نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

Question جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

سلام
    توروخدا این تاپیک رو حذف نکنید چون من سوالم فرق می کنه جستجو هم کردم ولی مشکلم حل نشد!
    من میخوام که اولا بین تکست باکسها با کلید اینتر هم جابجا بشم دوما بارسیدن به آخرین تکست باکس وپرکردن اون بدون اینکه کلید تب رو برای فعال کردن اولین دکمه بزنم عمل اون دکمه رو با زدن کلید اینتر انجام بده.چیکار کنم؟

کاربر دائمی آواتار barbodsoft.com
    محل زندگی
    آمل

نقل قول: جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

این برنامه کوچیک رو ببین مشکلت حل می شه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

Question نقل قول: جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

نقل قول نوشته شده توسط barbodsoft.com مشاهده تاپیک
    این برنامه کوچیک رو ببین مشکلت حل می شه
    این برنامه ای که گذاشتید فقط بین تکست باکسها جابج می شه.من می خوام هم بین تکست باکسها با اینتر جابجا بشه وهم وقتی که به آخرین تکست باکس رسید بدون اینکه کلید تب رو بزنم که اولین دکمه رو فعال کنم با زدن یکبار کلیداینتر عمل اون دکمه رو انجام بده.چه جوری؟

محل زندگی
    آمل

نقل قول: جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

خوب اون کد که برای textbox اولی و دومی نوشتم رو تو سومی هم بنویس به برنامه یک باتن اضافه کن برای باتن کدی که می خوای اجرا بشه رو بنویس. بعد از اینکه از آخرین textbox خارج شدی باتن فعال می شه حالا با یک اینتر کد داخل رویداد کلیک باتن اجرا می شه.

خوب اون کد که برای textbox اولی و دومی نوشتم رو تو سومی هم بنویس به برنامه یک باتن اضافه کن برای باتن کدی که می خوای اجرا بشه رو بنویس. بعد از اینکه از آخرین textbox خارج شدی باتن فعال می شه حالا با یک اینتر کد داخل رویداد کلیک باتن اجرا می شه.
    آخه اینجوری که شما میگین بعد از سومین تکست باکس باید یک اینتر بزنم که دکمه فعال بشه و یک اینتر بزنم که کار دکمه رو انجام بده.می خوام طوری باشه که پس از پرکردن آخرین تکست باکس کدی که داخل دکمه نوشتم با یک اینتر انجام بده.این طوری ازم خواستن.تنبیله دیگه چیکار میشه کرد!

محل زندگی
    آمل

نقل قول نوشته شده توسط mahbobehshab مشاهده تاپیک
    آخه اینجوری که شما میگین بعد از سومین تکست باکس باید یک اینتر بزنم که دکمه فعال بشه و یک اینتر بزنم که کار دکمه رو انجام بده.می خوام طوری باشه که پس از پرکردن آخرین تکست باکس کدی که داخل دکمه نوشتم با یک اینتر انجام بده.این طوری ازم خواستن.تنبیله دیگه چیکار میشه کرد!
    بهتره یک کم هم به خدتون زحمت بدید. قرار نیست کل پروژه رو براتون انجام بدیدم.

Question نقل قول: جابجایی بین تکست باکسها و انجام کار یک دکمه با کلیدenter هنگام پرشدن آخرین تکست باکس

بهتره یک کم هم به خدتون زحمت بدید. قرار نیست کل پروژه رو براتون انجام بدیدم.
    اززحمتتون ممنون.اما مثل برنامه ی شما من جستجو کردم خیلی پیدا کردم ولی مشکلم حل نشد.بعدشم من اگه بلد بودم که سوال مطرح نمی کردم.منظورم هم از تنبلی این بود که اداره ای ها اینقدر تنبلن که نمی خوان دوبار کلید اینتر رو فشاربدن.من یه برنامه دارم واسه یه اداره ای می نویسم.

محل زندگی
    آمل

هر چیزییش که لازم بود گفتم بقیش برمی گرده به انجام پروژه نه نداشتن آگاهی. البته مثل برنامه ای که من گذاشتم هم زیاد هست اگه اونا رو درست مطالعه می کردی اصلا لزومی به این تاپیک هم نبود. bye

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •