نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: روش های رسمی در برنامه های تبادل پیام

روش های رسمی در برنامه های تبادل پیام

باسلا:
    از مدیران محترم خواهش میکنم تاپیکم رو پاک نکنند .من دارم روی یه مقاله ای کار میکنم یه جا هایش رو درست متوجه نمی شم اگه ممکنه بهم کمک کنید و مفهومش رو بهم بگید .

it is well documented that even experienced programmers misunderstand complex libraries such as MPI
    .Unfortunately,none of the current resource they have to clarify their understanding are satisfactory: the
    mixture of natural language and semi-formal notations used in standard documents can be
    misinterpreted,the behavior they observe through "experiments" conducted on actual platform only reveal
    how someone else has implemented the API ,and formal specifications. as they are written and made
    available ,are of little direct help to practitioners.with the move to multicores and other novel platforms,API specification emphasize "what" and not "how" may lead to more efficient implementations. program
    analysis,verification,and platform testing of API implementations all can benefit from formal specifications.

نقل قول: روش های رسمی در برنامه های تبادل پیام

از مدیران محترم خواهش میکنم تاپیکم رو پاک نکنند
    دوست عزیز، چندین و چند بار گفتیم؛ تالار مقالات محل ارسال سوال نیست، بلکه محل ارسال مقاله است. اگر مقاله ایی برای ارسال ندارید، اما درباره یک مقاله، کتاب، جزوه یا هر چیز دیگه که مرتبط با برنامه نویسی هست، سوالی دارید؛ باید به تالار مرتبط با موضوع سوالتان مراجعه کنید، و سوالتان را آنجا مطرح کنید.

به دلیل رعایت نکردن قوانین سایت، تاپیک قفل شد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •