرابي هاي عمومي ويروسها را هم ريپير كنه (‌مثل تغييراتي كه در رجيستري ميدن )
    2-امكان ذخيره كردن آخرين آپديتها را هم بزاريد ، حالا مثلا كد شده فقط براي يك كامپيوتر كه امكان استفاده در ديگر كامپيوترها هم نباشد ، ولي كاربر با اينترنت كم سرعت مجبور نباشه حدود 20 دقيقه منتظر آپديت باشه به خاطر يك نصب ويندوز.
    3- افزودن سيگنيچر شيد به ليست سفيد محيطي كه طراحي كرديد ، چون دو آنتي ويروس نود و آويرا خيلي بهشون زور داشته ، هردو شيد را به عنوان فيك آنتي ويروس شناسائي ميكنند.
    4- در مواقعي كه سيستم آنتي ويروس قصد آپديت از سايت را دارد ، سيستم به طرز عجيبي كند ميشه ( در حد 20-30 ثانيه ). لطفا اين مشكل رفع بشه
    5- در صورت امكان موتورهاي ديگر را هم زودتر به آنتي ويروس اضافه كنيد با خاصيت انتخاب موتورهاتوسط كاربر
    6-در صورت امكان يك موتور جانبي يونيورسال براي تشخص ويروسها به سيستم اضافه كنيد ، مثل الان كه محافظ usb اون فعال هست و واقعا خوب داره عمل ميكنه ، حالا اگه در كنارش روشهاي عمومي آلوده كردن سيستمها هم پشتيباني بشه عملا موتور سومي كه همون شيد ميشه به سيستم اضافه شده.

پيوست :
    من امنيت بيشتر را به حرفهاي مجاني ! ترجيح ميدم....

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت جناب نیری
    سوالی داشتم.
    آقای نیری می خواستم بدونم تا امروز از میزان فروش آنتی ویروس شید راضی هستید؟
    با توجه به اینکه خودتون فرمودید هزینه ی زیادی برای ساخت این آنتی ویروس انجام شده،آیا تا الان توقع شما از فروش این آنتی ویروس برآورده شده یا نه؟

این سوال رو با هدف استفاده از تجربه ی شما در این زمینه مطرح می کنم.
    همه ما برنامه نویس هستیم و علاقه مند.می خواستم بدونم آیا بازار ایران ظرفیت سرمایه گذاری داره یا نه؟آیا از نظر شما اگر یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویس ها روی پروژه ای سرمایه گذاری کنند،چه قدر می تونند روی بازگشت پول و سود این کار حساب باز کنند؟

البته می دونم که کیفیت کار و نوع پروژه تاثیر زیادی روی این مساله داره.من می خوام بدونم در شرایط کلی اوضاع چه طوره؟

با تشکر

با سلام خدمت دوستان و جناب نیری.
    نظر من راجع به این برنامه و صحبتهای دوستان:
    هیچکسی شمارو مجبور به استفاده نکرده و نمیکنه. اگه از مشکل شرعی و اخلاقیش میترسید به نظر من از این برنامه استفاده نکنید.
    و آقای نیری:
    برنامتون هنوز سالیتی و کیدو رو نمیتونه حذف کنه... چرا پس؟
    فایلهایی که سالیتی گرفتن رو اصلا نمشناسه و نمیتونه تمیزشون کنه... در صورتی که avira تنها رو وقتی رو سیستمم نصب کردن ،شناساییو حذفش کرد و تا اونجایی که تنست فایلها رو ترمیم کرد.
    و مورد آخر اینکه : این دوشرکت موتور برنامشون رو هر از چند گاهی به روز میکنند و ایرادات قبلی رو برطرف میکنند.آیا شما هم موتورهای جدید رو به برنامتون اضافه میکنید و در آپدیت برنامه لحاظ میکنید؟
    یا آپدیت مخصوص بانک اطلاعاتیتونه؟
    بازم دسته شما درد نکنه...
    آخرین ویرایش به وسیله Mask : دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 در 11:26 صبح

من یک سوال برام پیش اومده. من هر چقدر وبسیت AV-Comparatives.org رو گشتم آثاری از اثر این محصول نبود. آیا لینک خاصی‌ هست یا اینکه داستان خاصی‌ داره.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

مایه افتخار ماست . ولی بعید میدونم تو زمینه آنتی ویروس قابلیت رقابت با نمونه خارجی رو به این زودیا داشته باشیم .

من تازه کل بحث رو خوندم و یک سوال برایم پیش اومده:
    اگر فردا قانون کپی رایت در ایران لازم الاجرا بشه!!! تکلیف این نرم افزار چی میشه؟
    ممنون

سلام
    چند مدتیه که باهاش دارم کار می کنم
    مقدار 33 مگابایت از رم رو اشغال می کته سرعتی از سیستم نمی گیره (استفاده از زمان Idle)
    خودش رو به عنوان processService معرفی کره(ماننده nod ,.. )
    امکانات خوبی مانن جلوگیری از اتوران داره (البته اتوران خودبخود اجرانمی شه ، تا کاربر مثلا یو اس بی رو دابل کلیک نکنه )
    ولی برخی ویروس ها رو نمی شناسه

با سلام
    دم آقاي نيري گرررررررم کور بشه هر کس نمی تونه ببینه . اونهای که دنبال حق حقوق اجنوی جماعت هستن خواهشن برن حق ایرانی هارو اول بگیرن بعد بیان من خودم قول میدم به سمت
    وکیل خصوصی خودم استخدام کنم با درامد ماهی 2 ملیون تومن .!! خوبه ؟ اگه کمه زیادش کنم. 33 ساله هرچی طلا داشتیم هرچی سرمایه داشتیم تو آمریکا خوردن یه آبهم روش. 33 ساله
    بی خود و بی جهت تحریممی کنن. تا الان کجا بودید که حالا نگران کپی رایت شدید.؟ اما من این 11 صفحه رو درمورد کپی رایت خوندم و تمام فوت و فن های اونو الان دیگه یادگرفتم خواهشن بیشتر از این توضیح ندین.
    اما جناب آقای نیری می خواستم یه خواهش داشته باشم . می شه تو یه تاپیک دیگه درمورد استخراج موتور آنتی ویروس و کلا درمورد کاری که انجام دادید توضیح بدید و مثلا اگه کسی یا گروهی بخواد متور آنتی ویروس بنویسه باید از کجا و از چه الگوریتم های استفاده کنه ؟ خواهشن این تاپیک رو بی خیال شید و انرژی خودتون رو بزارین برای آموزش . فکر کنم سوابش بیشتر از نوشتن این آنتی ویروس باشه چون ما اینجا تادلتون بخواد حامی حقوق اجنوی داریم. کلا مرغ همسایه غازه .

دورود
    راستش 2 تا سوال ازتون داشتم اگه میشه چواب بدید.

شما گفتید که انجین آنتی ویروس های نود32 و آویرا رو کرک کردید سوال اولم اینه که چقدر طول کشید که این کار رو انحام بدید؟ و بعد اینکه اگه این 2تا آنتی ویروس بخوان کلا انجین رو تغییر بدن (که احتمالا فایلهای آپدیت های جدید قابل استفاده نخواهند بود) شما دوباره وقت صرف کرک مجدد انجین حدید خواهید کرد یا فکر دیگه ای برای استفاده از انجین قدیمی خواهید کرد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    1- اگه این انتی ویروس از موتور NOD32 و avira برای کارش استفاده میکنه یعنی میشه گفت ترکیبی از قدرت اون دو تا رو داره؟؟!
    بله .
    خوب اون وری ها که اسگل نیستن!!! خودشون این کارو می کردن! می دونی چرا نکردن؟ به همون دلایل ما هم نباید می کردیم. این کار اجازه می خواد که قانونی باشه.
    آخرین ویرایش به وسیله IamOverlord : شنبه 01 مرداد 1390 در 23:18 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

Wink نقل قول: جوان مبتکر سمنانی موفق به طراحی و ثبت آنتی ویروس ایرانی شد

سلام به همه!
    آقای نیری شما که گفتید هدفتون رضایت و شادی کاربران ایرانی بوده که بدون احازه ی سازندگان اون دو موتور ضد ویروس از اون ها استفاده کردید، پس برای رضایت و شادی ما کاربران ایرانی بیا شید رو مفتی کن! چه طوره؟!
    آخه شما که حاضر نیستی از خودت بکنی بدی به ما، چرا از اون ها می کنی؟! واقعا که ... .
    اگه هدفت جلب رضایت و ... هست، آموزش کارت رو می دادی یا کارت رو Open Source می کردی، بهتر بود.

چرا این ملت دوست دارن همه چیشون مفتی و بدون زحمت باشه؟
    ایشون زحمت کشیده ولی پول زیادی نداده ولی داره پول در میاره اما شما پول که ندادی هیچ زحمتم که نکشیدی هیچ حاصل زحمات دیگران هم میخوای؟
    چطوره بجای شما هم تغییر بده به جای شما هم کامپایل کنه اصل مطلب رو بده خدمتتون؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

Thumbs up نقل قول: جوان مبتکر سمنانی موفق به طراحی و ثبت آنتی ویروس ایرانی شد

من که نگفتم مفتی می خوام. شما حرف من رو درست نخوندی. من در جواب توجیهی که آقای نیری کرده بودند، این رو گفتم. بدون پرداخت هیچ هزینه ای و بدون هیچ اجازه ای از دو موتور آنتی ویروس خارجی که براش زحمت کشیدن و پول خرج کردن، استفاده کرده. بعد هم توجیه می کنن که به خاطر شادی و رضایت مردم ایران این کار رو کردن!!! من هم گفتم اگه به خاطر رضایت ماست که اون کار رو می کنید، و نیت تون واقعا رضایت بوده، پس حتما باید بتونی محصولت رو مفتی بدی به مردم ایران دیگه، چون باعث رضایت می شه!!!
    هیچ یه ذره هم قانع نیستن که کارشون ناپسند بوده! وگرنه گور بابای NOD32 و Avira!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

چرا این ملت دوست دارن همه چیشون مفتی و بدون زحمت باشه؟
    چرا این ملت همه ملت شناسن؟!
    ایشون زحمت کشیده ولی پول زیادی نداده ولی
    دمش گرم، دستش هم درد نکنه، کسی با ایشون مشکلی نداره، ما فقط کارشون رو مورد نقد قرار می دیم.
    شما پول که ندادی هیچ
    شما از کجا می دونی من بابت چه چیزهایی چه مقدار پول دادم یا ندادم؟!
    زحمتم که نکشیدی هیچ
    شما از کجا می دونی من بابت چه چیزهایی چه قدر زحمت کشیدم یا نکشیدم؟!
    حاصل زحمات دیگران هم میخوای؟
    کسی که NOD32 رو می خره، حاصل زحمت سازنده هاش رو می خواد دیگه!!! تازه سازنده هاش که به کاربر بیچاره نمی گن که تا حالا چه قدر زحمت کشیدی یا پول خرج کردی!!!
    اما اگه منظورتون مفتی خواستنه، من حاضر بودم به آنتی ویروس ایشون پول بدم در صورتی که مثل بقیه اصلا همون یه موتورش رو می ساخت ولی از صفر خودشون می کردن، وگرنه NOD32 رو که می رم مفتی گیر می آرم! واسه چی پول بدم!
    چطوره بجای شما هم تغییر بده به جای شما هم کامپایل کنه اصل مطلب رو بده خدمتتون؟
    مگه بقیه ی جاهای دنیا غیر از اینه؟!!! به جای کاربر کامپایل می کنن، همه کارو می کنن، می دن دستش دیگه!!!

یکی از اصول اصلی هر نرم افزاری اینه که ببنید که در بازار چه قدر موفق میشه.
    امیدوارم که این جوان هم موفق باشه در بازار. با اینکه بعید میدونم چنین چیزی ممکن باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

هیچ یه ذره هم قانع نیستن که کارشون ناپسند بوده! وگرنه گور بابای NOD32 و Avira!
    کاری ندارم کارشون ناپسند بوده یا نه ولی در مورد اینکه به خاطر رضایت مردم این کار رو کردن شاید بشه به این صورت این مطلب رو تفسیر و توجیه کرد که قیمت هر کدوم از آنتی ویروسهای آویرا و نود حدود 40 الی 50 هزارتومان هستش در صورتی که با کمتر از 10 هزارتومان میشه هر جفت این دو آنتی ویروس رو در سیستم نصب کرد ، من خودم به شخصه علاقه ای ندارم هر هفته یک بار دنبال کلید کرک شده آنتی ویروس باشم یا زمانی که با ویروسی درگیر هستم آنتی ویروسم آپدیت نشه برای همین یا از نسخه های ارجینال یا اگر مشکل مالی داشته باشم از نسخه های رایگان آنتی ویروسها استفاده میکنم بنابراین فکر میکنم برای کسانی که اخلاقی مشابه اخلاق بنده دارن استفاده از این آنتی ویروس مناسب باشه علاوه اینکه انصافا" قیمت نرم افزار هم خیلی مناسب هست چرا که قیمتی که این مجموعه داره الان حتی برنامه های آموزشی هم ندارن ( حداقل 12 هزارتومان و حداکثر 70 هزارتومان ! ).
    فقط میمونه مساله امنیت واقعی اون که تا چه حد با نسخه های اصلی این آنتی ویروسها همگام هستش که با توجه به نوعی کپی بودن این محصول بعید میدونم شاهد تست های بین المللی باشیم ولی بد نیست آزمایشگاههای داخلی یک آزمایش کلی از این محصول بگیرن که بشه با توجه به اون مقایسه ای انجام داد و در مورد خرید اون تصمیم گرفت.

و یک سوال از آقای نیری ، با توجه به اینکه کمی نسخه دمو محصولتون رو بررسی کردم به نظر اومد امکان آپدیت ماژول های نود و آویرا در آنتی ویروس شما گنجانده نشده و فقط دیتابیس ویروسها هستن که آپدیت میشن و نه خود موتور ، اگر اشتباه متوجه شدم که هیچ ولی اگر خیر آیا راهکاری برای این موضوع دارید ؟

و یک خواهش از دوستان ! ما ایرانی ها وقتی اینجوری با خودمون برخورد میکنیم و سعی میکنیم از پای همدیگه بکشیم از بیگانه دیگه نباید توقعی داشته باشیم ، پیشرفت دادنی نیست که منتظر بمونیم تا بیارن دم در خونه بهمون تحویل بدن باید براش زحمت کشیده بشه ، خواهشا" کمی نگرشتون رو تغییر بدید ؛ اگر بخواهیم این آقا رو جسارتا" دزد یا هر چیز دیگه ای خطاب کنیم متاسفانه دامن گیر همه ما خواهد شد ( حتی خود من ) چون از ویندوز بنده تا VS و Delphi به همراه تمامی کامپوننت ها کپی هستند و جالب اینجاست که از تمامی این موارد کپی شده و غیر قانونی کسب درآمد هم میکنیم. :)

علاقه ای ندارم که در مورد نحوه کار ایشون پیش داوری کنم ولی در یک کلام میتونم بگم کار کوچیکی نکردن و امیدوارم در راهی که شروع کردن موفق باشن.
    خسته نباشید آقای نیری. :)

کاربر دائمی آواتار pouyansaraf
    محل زندگی
    بندرانزلی-کرمان-بندرعباس-رشت-منچستر

نمیدونم چرا یه چند سالی هست در سمنان کارهای محیر العقول انجلم میشه

شما میدونید چرا؟

در ضمن اینو میدونم که اگر کسی حتی 1 خط کد بنویسد کار ارزشمندی کرده است.
    چه رسد به یک برنامه

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد

جالبه nod32 وب سایت شید رو بلاک کرده و به عنوان یک سایت مخرب و غیر مجاز به کاربر اعلام می کنه! :D

کاربر تازه وارد آواتار farshid_vb
    محل زندگی
    ساکن شهر تالش

دوستان من هم یک انتی تروجان کوچولو نوشتم که خیلی قوی هستش
    لطف کنین ببینین و تویه سایت من نظر بدین
    نکته مهم این آنتی من اینه که نیازی به آپدیت نداره
    توضیحات کامل را تویه سایت دادم
    این برنامه تمامی جاهایی را که تروجانها برای شروع خودشون قرار میدن را شناسائی کرده و آنها را غیر فعال میکنه

ببینین و لطفا نظر بدین

نسخه جدید NOD32 عرضه شده و تا چند وقت دیگه آویرا هم نسخه جدیدشو ارائه می کنه. درنتیجه شما برای ارتقاء موتورها و همگام سازی با نسخه های جدید، مجدد محصولات رو Reverse میکنید؟! یعنی قراره هربار که نسخه جدیدی منتشر میشه و یا اینکه تغییراتی در محصول ایجاد بشه برای بروز رسانی شید، روی محصولات مهندسی معکوس انجام بدید؟ خوب انجام چنین کاری می تونه هزینه های زمانی و شاید مالی زیادی رو همراه داشته باشه مگر اینکه قصد انجام چنین کارهایی رو نداشته باشید. میشه لطفا بگید که این موتورها مربوط به کدام یک از نسخه های آنتی ویروس ها می باشند؟
    درکل در شرایط فعلی قانون کپی رایت برای من مفهومی نداره :) اما اگه یک روز تصمیم بگیرم که محصولی رو بصورت قانونی استفاده کنم، دراین صورت محصول موردنظر باید دارای چند ویژگی باشه: یکی اینکه ساختار محصول و منابعی که در آن به کار رفته قانونی باشه و دیگری اینکه اطمینان داشته باشم که پشتیبانی کامل از طرف تولیدکننده گان روی محصول انجام میشه. به ویژه درمورد محصول شما که یک آنتی ویروس می باشد و همواره باید از بی نقص ترین پشتیبانی ها برخوردار باشه.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •