نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: نحوه استفاده از دیتابیس ساخته شده در محیط SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 در ویژوال استادیو

نحوه استفاده از دیتابیس ساخته شده در محیط SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 در ویژوال استادیو

سلام
    من در نرم افزار SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 دیتابیسی ساخته ام و می خواهم در ویژوال استادیو 2010 آن را باز کنم و از آن برای تست برنامه وب استفاده کنم. اما نمی توانم.و خطای you dont have permission to open file مواجه می شوم. به نظر شما چه راهی برای این مشکل وجود دارد. نمونه ای از دیتابیسی را که خود ویژوال استادیو می سازد را به محیط SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 اتچ می کنم و نقشها و Permission های آن زا روی دیتابیس ساخته شده در SQL SERVER اعمال می کنم ولی هیچ فایده ای ندارد و خطا می دهد.

ضمنا سایتی طراحی و روی هاست آپلود کرده ام و چون در حال تکمیل است نیاز به اضافه کردن جدول های جدید به دیتابیس سایتم دارم به نظر شما چه راهی بهتر است. استفاده از دیتابیس خود ویژوال یا SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 ؟ با توجه به اینکه می بایست تغییرات ایجاد شده در دیتابیسم را به دیتابیس هاست منتقل نمایم؟

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: نحوه استفاده از دیتابیس ساخته شده در محیط SQL SERVER MANAGEMENT 2008 R2 در ویژوال استادیو

سلام
    سوال رو باید در بخش خودش مطرح کنی ، چون اونجا همه متخصصین اون بخش حضور دارند.
    اینجا همه asp.net هستند و اکثر مثل بنده تخصص sql ندارند.
    به بخش sqlserver مراجعه کنید.

اما قسمت دوم سوال :
    برای ست پایگاه بروی سرور چند روش وجود داره :
    1- گرفتن اسکریپت و اجرای اون روی سرور
    2- گرفتن بکاپ و رستور اون بروی سرور
    3- ساخت جداول به صورت ریموت
    4- ساخت جداول با استفاده از نرم افزار های تحت وبی که سرور برای شما محیا کرده (http://mssql.yoursite.com).

نکته برای موارد 3 و 4 :برای افزودن یه جدول یا نهایتا چند جدول خوبه ، و برای ساخت دیتابیس توصیه نمی شه علاوه بر این مالک جداول رو به صورت پیش فرض خود سرور می دونه و بعد ها توی مدریت اونها به مشکل می خوریم ، ولی بعضی اوقات که امکانات نیست می تونه واقعا چاره ساز باشه ، شخصا برام پیش اومده ، زمانیکه دیتابیس سایت مشکل پیدا کرده بود و من از روی یه سیستم که فقط ویندوز نصب داشت کانکت شدم و انلاین مشکل رو برطرف کردم.
    این جور مواقع خوب عالیه.

موفق باشی.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •